بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بیرینگ گردان Reali-Slim TT


دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

بیرینگ های بخش نازک گردان Reali-Slim TT دارای طرح‌های حلقه‌ای داخلی و خارجی هستند که آنها را قادر می‌سازد تا بارهای شعاعی، محوری و لحظه‌ای را به طور همزمان تحمل کنند. آنها بر اساس یک بیرینگ تماسی چهار نقطه ای مهر و موم شده ساخته شده اند و در سه طرح مختلف موجود هستند:

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بیرینگ های بخش نازک  گردان Reali-Slim TT دارای طرح‌های حلقه‌ای داخلی و خارجی هستند که آنها را قادر می‌سازد تا بارهای شعاعی، محوری و لحظه‌ای را به طور همزمان تحمل کنند. آنها بر اساس یک بیرینگ تماسی چهار نقطه ای مهر و موم شده ساخته شده اند و در سه طرح مختلف موجود هستند:

 • بیرینگ بدون چرخ دنده (شکل 1)
 • بیرینگ با چرخ دنده خارجی (حلقه خارجی)
 • بیرینگ با چرخ دنده داخلی (حلقه داخلی)

بیرینگ های مقطع نازک میز گردان Reali-Slim TT استاندارد Kaydon از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. بیرینگ ها را می توان برای رفع نیازهای کاربردی خاص سفارشی کرد

جزئیات محصول

 • مشخصات عمومی بلبرینگک مشخصات کلی بلبرینگ ارائه شده در زیر برای بلبرینگ های سطح نازک متریک استاندارد سری BB است.
 • مواد حلقه و توپ: فولاد AISI 52100 مطابق با ASTM A295
 • قفسه: برنج مطابق با ASTM B36
 • زاویه تماس 30 درجه (شکل قوس گوتیک) تحت بار اندازه گیری شعاعی سبک
 • گشتاور راه اندازی معمولاً، گشتاور مورد نیاز یک بیرینگ تنها بخش کوچکی از نیاز یک سیستم مکانیکی است. با این حال، در بسیاری از کاربردهای بیرینگ ‌های مقطع نازک، جرم‌ها و اینرسی‌های متعاقب آن ناچیز است و میزان کار انجام شده زیاد نیست.

محدودیت های دما

 • دمای کاری مجاز برای بلبرینگ های مقطع نازک متریک سری BB را می توان با موارد زیر محدود کرد:
 • بیرینگ حلقه و توپ: بیرینگ ها برای استفاده از 55- تا 120+ درجه سانتیگراد (65- تا 250+ درجه فارنهایت) حرارت تثبیت می شوند.
 • قفسه: قفسه های برنجی را می توان در دمای کاری مشابه حلقه ها و گوی های بلبرینگ استفاده کرد.
 • مهر و موم: محدوده دمای کارکرد مجاز برای مهر و موم های NBR 40- تا 100+ درجه سانتی گراد (40- تا 210+ درجه فارنهایت) است. درجه حرارت تا 120 درجه سانتیگراد (250 درجه فارنهایت) را می توان برای دوره های کوتاه تحمل کرد.

ویژگی ها و مزایا

 • مقطع نازک

بیرینگ های مقطع نازک میز گردان Reali-Slim TT در مقیاس کوچک، طراحی بسیار فشرده و تطبیق پذیری طراحی سودمند را ارائه می دهند.

 • سبک وزن

بیرینگ های بخش نازک میز گردان Reali-Slim TT می توانند باعث کاهش وزن قابل توجهی شوند که ممکن است منجر به صرفه جویی در هزینه برای کاربرد کلی شود.

 • مقاومت در برابر خوردگی

بیرینگ ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند و بنابراین در برابر رطوبت و سایر محیط های خشن در برابر خوردگی مقاوم هستند.

 • اصطکاک کم
 • سفتی بالا

سطح مقطع گسترش یافته سفتی را افزایش می دهد.

 • دقت اجرا بالا
 • نصب سریع و آسان

محصولات مشابه

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری F

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری F

این دسته از گیربکس های صنعتی برای انتقال نیرو بین دو شفت موازی استفاده می‌شوند. این گیربکس‌ها با استفاده از دنده‌های مارپیچی یا هلیکال ساخته می‌شوند که باعث افزایش کارایی، کاهش نویز و ارتعاش، و افزایش دوام می‌شوند. گیربکس‌های شفت موازی سری F از دنده‌های مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند. این دنده‌ها به صورت زاویه‌دار برش خورده‌اند و درگیر شدن آنها باعث توزیع یکنواخت نیرو و کاهش اصطکاک می‌شود.

مشاهده بیشتر
گیربکس شفت موازی (Parallel) سری H

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری H

این توع گیربکس صنعتی برای انتقال نیرو بین دو محور موازی به کار می‌روند. این گیربکس‌ها از دنده‌های مارپیچی یا هلیکال استفاده می‌کنند که باعث افزایش کارایی و کاهش نویز و ارتعاش می‌شود. گیربکس‌های شفت موازی سری H از دنده‌های مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند. دنده‌های مارپیچی به صورت زاویه‌دار برش خورده‌اند و درگیر شدن آنها باعث توزیع یکنواخت نیرو و کاهش اصطکاک می‌شود.

مشاهده بیشتر
گیربکس Helical Bevel سری B و K

گیربکس Helical Bevel سری B و K

گیربکس Helical Bevel (هلیکال بِوِل) نوعی از گیربکس‌های صنعتی است که از چرخ‌دنده‌های هلیکال (حلزونی) و چرخ‌دنده‌های مخروطی (بول) استفاده می‌کند تا انتقال نیرو را با کارایی بالا و کاهش صدای کمتر انجام دهد. این گیربکس‌ها به دلیل ترکیب دو نوع چرخ‌دنده، می‌توانند نیرو را به زاویه‌های مختلف (عموماً ۹۰ درجه) منتقل کنند و در عین حال بازدهی و دقت بالایی داشته باشند.

مشاهده بیشتر
گیربکس های Bucket Elevator برند TORK DRIVE

گیربکس های Bucket Elevator برند TORK DRIVE

گیربکس‌های Bucket Elevator (بالابر سطلی) بخشی از سیستم‌های انتقال مواد هستند که برای جابجایی عمودی مواد فله‌ای مانند غلات، شن، کود، مواد معدنی و دیگر مواد استفاده می‌شوند. این گیربکس‌ها طراحی شده‌اند تا انتقال پیوسته و موثر مواد را از پایین به بالا فراهم کنند.

مشاهده بیشتر
گیربکس های صنعتی سرعت بالای سری TDGS

گیربکس های صنعتی سرعت بالای سری TDGS

گیربکس سرعت بالای سری TDGS برند TORK Drive به طور گسترده در توربین های بخار، توربین های گاز، ژنراتور، فن جریان، کمپرسور، پمپ ها، اکسیژن سازها، ماشین متعادل کننده و همچنین گیربکس سرعت بالا برای افزایش (کاهش) برای صنایع نظامی و غیرنظامی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده بیشتر
گیربکس مخروطی مارپیچ (bevel) سری T

گیربکس مخروطی مارپیچ (bevel) سری T

گیربکس‌های Bevel یا همان گیربکس‌های مخروطی مارپیچی سری T یکی از انواع گیربکس‌های صنعتی هستند که برای انتقال نیرو بین محورهای متقاطع به کار می‌روند. این گیربکس‌ها از دنده‌های مخروطی مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند.

مشاهده بیشتر
گیربکس خورشیدی (سیاره ای) سری P

گیربکس خورشیدی (سیاره ای) سری P

واحدهای گیربکس سیاره ای (خورشیدی) سری P برند TORK که بدنه از چدن ساخته شده که خواص استحکام و ضد لرزشی آن را بهبود می بخشد. حالت ورودی: ورودی هم محور، ورودی دنده مارپیچی (هلیکال)، ورودی چرخ دنده اریب (بِوِل)-مارپیچ (هلیکال).حالت خروجی: مار پیچ هزارخار داخلی، شفت توخالی با دیسک انقباضی، اسپلاین هزارخار خارجی، شفت تو پر با کلید تخت.

مشاهده بیشتر
بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه (عایق الکتریکی) دارای یک پوشش عایق الکتریکی بر روی سطوح خارجی حلقه داخلی یا بیرونی یاتاقان هستند. این امر باعث می شود جریان های الکتریکی سرگردان از طریق یاتاقان ها عبور نکنند، آنها را در برابر آسیب فرسایش الکتریکی محافظت می کند و به جلوگیری از تخریب روان کننده ناشی از تخلیه جریان الکتریکی کمک می کند.

مشاهده بیشتر
بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر