بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051غلتک نوار نقاله iglide A180


دسته بندی محصول : igus Bearings


توضیحات :

شرکت igus غلتک‌های نوار نقاله خود را برای منحرف کردن تسمه‌های نقاله در کاربردهای جابجایی مواد توسعه داده است. محلول iglide با شعاع تنگ و قدرت محرکه مورد نیاز کم مشخص می شود. بلبرینگ های ساخته شده از iglide® A180 برای استفاده در تماس مستقیم با مواد غذایی مناسب هستند. از این رو آنها ، راه حل ایده آلی برای قرار دادن مکان بر روی ماشین آلات برای صنایع غذایی و بسته بندی، تولید تجهیزات پزشکی با جذب رطوبت بسیار کم، تجارت روز است.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

igus  غلتک‌های نوار نقاله خود را برای منحرف کردن تسمه‌های نقاله در کاربردهای جابجایی مواد توسعه داده است. محلول iglide  با شعاع تنگ و قدرت محرکه مورد نیاز کم مشخص می شود. بلبرینگ های ساخته شده از iglide A180 برای استفاده در تماس مستقیم با مواد غذایی مناسب هستند. از این رو آنها ، راه حل ایده آلی برای قرار دادن مکان بر روی ماشین آلات برای صنایع غذایی و بسته بندی، تولید تجهیزات پزشکی با جذب رطوبت بسیار کم، تجارت روز است.

  مناطق کاربردی معمولی

 • تولید و بسته بندی نوشیدنی
 • تولید و بسته بندی مواد غذایی
 • تکنولوژی پزشکی

iglide A180 یک ماده پلاستیکی است که توسط igus به طور خاص برای استفاده در غلتک های نوار نقاله ساخته شده است. مزایای زیادی نسبت به مواد سنتی مانند فولاد و آلومینیوم دارد.

 • iglide A180 یک ماده خود روان کننده است، به این معنی که برای عملکرد مناسب نیازی به روغن کاری خارجی ندارد. این امر نیاز به روان کننده های نامرتب و گران قیمت را از بین می برد، هزینه های نگهداری را کاهش می دهد و تمیزی کلی را بهبود می بخشد.
 • iglide A180 دارای ضریب اصطکاک بسیار پایینی است که آن را برای سیستم های نوار نقاله ایده آل می کند. سطح صاف آن سایش کم و عملکرد بی صدا را حتی در سرعت های بالا تضمین می کند.
 • در نهایت، iglide A180 بسیار بادوام و مقاوم در برابر سایش و ضربه است. این باعث می شود که آن را برای محیط های صنعتی خشن که در آن مواد سنتی اغلب شکست می خورند، گزینه ای عالی باشد.
 • مواد iglide A180 با مقررات FDA برای تماس مکرر با غذا مطابقت دارد
 • مقاومت رسانه ای خوب برای محیط های مرطوب
 • هدایت تسمه کاملا خود روان کننده
 • قدرت درایو کم
 • شعاع انحراف تنگ
 • عمر طولانی

محصولات مشابه

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر
مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

کوپر و فولاد - ترکیبی قدرتمند: بیرینگ کوپر و صنعت فولاد یک رابطه کاری عالی و طولانی مدت دارند. شرکت های بسیار بزرگ همگی مشتریان هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. هر جا که صنعت فولاد با حساسیت بالا وجود داشته باشد، رولبرینگ های کوپر را خواهید یافت.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای ساچمه کروی BM قطعات قابل اعتمادی برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی هستند. ریل و واگن های بسیار دقیق MONORAIL پروفیلی در سراسر جهان در بسیاری از کاربردهای ماشین ابزار استفاده می شود. لینیر گایدهایBM برند SCHNEEBERGER آلمان دارای خواص دینامیکی عالی و مزایای تجاری بسیاری است.

مشاهده بیشتر