بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بلبرینگ تماس زاویه ای IKO


دسته بندی محصول : IKO Bearings


توضیحات :

رولبرینگ های سوزنی با بلبرینگ های تماس زاویه ای برای تحمل بارهای شعاعی سنگین و بارهای محوری یک طرفه به طور همزمان طراحی شده اند. مطابق با سری ابعاد بین المللی 59 بر اساس استانداردهای .ISO زمانی که بار محوری از 25 درصد بار شعاعی تجاوز کند، بار شعاعی به بلبرینگ تماس زاویه ای وارد می شود و عمر بلبرینگ تحت تأثیر قرار می گیرد. بنابراین، رابطه بین دو بار باید به دقت در نظر گرفته شود.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

رولبرینگ های سوزنی با بلبرینگ های تماس زاویه ای برای تحمل بارهای شعاعی سنگین و بارهای محوری یک طرفه به طور همزمان طراحی شده اند.

مطابق با سری ابعاد بین المللی 59 بر اساس استانداردهای .ISO

زمانی که بار محوری از 25 درصد بار شعاعی تجاوز کند، بار شعاعی به بلبرینگ تماس زاویه ای وارد می شود و عمر بلبرینگ تحت تأثیر قرار می گیرد. بنابراین، رابطه بین دو بار باید به دقت در نظر گرفته شود.

بلبرینگ های تماس زاویه ای نسبت به انواع دیگر بلبرینگ ها مزایای متعددی دارند:

  • دقت بالا: بلبرینگ های تماس زاویه ای برای رسیدگی به کاربردهای با دقت بالا، مانند دوک های ماشین ابزار و سایر تجهیزات دقیق طراحی شده اند. آنها می توانند بارهای شعاعی و محوری را تحمل کنند.
  • افزایش ظرفیت بار محوری: در مقایسه با بلبرینگ‌های شیار عمیق، بلبرینگ‌های تماسی زاویه‌ای می‌توانند بارهای محوری بالاتری را تحمل کنند، زیرا می‌توانند حلقه‌های داخلی و خارجی را تراز کنند.
  • کاهش اصطکاک: بلبرینگ های تماس زاویه ای  IKO برای کاهش اصطکاک و به حداقل رساندن تولید گرما در حین کار طراحی شده اند. این باعث می شود آنها برای برنامه های با سرعت بالا ایده آل باشند.
  • نویز و لرزش کمتر: بلبرینگ های تماس زاویه ای به دلیل طراحی دقیق و کاهش اصطکاک، نسبت به انواع دیگر بلبرینگ ها صدا و لرزش کمتری تولید می کنند.
  • دوام: بلبرینگ های تماس زاویه ای بادوام و طولانی مدت هستند، حتی در شرایط عملیاتی سخت. آنها اغلب در کاربردهای سنگین مانند کشاورزی، ساخت و ساز و معدن استفاده می شوند.
  • به طور کلی، بلبرینگ های تماس زاویه ای یک راه حل قابل اعتماد و کارآمد برای بسیاری از کاربردهای صنعتی که نیاز به دقت و دوام بالایی دارند، ارائه می دهند.

محصولات مشابه

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری F

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری F

این دسته از گیربکس های صنعتی برای انتقال نیرو بین دو شفت موازی استفاده می‌شوند. این گیربکس‌ها با استفاده از دنده‌های مارپیچی یا هلیکال ساخته می‌شوند که باعث افزایش کارایی، کاهش نویز و ارتعاش، و افزایش دوام می‌شوند. گیربکس‌های شفت موازی سری F از دنده‌های مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند. این دنده‌ها به صورت زاویه‌دار برش خورده‌اند و درگیر شدن آنها باعث توزیع یکنواخت نیرو و کاهش اصطکاک می‌شود.

مشاهده بیشتر
گیربکس شفت موازی (Parallel) سری H

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری H

این توع گیربکس صنعتی برای انتقال نیرو بین دو محور موازی به کار می‌روند. این گیربکس‌ها از دنده‌های مارپیچی یا هلیکال استفاده می‌کنند که باعث افزایش کارایی و کاهش نویز و ارتعاش می‌شود. گیربکس‌های شفت موازی سری H از دنده‌های مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند. دنده‌های مارپیچی به صورت زاویه‌دار برش خورده‌اند و درگیر شدن آنها باعث توزیع یکنواخت نیرو و کاهش اصطکاک می‌شود.

مشاهده بیشتر
گیربکس Helical Bevel سری B و K

گیربکس Helical Bevel سری B و K

گیربکس Helical Bevel (هلیکال بِوِل) نوعی از گیربکس‌های صنعتی است که از چرخ‌دنده‌های هلیکال (حلزونی) و چرخ‌دنده‌های مخروطی (بول) استفاده می‌کند تا انتقال نیرو را با کارایی بالا و کاهش صدای کمتر انجام دهد. این گیربکس‌ها به دلیل ترکیب دو نوع چرخ‌دنده، می‌توانند نیرو را به زاویه‌های مختلف (عموماً ۹۰ درجه) منتقل کنند و در عین حال بازدهی و دقت بالایی داشته باشند.

مشاهده بیشتر
گیربکس های Bucket Elevator برند TORK DRIVE

گیربکس های Bucket Elevator برند TORK DRIVE

گیربکس‌های Bucket Elevator (بالابر سطلی) بخشی از سیستم‌های انتقال مواد هستند که برای جابجایی عمودی مواد فله‌ای مانند غلات، شن، کود، مواد معدنی و دیگر مواد استفاده می‌شوند. این گیربکس‌ها طراحی شده‌اند تا انتقال پیوسته و موثر مواد را از پایین به بالا فراهم کنند.

مشاهده بیشتر
گیربکس های صنعتی سرعت بالای سری TDGS

گیربکس های صنعتی سرعت بالای سری TDGS

گیربکس سرعت بالای سری TDGS برند TORK Drive به طور گسترده در توربین های بخار، توربین های گاز، ژنراتور، فن جریان، کمپرسور، پمپ ها، اکسیژن سازها، ماشین متعادل کننده و همچنین گیربکس سرعت بالا برای افزایش (کاهش) برای صنایع نظامی و غیرنظامی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده بیشتر
گیربکس مخروطی مارپیچ (bevel) سری T

گیربکس مخروطی مارپیچ (bevel) سری T

گیربکس‌های Bevel یا همان گیربکس‌های مخروطی مارپیچی سری T یکی از انواع گیربکس‌های صنعتی هستند که برای انتقال نیرو بین محورهای متقاطع به کار می‌روند. این گیربکس‌ها از دنده‌های مخروطی مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند.

مشاهده بیشتر
گیربکس خورشیدی (سیاره ای) سری P

گیربکس خورشیدی (سیاره ای) سری P

واحدهای گیربکس سیاره ای (خورشیدی) سری P برند TORK که بدنه از چدن ساخته شده که خواص استحکام و ضد لرزشی آن را بهبود می بخشد. حالت ورودی: ورودی هم محور، ورودی دنده مارپیچی (هلیکال)، ورودی چرخ دنده اریب (بِوِل)-مارپیچ (هلیکال).حالت خروجی: مار پیچ هزارخار داخلی، شفت توخالی با دیسک انقباضی، اسپلاین هزارخار خارجی، شفت تو پر با کلید تخت.

مشاهده بیشتر
بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه (عایق الکتریکی) دارای یک پوشش عایق الکتریکی بر روی سطوح خارجی حلقه داخلی یا بیرونی یاتاقان هستند. این امر باعث می شود جریان های الکتریکی سرگردان از طریق یاتاقان ها عبور نکنند، آنها را در برابر آسیب فرسایش الکتریکی محافظت می کند و به جلوگیری از تخریب روان کننده ناشی از تخلیه جریان الکتریکی کمک می کند.

مشاهده بیشتر
بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر