بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بیرینگ گردان Reali-Slim TT


دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

بیرینگ های بخش نازک گردان Reali-Slim TT دارای طرح‌های حلقه‌ای داخلی و خارجی هستند که آنها را قادر می‌سازد تا بارهای شعاعی، محوری و لحظه‌ای را به طور همزمان تحمل کنند. آنها بر اساس یک بیرینگ تماسی چهار نقطه ای مهر و موم شده ساخته شده اند و در سه طرح مختلف موجود هستند:

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بیرینگ های بخش نازک  گردان Reali-Slim TT دارای طرح‌های حلقه‌ای داخلی و خارجی هستند که آنها را قادر می‌سازد تا بارهای شعاعی، محوری و لحظه‌ای را به طور همزمان تحمل کنند. آنها بر اساس یک بیرینگ تماسی چهار نقطه ای مهر و موم شده ساخته شده اند و در سه طرح مختلف موجود هستند:

 • بیرینگ بدون چرخ دنده (شکل 1)
 • بیرینگ با چرخ دنده خارجی (حلقه خارجی)
 • بیرینگ با چرخ دنده داخلی (حلقه داخلی)

بیرینگ های مقطع نازک میز گردان Reali-Slim TT استاندارد Kaydon از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. بیرینگ ها را می توان برای رفع نیازهای کاربردی خاص سفارشی کرد

جزئیات محصول

 • مشخصات عمومی بلبرینگک مشخصات کلی بلبرینگ ارائه شده در زیر برای بلبرینگ های سطح نازک متریک استاندارد سری BB است.
 • مواد حلقه و توپ: فولاد AISI 52100 مطابق با ASTM A295
 • قفسه: برنج مطابق با ASTM B36
 • زاویه تماس 30 درجه (شکل قوس گوتیک) تحت بار اندازه گیری شعاعی سبک
 • گشتاور راه اندازی معمولاً، گشتاور مورد نیاز یک بیرینگ تنها بخش کوچکی از نیاز یک سیستم مکانیکی است. با این حال، در بسیاری از کاربردهای بیرینگ ‌های مقطع نازک، جرم‌ها و اینرسی‌های متعاقب آن ناچیز است و میزان کار انجام شده زیاد نیست.

محدودیت های دما

 • دمای کاری مجاز برای بلبرینگ های مقطع نازک متریک سری BB را می توان با موارد زیر محدود کرد:
 • بیرینگ حلقه و توپ: بیرینگ ها برای استفاده از 55- تا 120+ درجه سانتیگراد (65- تا 250+ درجه فارنهایت) حرارت تثبیت می شوند.
 • قفسه: قفسه های برنجی را می توان در دمای کاری مشابه حلقه ها و گوی های بلبرینگ استفاده کرد.
 • مهر و موم: محدوده دمای کارکرد مجاز برای مهر و موم های NBR 40- تا 100+ درجه سانتی گراد (40- تا 210+ درجه فارنهایت) است. درجه حرارت تا 120 درجه سانتیگراد (250 درجه فارنهایت) را می توان برای دوره های کوتاه تحمل کرد.

ویژگی ها و مزایا

 • مقطع نازک

بیرینگ های مقطع نازک میز گردان Reali-Slim TT در مقیاس کوچک، طراحی بسیار فشرده و تطبیق پذیری طراحی سودمند را ارائه می دهند.

 • سبک وزن

بیرینگ های بخش نازک میز گردان Reali-Slim TT می توانند باعث کاهش وزن قابل توجهی شوند که ممکن است منجر به صرفه جویی در هزینه برای کاربرد کلی شود.

 • مقاومت در برابر خوردگی

بیرینگ ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند و بنابراین در برابر رطوبت و سایر محیط های خشن در برابر خوردگی مقاوم هستند.

 • اصطکاک کم
 • سفتی بالا

سطح مقطع گسترش یافته سفتی را افزایش می دهد.

 • دقت اجرا بالا
 • نصب سریع و آسان

محصولات مشابه

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه (عایق الکتریکی) دارای یک پوشش عایق الکتریکی بر روی سطوح خارجی حلقه داخلی یا بیرونی یاتاقان هستند. این امر باعث می شود جریان های الکتریکی سرگردان از طریق یاتاقان ها عبور نکنند، آنها را در برابر آسیب فرسایش الکتریکی محافظت می کند و به جلوگیری از تخریب روان کننده ناشی از تخلیه جریان الکتریکی کمک می کند.

مشاهده بیشتر
بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر
مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

کوپر و فولاد - ترکیبی قدرتمند: بیرینگ کوپر و صنعت فولاد یک رابطه کاری عالی و طولانی مدت دارند. شرکت های بسیار بزرگ همگی مشتریان هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. هر جا که صنعت فولاد با حساسیت بالا وجود داشته باشد، رولبرینگ های کوپر را خواهید یافت.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر