بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بوش های خطی فلنج دار THK


دسته بندی محصول : THK Bearings


توضیحات :

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند. مهره بوش خطی به دلیل شکل استوانه ای ساده خود، دقت بالایی را ارائه داده و باعث استفاده گسترده آن می شود.

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند. برای مهره از فولاد بیرینگ پر کربن کروم دار استفاده می شود و سطوح بیرونی و داخلی آن صیقلی شده و تحت عملیات حرارتی قرار می گیرند. بوشینگ های خطی برای تجهیزات پزشکی، تجهیزات بسته بندی و تجهیزات سبک وزن OA که در معرض لرزش، ضربه و غیره نیستند، استفاده می شود. با این حال، آنها را نمی توان برای کاربردهایی که در آن بارها در جهت چرخشی اعمال می شود، استفاده کرد.

قابلیت تعویض

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند.

نویز پایین

یک نگهدارنده رزینی قالب‌گیری شده به منظور جلوگیری از افتادن ساچمه ها در نوع استاندارد تعبیه شده است. این همچنین عملکردی بی صدا و روان را فراهم می کند.

انواع مختلف

طیف گسترده ای از محصولات موجود است، مانند نوع استاندارد، نوع قابل تنظیم با فاصله، نوع باز، نوع بلند، نوع فلنج‌دار نصب شده و بوش خطی فلنجی که به کاربر امکان می دهد نوع مورد نظر را انتخاب کند.

فلنج دار دایره ای مدل LMF

از آنجایی که یک فلنج دایره ای معمولی روی مهره ثابت شده است، این مدل به راحتی قابل نصب است. بسته به طول مهره یا بوش خطی، می تواند انواع LMF، LMF-M، LMF-L و LMF-ML (با افزایش طول آن) داشته باشد.

فلنج دایره ای مدل LMIF

از آنجایی که فلنج نصب شده کوتاه است، بوش خطی تمایل دارد به سمت دیگر بیرون بزند، بنابراین فضا در سمت مقابل نصب صرفه جویی می شود.

فلنج دایره ای مدل LMCF-L

از آنجایی که فلنج LMIF در مرکز برای این نوع تعبیه شده و می توان قطعه کار را نزدیک به مرکز بوشینگ خطی وصل کرد، هم بارگذاری و هم فضا در دو طرف فلنج به صورت متعادل توزیع می شود. برای زمانی که می خواهید ضربه را در سمت چپ و راست برابر کنید، این محصول خوبی است.

فلنج مربعی مدل LMK

این نوع مدل LMF دارای فلنج مربعی است. از آنجایی که ارتفاع کمتر از نوع فلنج دایره ای است، طراحی فشرده‌ای ارائه می دهد.

فلنج دار سبک (مربع) مدل LMJK

دارای فلنج ساخته شده از پلاستیک با استحکام بالا. وزن کمتری نسبت به فلنج های فلزی دارد. نصب این نوع بر روی قطعات متحرک وزن کلی را کاهش می دهد.

فلنج مربعی مدل LMIK

از آنجایی که فلنج نصب شده کوتاه است، بوش خطی تمایل دارد به سمت دیگر بیرون بزند، بنابراین فضا در سمت مقابل نصب صرفه جویی می شود.

فلنج مربعی مدل LMCK-L

این نوع نیز مانند مدل LMCF-L دارای لنگه فلنجی است اما فلنج به شکل مربع بریده شده است. ارتفاع کمتر از نوع فلنج دایره‌ای است که امکان طراحی فشرده را فراهم می‌کند.

فلنج برش مدل LMH

از آنجایی که یک فلنج بیضی شکل روی مهره ثابت شده است، ارتفاع هسته کمتر و طراحی فشرده تر نسبت به مدل LMK حاصل می شود.

فلنج برش مدل LMIH

از آنجایی که فلنج نصب شده کوتاه است، بوش خطی تمایل دارد به سمت دیگر بیرون بزند، بنابراین فضا در سمت مقابل نصب صرفه جویی می شود.

فلنج برش مدل LMCH-L

این نوع دارای فلنج برش خورده تخمکی شکل است. ارتفاع کمتر از مدل LMCF-L است که امکان طراحی فشرده را فراهم می کند.

از آنجایی که ردیف‌های ساچمه‌های بوشینگ خطی به گونه‌ای چیده شده‌اند که بارها در دو ردیف تحمل شده و طول عمر بالاتری حاصل می‌شود.

مثال از کد فنی های بوش های خطی فلنج دار THK ژاپن:

LMF 8S

LMF 8

LMF 30

LMF 40

LMF 10ML

LMF 20ML

LMF 20L

LMF 35L

LMIF 25

LMIF 25L

LMCF 8L

LMCF 25L

LMK 16

LMK 50

LMK 60

LMK 25L

LMJK 16

LMJK 25L

LMIK 16

LMIK 20

LMCK 10L

LMCK 16L

LMH 20

LMH 25L

LMH 30M

LMH 30ML

LMIH 10

LMIH 10L

LMIH 25

LMCH 20L

LMCH 6L

LMCH 25L

و ...

نکته: شرکت باتیس توانایی گسترده ای در تامین اقلام با برند THK داشته و کد فنی های بسیاری از این اقلام موجودی انبار می باشد. لازم به ذکر است که کد فنی های این سری از اقلام محدود به موارد فوق نشده و گستردگی محصولات این برند بسیار زیاد است.

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره فنی برای طراحی تجهیزات خود یا استعلام قیمت و موجودی با ما در ارتباط باشید.

محصولات مشابه

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر
مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33  برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

کوپر و فولاد - ترکیبی قدرتمند: بیرینگ کوپر و صنعت فولاد یک رابطه کاری عالی و طولانی مدت دارند. شرکت های بسیار بزرگ همگی مشتریان هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. هر جا که صنعت فولاد با حساسیت بالا وجود داشته باشد، رولبرینگ های کوپر را خواهید یافت.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای ساچمه کروی BM قطعات قابل اعتمادی برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی هستند. ریل و واگن های بسیار دقیق MONORAIL پروفیلی در سراسر جهان در بسیاری از کاربردهای ماشین ابزار استفاده می شود. لینیر گایدهایBM برند SCHNEEBERGER آلمان دارای خواص دینامیکی عالی و مزایای تجاری بسیاری است.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های MR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های MR برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای سری MR برند SCHNEEBERGER ریل و واگن های غلتکی برای صنعت ماشین ابزار. استحکام بالا، ظرفیت تحمل بار دینامیکی و ایستایی عالی، روان بودن فوق العاده در حال کار و آب بندی کامل واگن از ویژگی های اصلی ریل و واگن MONORAIL هستند.

مشاهده بیشتر