بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بیرینگ های تراست غلتکی مخروطی SKF


دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

بیرینگ های تراست مخروطی SKF برای تحمل بارهای محوری سنگین و بارهای اوج طراحی شده‌اند. بیرینگ ها بسیار سفت هستند و به فضای محوری کمی نیاز دارند. محدودیت های دما دمای کاری مجاز برای یاتاقان‌های رانش غلتکی مخروطی را می‌توان با موارد زیر محدود کرد: • واشر یاتاقان، آستین های اسپیسر و غلتک: بیرینگ های تراست مخروطی SKF تا حداقل 120 درجه سانتیگراد (250 درجه فارنهایت) حرارت را تثبیت می کنند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بیرینگ های تراست مخروطی SKF برای تحمل بارهای محوری سنگین و بارهای اوج طراحی شده‌اند. بیرینگ ها بسیار سفت هستند و به فضای محوری کمی نیاز دارند.

محدودیت های دما

دمای کاری مجاز برای بیرینگ های تراست غلتکی مخروطی را می‌توان با موارد زیر محدود کرد:

 • واشر یاتاقان، آستین های اسپیسر و غلتک: بیرینگ های تراست مخروطی SKF تا حداقل 120 درجه سانتیگراد (250 درجه فارنهایت) حرارت را تثبیت می کنند.
 • قفسه: قفسه ‌های فولادی یا برنجی را می‌توان در دمای کاری مشابه واشرها، آستین‌ها و غلتک‌های بلبرینگ استفاده کرد.
 • آب بند: دمای کارکرد مجاز برای آب بند NBR 40- تا 100+ درجه سانتی گراد (40- تا 210+ درجه فارنهایت) است. درجه حرارت تا 120 درجه سانتیگراد (250 درجه فارنهایت) را می توان برای دوره های کوتاه تحمل کرد. به طور معمول، پیک دما در لبه مهر و موم است.
 • اجزای نگهدارندهک روکش های ورق فولادی را می توان در دمای کاری مشابه واشر، آستین و غلتک های بلبرینگ استفاده کرد.
 • دمای کارکرد مجاز برای حلقه های O 40- تا 100+ درجه سانتی گراد (40- تا 210+ درجه فارنهایت) است. درجه حرارت تا 120 درجه سانتیگراد (250 درجه فارنهایت) را می توان برای دوره های کوتاه تحمل کرد.

ویژگی ها و مزایا

 • طراحی قابل تفکیک

واشرهای شفت و محفظه و مجموعه های رولبرینگ تراست و قفس بیرینگ غلتکی مخروطی با قفسه را می توان به طور جداگانه نصب کرد.

 • اصطکاک کم

طراحی بهینه انتهای غلتکی و پرداخت سطح روی فلنج باعث تشکیل فیلم روان کننده می شود و در نتیجه اصطکاک کمتری ایجاد می کند. این همچنین گرمای اصطکاکی و سایش فلنج را کاهش می دهد.

 • عمر طولانی

بسته به نوع طراحی، پروفیل های راه آهن تاج دار یا لگاریتمی توزیع بار را در امتداد سطوح تماس بهینه می کنند، پیک های تنش را در انتهای غلتک کاهش می دهند و حساسیت به ناهماهنگی را در مقایسه با پروفیل های راه آهن مستقیم معمولی کاهش می دهند .

 • قابلیت اطمینان عملیاتی افزایش یافته است

پرداخت سطح روی سطوح تماس روی غلتک ها و راهروها از تشکیل یک فیلم روان کننده هیدرودینامیکی پشتیبانی می کند.

 • ظرفیت حمل بار بالا

غلتک‌های گنجانده شده در رولبرینگ های تراست مخروطی SKF با تلورانس‌های ابعادی و هندسی نزدیکی تولید می‌شوند که عملاً یکسان هستند. این توزیع بار بهینه را فراهم می کند و بیرینگ ها را قادر می سازد تا بارهای محوری سنگین را تحمل کنند.

محصولات مشابه

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر
مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

کوپر و فولاد - ترکیبی قدرتمند: بیرینگ کوپر و صنعت فولاد یک رابطه کاری عالی و طولانی مدت دارند. شرکت های بسیار بزرگ همگی مشتریان هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. هر جا که صنعت فولاد با حساسیت بالا وجود داشته باشد، رولبرینگ های کوپر را خواهید یافت.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای ساچمه کروی BM قطعات قابل اعتمادی برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی هستند. ریل و واگن های بسیار دقیق MONORAIL پروفیلی در سراسر جهان در بسیاری از کاربردهای ماشین ابزار استفاده می شود. لینیر گایدهایBM برند SCHNEEBERGER آلمان دارای خواص دینامیکی عالی و مزایای تجاری بسیاری است.

مشاهده بیشتر