بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051igubal® flange bearings


دسته بندی محصول : igus Bearings


توضیحات :

بلبرینگ‌های فلنجی igubal نوعی از بلبرینگ های خود تراز هستند که توسط igus، پیشرو جهانی در بلبرینگ های ساده مبتنی بر پلیمر و سایر پلاستیک‌های متحرک، تولید می‌شوند. این بلبرینگ ها از یک سوکت توپ کروی ساخته شده از مواد پلیمری با کارایی بالا تشکیل شده است که در یک محفظه فلنج نصب شده است. طراحی بلبرینگ های فلنج igubal® به آن ها اجازه می دهد تا ناهماهنگی های بین شفت و سطح نصب را جبران کنند، که خطر سایش و خرابی زودرس را کاهش می دهد.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

  • بلبرینگ‌های فلنجی igubal نوعی از بلبرینگ های خود تراز هستند که توسط igus، پیشرو جهانی در بیرینگ های ساده مبتنی بر پلیمر و سایر پلاستیک‌های متحرک، تولید می‌شوند. این بلبرینگ ها از یک سوکت توپ کروی ساخته شده از مواد پلیمری با کارایی بالا تشکیل شده است که در یک محفظه فلنج نصب شده است. طراحی بلبرینگ های فلنج igubal® به آن ها اجازه می دهد تا ناهماهنگی های بین شفت و سطح نصب را جبران کنند، که خطر سایش و خرابی زودرس را کاهش می دهد.
  • بلبرینگ‌های فلنجی igubal در کاربردهای مختلفی استفاده می‌شوند که ممکن است بلبرینگ‌های معمولی مناسب یا مقرون به صرفه نباشند، مانند ماشین‌های کشاورزی، سیستم‌های نوار نقاله و تجهیزات پزشکی. آنها در برابر خوردگی، مواد شیمیایی و کثیفی مقاوم هستند و برای استفاده در محیط های سخت ایده آل هستند. علاوه بر این، بلبرینگ های فلنج igubal® نیازی به روغن کاری ندارند، که این امر باعث کاهش نیازها و هزینه های تعمیر و نگهداری می شود.
  • در اینجا، توپ کروی از مادهiglide® J ساخته شده است که به دلیل جذب رطوبت کم، ضریب اصطکاک کم در حین کار خشک و تمایل بسیار کم به لغزش شناخته شده است. این امر به ویژه برای بارهای کم و حرکات بسیار آهسته مهم است.
  • نصب آسان
  • بسیار سبک وزن
  • جبران خطاهای ناهماهنگی
  • کاملاً مقاوم در برابر خوردگی
  • عملیات خشک بدون نیاز به تعمیر و نگهداری

محصولات مشابه

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه (عایق الکتریکی) دارای یک پوشش عایق الکتریکی بر روی سطوح خارجی حلقه داخلی یا بیرونی یاتاقان هستند. این امر باعث می شود جریان های الکتریکی سرگردان از طریق یاتاقان ها عبور نکنند، آنها را در برابر آسیب فرسایش الکتریکی محافظت می کند و به جلوگیری از تخریب روان کننده ناشی از تخلیه جریان الکتریکی کمک می کند.

مشاهده بیشتر
بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر
مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33  برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

کوپر و فولاد - ترکیبی قدرتمند: بیرینگ کوپر و صنعت فولاد یک رابطه کاری عالی و طولانی مدت دارند. شرکت های بسیار بزرگ همگی مشتریان هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. هر جا که صنعت فولاد با حساسیت بالا وجود داشته باشد، رولبرینگ های کوپر را خواهید یافت.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر