بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051قفس های غلتکی تخت (FTو FTW…A)


دسته بندی محصول : IKO Bearings


توضیحات :

قفسه های غلتکی تخت FT) و (FTW…A حرکت خطی محدودی هستند که از غلتک‌های با دقت بالا و نگهدارنده‌های بسیار دقیق تشکیل شده‌اند. ارتفاع مقطع به حداقل می رسد و فقط به اندازه قطر غلتک است. مدل های زاویه دار تک ردیفه و دو ردیفه ب متناسب با طیف وسیعی از ابعاد دستگاه در دسترس هستند. انتخاب مواد نگهدارنده شامل فولاد یا رزین مصنوعی برای کاربردهای کم صدا بود.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

قفس‌های غلتکی تخت FT) و  (FTW…A حرکت خطی محدودی هستند که از غلتک‌های با دقت بالا و نگهدارنده‌های بسیار دقیق تشکیل شده‌اند. ارتفاع مقطع به حداقل می رسد و فقط به اندازه قطر غلتک است.

مدل های زاویه دار تک ردیفه و دو ردیفه ب متناسب با طیف وسیعی از ابعاد دستگاه در دسترس هستند.

انتخاب مواد نگهدارنده شامل فولاد یا رزین مصنوعی برای کاربردهای کم صدا بود.

قفس‌های غلتکی تخت که به قفس‌های FT) و  (FTW…A نیز معروف هستند، مزایای متعددی در کاربردهای مختلف دارند. در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • ظرفیت بار بالا: قفسه های غلتکی تخت به دلیل طراحی آنها که بار را در یک منطقه بزرگ پخش می کند، می توانند بارهای زیادی را تحمل کنند.
  • اصطکاک کم: غلتک های مسطح در قفسه اصطکاک کم را ایجاد می کنند و سایش سطوح جفت را کاهش می دهند.
  • عملکرد صاف: غلتک های مسطح در مقایسه با انواع دیگر قفسه ها نرم و با لرزش کمتر حرکت می کنند، که آنها را برای ماشین آلات دقیق ایده آل می کند.
  • طراحی جمع و جور: قفسه های غلتکی تخت طراحی فشرده ای دارند که به آنها اجازه می دهد در فضاهای تنگ قرار بگیرند و در عین حال تعداد زیادی غلتک را در خود جای دهند.
  • مونتاژ آسان: مونتاژ و جداسازی آنها آسان است که می تواند در زمان نگهداری و تعمیر صرفه جویی کند.
  • تطبیق پذیری: قفسه های غلتکی تخت را می توان در طیف وسیعی از کاربردها، از جمله سیستم های حرکت خطی، سیستم های نوار نقاله، ماشین های چاپ و غیره استفاده کرد.
  • مقرون به صرفه بودن: همچنین در مقایسه با انواع دیگر قفس ها مقرون به صرفه هستند و آنها را به انتخابی محبوب برای بسیاری از کاربردهای صنعتی تبدیل می کند.

محصولات مشابه

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر
مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33  برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

کوپر و فولاد - ترکیبی قدرتمند: بیرینگ کوپر و صنعت فولاد یک رابطه کاری عالی و طولانی مدت دارند. شرکت های بسیار بزرگ همگی مشتریان هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. هر جا که صنعت فولاد با حساسیت بالا وجود داشته باشد، رولبرینگ های کوپر را خواهید یافت.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای ساچمه کروی BM قطعات قابل اعتمادی برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی هستند. ریل و واگن های بسیار دقیق MONORAIL پروفیلی در سراسر جهان در بسیاری از کاربردهای ماشین ابزار استفاده می شود. لینیر گایدهایBM برند SCHNEEBERGER آلمان دارای خواص دینامیکی عالی و مزایای تجاری بسیاری است.

مشاهده بیشتر