بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ های استوانه ای اسپلیت cooper


دسته بندی محصول : COOPER Bearings


توضیحات :

رولبرینگ‌های استوانه‌ای اسپلیت SKF Cooper دارای یک ردیف غلتک استوانه‌ای و همچنین جداره های استوانه‌ای داخلی و خارجی هستند. آنها برای تحمل بارهای شعاعی طراحی شده‌اند و با فلنج‌های حلقه بیرونی (موقعیت محل بلبرینگ) یا بدون (موقعیت بلبرینگ غیرمکان‌پذیر) برای تناسب با آرایش‌های مختلف در دسترس هستند. طراحی تقسیم شده آنها را برای کاربردهای غیرقابل دسترس که در آن نصب، جداسازی و نگهداری یک چالش است مفید می کند. آنها معمولاً در یک کارتریج نصب می شوند که در انواع مختلف محفظه ها قرار می گیرد. بلبرینگ ‌های نورد استوانه‌ای اسپلیت را می‌توان در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی به دلیل طیف وسیعی از محصولات استفاده کرد، از سری 100 سبک و فشرده برای سرعت‌های عملیاتی بالا تا سری 03/03E که برای شرایط بارگذاری شدید طراحی شده‌اند

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

رولبرینگ‌های استوانه‌ای اسپلیت SKF Cooper دارای یک ردیف غلتک استوانه‌ای و همچنین راه‌های مسابقه استوانه‌ای داخلی و خارجی هستند. آنها برای تحمل بارهای شعاعی طراحی شده‌اند و با فلنج‌های حلقه بیرونی (موقعیت محل بلبرینگ) یا بدون (موقعیت بلبرینگ غیرمکان‌پذیر) برای تناسب با آرایش‌های مختلف در دسترس هستند. طراحی تقسیم شده آنها را برای کاربردهای غیرقابل دسترس که در آن نصب، جداسازی و نگهداری یک چالش است مفید می کند. آنها معمولاً در یک کارتریج نصب می شوند که در انواع مختلف محفظه ها قرار می گیرد. بلبرینگ ‌های نورد استوانه‌ای اسپلیت را می‌توان در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی به دلیل طیف وسیعی از محصولات استفاده کرد، از سری 100 سبک و فشرده برای سرعت‌های عملیاتی بالا تا سری 03/03E که برای شرایط بارگذاری شدید طراحی شده‌اند.

بلبرینگ های غلتکی استوانه‌ای اسپلیت SKF Cooper مزایای زیادی نسبت به بلبرینگ ‌های سنتی و جامد دارند. در اینجا برخی از مزایای کلیدی ذکر شده است:

  • کاهش زمان خرابی: با بلبرینگ ‌های اسپلیت SKF Cooper، وظایف تعمیر و نگهداری و تعویض را می‌توان بسیار سریع‌تر و آسان‌تر در مقایسه با بلبرینگ ‌های جامد انجام داد. این به معنای زمان توقف کمتر برای تجهیزات شما و افزایش بهره وری است.
  • هزینه های کمتر: بلبرینگ های اسپلیت را می توان بدون نیاز به برداشتن سایر اجزا از شفت یا محفظه تعویض کرد. این به این معنی است که در هزینه های نیروی کار و تعویض قطعات صرفه جویی می کنید.
  • افزایش انعطاف پذیری: از آنجایی که بلبرینگ های اسپلیت SKF Cooper را می توان به سرعت و به راحتی نصب و جدا کرد، انعطاف پذیری بیشتری از نظر برنامه های تعمیر و نگهداری و تغییرات تجهیزات ارائه می دهند.
  • قابلیت اطمینان بهبود یافته: بلبرینگ های تقسیم شده برای به حداقل رساندن خطر خرابی و افزایش عمر تجهیزات شما طراحی شده اند. بازرسی و نگهداری آن‌ها نیز آسان‌تر است و به شما این امکان را می‌دهد تا مشکلات بالقوه را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ تشخیص دهید.
  • طراحی قابل تنظیم: بلبرینگ های اسپلیت SKF Cooper را می توان برای رفع نیازهای خاص برنامه شما سفارشی کرد. این شامل طیف وسیعی از اندازه‌ها، پیکربندی‌ها و مواد متناسب با شرایط عملیاتی و محیط‌های مختلف است.

محصولات مشابه

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه (عایق الکتریکی) دارای یک پوشش عایق الکتریکی بر روی سطوح خارجی حلقه داخلی یا بیرونی یاتاقان هستند. این امر باعث می شود جریان های الکتریکی سرگردان از طریق یاتاقان ها عبور نکنند، آنها را در برابر آسیب فرسایش الکتریکی محافظت می کند و به جلوگیری از تخریب روان کننده ناشی از تخلیه جریان الکتریکی کمک می کند.

مشاهده بیشتر
بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر
مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33  برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

کوپر و فولاد - ترکیبی قدرتمند: بیرینگ کوپر و صنعت فولاد یک رابطه کاری عالی و طولانی مدت دارند. شرکت های بسیار بزرگ همگی مشتریان هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. هر جا که صنعت فولاد با حساسیت بالا وجود داشته باشد، رولبرینگ های کوپر را خواهید یافت.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر