بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051محفظه پلاستیکی سفید


دسته بندی محصول : INA Schaeffler


توضیحات :

محفظه‌های پلاستیکی برای استفاده در مناطق کاربردی حساس مانند پردازش مواد غذایی. واحدها آماده نصب هستند و دارای محفظه های پلاستیکی سفید رنگی هستند که در آن بلبرینگ های شعاعی درج شده مقاوم در برابر خوردگی تعبیه شده است.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

 

محفظه‌های پلاستیکی برای استفاده در مناطق کاربردی حساس مانند پردازش مواد غذایی. واحدها آماده نصب هستند و دارای محفظه های پلاستیکی سفید رنگی هستند که در آن بلبرینگ های شعاعی درج شده مقاوم در برابر خوردگی تعبیه شده است. درپوش های انتهایی باز و بسته و یک مهر و موم پشتی برای طرح های فلنجی، این محدوده را کامل می کند. مواد انتخاب شده مقاومت بالایی در برابر اسیدهای ضعیف، مواد پاک کننده و آب دریا را تضمین می کنند و می توانند در طیف وسیعی از کاربردها مورد استفاده قرار گیرند. گریس روان کننده بدون آلرژن مورد استفاده در یاتاقان ها دارای رده NSF H1 است، الزامات FDA21 CFR 178.3570 را برآورده می کند و دارای گواهی استانداردهای حلال و کوشر است. بدنه های پلاستیکی در سه طرح مختلف موجود هستند. حلقه داخلی با استفاده از یک پیچ گراب یا یقه قفل غیرعادی روی شفت قرار می گیرد

  • محفظه‌های پلاستیکی سفید مورد تأیید FDA ساخته شده‌اند.
  • از PBT به عنوان محفظه های پلاستیکی بلوک و فلنج در دسترس هستند.پلاستیک PBT تقویت شده با الیاف شیشه در برابر رطوبت بسیار مقاوم است.
  • محفظه‌های پلاستیکی سفید برای کاربردها بسیاری در صنایع غذایی، جایی که آنها در معرض رسانه های مختلف از جمله: رطوبت، غبار اسپری نمک، آب آلوده یا مواد پاک کننده ، قرار می گیرند مناسب هستند
  • بلبرینگ های شعاعی و یونیت های بدنه ساخته شده از پلاستیک بهینه سازی شده در برابر اسیدهای ضعیف، مواد پاک کننده و آب دریا مقاوم هستند.
  • درپوش های انتهایی باز و بسته و یک مهر و موم پشتی موجود است

محصولات مشابه

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه (عایق الکتریکی) دارای یک پوشش عایق الکتریکی بر روی سطوح خارجی حلقه داخلی یا بیرونی یاتاقان هستند. این امر باعث می شود جریان های الکتریکی سرگردان از طریق یاتاقان ها عبور نکنند، آنها را در برابر آسیب فرسایش الکتریکی محافظت می کند و به جلوگیری از تخریب روان کننده ناشی از تخلیه جریان الکتریکی کمک می کند.

مشاهده بیشتر
بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر
مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33  برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

کوپر و فولاد - ترکیبی قدرتمند: بیرینگ کوپر و صنعت فولاد یک رابطه کاری عالی و طولانی مدت دارند. شرکت های بسیار بزرگ همگی مشتریان هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. هر جا که صنعت فولاد با حساسیت بالا وجود داشته باشد، رولبرینگ های کوپر را خواهید یافت.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر