بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بیرینگ خطی IKO


دسته بندی محصول : IKO Bearings


توضیحات :

IKO طیف گسترده ای از قطعات ماشین را طراحی و تولید می کند که اصطکاک را در مکانیسم های موقعیت یابی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی کاهش می دهد

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

 

IKO طیف گسترده ای از قطعات ماشین را طراحی و تولید می کند که اصطحکاک را در مکانیسم های موقعیت یابی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی کاهش می دهد.

سبک ها و اندازه های متعدد در دسترس است

اندازه‌ها از کوچک تا بسیار بزرگ، از کوچک‌ترین ریل ریلی جهان با عرض 1 میلی‌متر تا آنهایی که برای استحکام بالا و ظرفیت بار در ماشین‌های بزرگ ساخته شده‌اند، متغیر است.

در بسیاری از صنایع مانند: صنایع غذایی ، نیمه هادی ها، پزشکی، علوم زیستی، خورشیدی، ماشین ابزار و ساخت و ساز استفاده می شود.

سبک های موجود شامل راهنماهای غلتکی نوع غلتکی، راهنماهای غلتشی نوع توپ، اسپلاین های توپ، راه های غلتکی متقاطع ضد خزش، اسلایدهای توپی، و بوش های خطی و چرخشی برای رفع نیازهای کاربردهای مختلف و هندسه ماشین است.

 

حرکت خطی دارای چندین مزیت از جمله کنترل دقیق موقعیت و سرعت، دقت بالا و تکرارپذیری است. در اینجا برخی از مزایای خاص وجود دارد:

  • کنترل دقیق: سیستم های حرکت خطی امکان کنترل دقیق موقعیت و سرعت بار را فراهم می کند. این در بسیاری از کاربردهای صنعتی که نیاز به دقت و ثبات بالایی دارند ضروری است.
  • دقت بالا: سیستم های حرکت خطی برای ارائه دقت و تکرارپذیری بالا طراحی شده اند. آنها می توانند به دقت موقعیت یابی کمتر از 1 میکرون دست یابند که آنها را برای کاربردهایی که نیاز به تلرانس های دقیق دارند ایده آل می کند.
  • تکرارپذیری: از آنجایی که سیستم های حرکت خطی برای حرکت در یک خط مستقیم طراحی شده اند، بسیار قابل تکرار هستند. این به این معنی است که نمایه حرکتی مشابه را می توان بارها و بارها با نتایج ثابت اجرا کرد.
  • تعمیر و نگهداری کم: سیستم‌های حرکت خطی معمولاً قطعات متحرک کمتری نسبت به سایر سیستم‌های کنترل حرکت دارند، به این معنی که نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارند و طول عمر بیشتری دارند.
  • سرعت های بالاتر: سیستم های حرکت خطی اغلب می توانند به سرعت های بالاتری نسبت به سایر انواع سیستم های کنترل حرکت دست یابند. این آنها را برای برنامه هایی که نیاز به حرکت سریع و دقیق دارند ایده آل می کند.
  • به طور کلی، حرکت خطی دارای مزایای بسیاری است که آن را به گزینه ای محبوب برای طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و اتوماسیون تبدیل می کند.

محصولات مشابه

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر
مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33  برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

کوپر و فولاد - ترکیبی قدرتمند: بیرینگ کوپر و صنعت فولاد یک رابطه کاری عالی و طولانی مدت دارند. شرکت های بسیار بزرگ همگی مشتریان هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. هر جا که صنعت فولاد با حساسیت بالا وجود داشته باشد، رولبرینگ های کوپر را خواهید یافت.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای ساچمه کروی BM قطعات قابل اعتمادی برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی هستند. ریل و واگن های بسیار دقیق MONORAIL پروفیلی در سراسر جهان در بسیاری از کاربردهای ماشین ابزار استفاده می شود. لینیر گایدهایBM برند SCHNEEBERGER آلمان دارای خواص دینامیکی عالی و مزایای تجاری بسیاری است.

مشاهده بیشتر