بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بوش های خطی بدون فلنج THK


دسته بندی محصول : THK Bearings


توضیحات :

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند.

مهره بوش خطی به دلیل شکل استوانه ای ساده خود، دقت بالایی را ارائه داده و باعث استفاده گسترده آن می شود. به طور کلی بوش های خطی بدون فلنج THK به دو دسته تقسیم می شوند:

  • استوانه ای (استاندارد) مدل LM: سری واحدهای متریک که به طور گسترده در ژاپن استفاده می شود.
  • استوانه ای (استاندارد اروپایی) مدل LME: سری واحدهای متریک از انواع استوانه ای که معمولا در اروپا استفاده می شود.

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند. برای مهره از فولاد بیرینگ پر کربن کروم دار استفاده می شود و سطوح بیرونی و داخلی آن صیقلی شده و تحت عملیات حرارتی قرار می گیرند. بوشینگ های خطی برای تجهیزات پزشکی، تجهیزات بسته بندی و تجهیزات سبک وزن OA که در معرض لرزش، ضربه و غیره نیستند، استفاده می شود. با این حال، آنها را نمی توان برای کاربردهایی که در آن بارها در جهت چرخشی اعمال می شود، استفاده کرد.

قابلیت تعویض

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند.

نویز پایین

یک نگهدارنده رزینی قالب‌گیری شده به منظور جلوگیری از افتادن ساچمه ها در نوع استاندارد تعبیه شده است. این همچنین عملکردی بی صدا و روان را فراهم می کند.

انواع مختلف

طیف گسترده ای از محصولات موجود است، مانند نوع استاندارد، نوع قابل تنظیم با فاصله، نوع باز، نوع بلند، نوع فلنج‌دار نصب شده و بوش خطی فلنجی که به کاربر امکان می دهد نوع مورد نظر را انتخاب کند.

بوش خطی سری LM یا LM-GA: (نوع LME در استاندارد اروپایی)

دارای دقیق ترین شکل استوانه ای مهره بوش خطی، این نوع به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

دو سری از بوش خطی در گروه بعدی وجود دارد.

بوش خطی سری LM-AJ یا LM-GA-AJ: (نوع LME-AJ در استاندارد اروپایی)

این نوع دارای ابعادی مشابه نوع استاندارد است اما مهره دارای یک شکاف در جهت محور LM می باشد. این اجازه می دهد تا بوش خطی در محفظه ای نصب شود که قطر داخلی آن قابل تنظیم بوده و فاصله بین شفت LM و محفظه را به راحتی تنظیم می کند.

بوش خطی سری LM-OP یا LM-GA-OP: (نوع LME-OP در استاندارد اروپایی)

مهره با یک ردیف ساچمه با زاویه (50 تا 80 درجه) تا حدی باز می شود. این امر بوش خطی را قادر می سازد حتی در مکان هایی که شفت LM توسط یک ستون یا تکیه گاه پشتیبانی می شود، استفاده شود. علاوه بر این، فاصله را می توان به راحتی تنظیم کرد.

بوش خطی سری LM-L:

این نوع که حاوی دو واحد صفحه نگهدارنده استاندارد است، برای مکان‌هایی که بار لحظه‌ای وجود دارد بهینه است و باعث کاهش ساعات کار در نصب می‌شود.

بوش خطی سری LM-MG:

با دارا بودن دقیق ترین شکل استوانه ای مهره بوش خطی، این نوع به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. دو سری از بوش خطی در گروه بعدی وجود دارد.

  • مدل LM-MG
  • نسخه فولاد زنگ نزن نوع LM

بوش خطی سری LM-MG-AJ:

این نوع دارای ابعادی مشابه نوع استاندارد است، اما مهره دارای یک شکاف در جهت محور LM می باشد. این اجازه می دهد تا بوش خطی در محفظه ای نصب شود که قطر داخلی آن قابل تنظیم است و فاصله بین شفت LM و محفظه را به راحتی تنظیم می کند.

بوش خطی سری LM-MGA-OP:

مهره با یک ردیف ساچمه با زاویه (50 تا 80 درجه) تا حدی باز می شود. این امر بوشینگ خطی را قادر می سازد حتی در مکان هایی که شفت LM توسط یک ستون یا تکیه گاه پشتیبانی می شود، استفاده شود.

مثال از کد فنی های بوش های خطی بدون فلنج THK ژاپن:

LM 20

LM 40

LM 8-AJ

LM 40-AJ

LM 60-AJ

LM 16-OP

LM 35-OP

LM 60-OP

LM 20L

LM 50L

LM 4L

LM 13MG

LM 25MG

LM 40MG

LM 30MGA-OP

LM 20MGA-OP

LM 40MGA-OP

و ...

نکته: شرکت باتیس توانایی گسترده ای در تامین اقلام با برند THK داشته و کد فنی های بسیاری از این اقلام موجودی انبار می باشد. لازم به ذکر است که کد فنی های این سری از اقلام محدود به موارد فوق نشده و گستردگی محصولات این برند بسیار زیاد است.

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره فنی برای طراحی تجهیزات خود یا استعلام قیمت و موجودی با ما در ارتباط باشید.

محصولات مشابه

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33  برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

کوپر و فولاد - ترکیبی قدرتمند: بیرینگ کوپر و صنعت فولاد یک رابطه کاری عالی و طولانی مدت دارند. شرکت های بسیار بزرگ همگی مشتریان هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. هر جا که صنعت فولاد با حساسیت بالا وجود داشته باشد، رولبرینگ های کوپر را خواهید یافت.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای ساچمه کروی BM قطعات قابل اعتمادی برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی هستند. ریل و واگن های بسیار دقیق MONORAIL پروفیلی در سراسر جهان در بسیاری از کاربردهای ماشین ابزار استفاده می شود. لینیر گایدهایBM برند SCHNEEBERGER آلمان دارای خواص دینامیکی عالی و مزایای تجاری بسیاری است.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های MR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های MR برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای سری MR برند SCHNEEBERGER ریل و واگن های غلتکی برای صنعت ماشین ابزار. استحکام بالا، ظرفیت تحمل بار دینامیکی و ایستایی عالی، روان بودن فوق العاده در حال کار و آب بندی کامل واگن از ویژگی های اصلی ریل و واگن MONORAIL هستند.

مشاهده بیشتر