بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بیرینگ های تراست غلتکی مخروطی SKF


دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

بیرینگ های تراست مخروطی SKF برای تحمل بارهای محوری سنگین و بارهای اوج طراحی شده‌اند. بیرینگ ها بسیار سفت هستند و به فضای محوری کمی نیاز دارند. محدودیت های دما دمای کاری مجاز برای یاتاقان‌های رانش غلتکی مخروطی را می‌توان با موارد زیر محدود کرد: • واشر یاتاقان، آستین های اسپیسر و غلتک: بیرینگ های تراست مخروطی SKF تا حداقل 120 درجه سانتیگراد (250 درجه فارنهایت) حرارت را تثبیت می کنند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بیرینگ های تراست مخروطی SKF برای تحمل بارهای محوری سنگین و بارهای اوج طراحی شده‌اند. بیرینگ ها بسیار سفت هستند و به فضای محوری کمی نیاز دارند.

محدودیت های دما

دمای کاری مجاز برای بیرینگ های تراست غلتکی مخروطی را می‌توان با موارد زیر محدود کرد:

  • واشر یاتاقان، آستین های اسپیسر و غلتک: بیرینگ های تراست مخروطی SKF تا حداقل 120 درجه سانتیگراد (250 درجه فارنهایت) حرارت را تثبیت می کنند.
  • قفسه: قفسه ‌های فولادی یا برنجی را می‌توان در دمای کاری مشابه واشرها، آستین‌ها و غلتک‌های بلبرینگ استفاده کرد.
  • آب بند: دمای کارکرد مجاز برای آب بند NBR 40- تا 100+ درجه سانتی گراد (40- تا 210+ درجه فارنهایت) است. درجه حرارت تا 120 درجه سانتیگراد (250 درجه فارنهایت) را می توان برای دوره های کوتاه تحمل کرد. به طور معمول، پیک دما در لبه مهر و موم است.
  • اجزای نگهدارندهک روکش های ورق فولادی را می توان در دمای کاری مشابه واشر، آستین و غلتک های بلبرینگ استفاده کرد.
  • دمای کارکرد مجاز برای حلقه های O 40- تا 100+ درجه سانتی گراد (40- تا 210+ درجه فارنهایت) است. درجه حرارت تا 120 درجه سانتیگراد (250 درجه فارنهایت) را می توان برای دوره های کوتاه تحمل کرد.

ویژگی ها و مزایا

  • طراحی قابل تفکیک

واشرهای شفت و محفظه و مجموعه های رولبرینگ تراست و قفس بیرینگ غلتکی مخروطی با قفسه را می توان به طور جداگانه نصب کرد.

  • اصطکاک کم

طراحی بهینه انتهای غلتکی و پرداخت سطح روی فلنج باعث تشکیل فیلم روان کننده می شود و در نتیجه اصطکاک کمتری ایجاد می کند. این همچنین گرمای اصطکاکی و سایش فلنج را کاهش می دهد.

  • عمر طولانی

بسته به نوع طراحی، پروفیل های راه آهن تاج دار یا لگاریتمی توزیع بار را در امتداد سطوح تماس بهینه می کنند، پیک های تنش را در انتهای غلتک کاهش می دهند و حساسیت به ناهماهنگی را در مقایسه با پروفیل های راه آهن مستقیم معمولی کاهش می دهند .

  • قابلیت اطمینان عملیاتی افزایش یافته است

پرداخت سطح روی سطوح تماس روی غلتک ها و راهروها از تشکیل یک فیلم روان کننده هیدرودینامیکی پشتیبانی می کند.

  • ظرفیت حمل بار بالا

غلتک‌های گنجانده شده در رولبرینگ های تراست مخروطی SKF با تلورانس‌های ابعادی و هندسی نزدیکی تولید می‌شوند که عملاً یکسان هستند. این توزیع بار بهینه را فراهم می کند و بیرینگ ها را قادر می سازد تا بارهای محوری سنگین را تحمل کنند.

محصولات مشابه

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری F

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری F

این دسته از گیربکس های صنعتی برای انتقال نیرو بین دو شفت موازی استفاده می‌شوند. این گیربکس‌ها با استفاده از دنده‌های مارپیچی یا هلیکال ساخته می‌شوند که باعث افزایش کارایی، کاهش نویز و ارتعاش، و افزایش دوام می‌شوند. گیربکس‌های شفت موازی سری F از دنده‌های مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند. این دنده‌ها به صورت زاویه‌دار برش خورده‌اند و درگیر شدن آنها باعث توزیع یکنواخت نیرو و کاهش اصطکاک می‌شود.

مشاهده بیشتر
گیربکس شفت موازی (Parallel) سری H

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری H

این توع گیربکس صنعتی برای انتقال نیرو بین دو محور موازی به کار می‌روند. این گیربکس‌ها از دنده‌های مارپیچی یا هلیکال استفاده می‌کنند که باعث افزایش کارایی و کاهش نویز و ارتعاش می‌شود. گیربکس‌های شفت موازی سری H از دنده‌های مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند. دنده‌های مارپیچی به صورت زاویه‌دار برش خورده‌اند و درگیر شدن آنها باعث توزیع یکنواخت نیرو و کاهش اصطکاک می‌شود.

مشاهده بیشتر
گیربکس Helical Bevel سری B و K

گیربکس Helical Bevel سری B و K

گیربکس Helical Bevel (هلیکال بِوِل) نوعی از گیربکس‌های صنعتی است که از چرخ‌دنده‌های هلیکال (حلزونی) و چرخ‌دنده‌های مخروطی (بول) استفاده می‌کند تا انتقال نیرو را با کارایی بالا و کاهش صدای کمتر انجام دهد. این گیربکس‌ها به دلیل ترکیب دو نوع چرخ‌دنده، می‌توانند نیرو را به زاویه‌های مختلف (عموماً ۹۰ درجه) منتقل کنند و در عین حال بازدهی و دقت بالایی داشته باشند.

مشاهده بیشتر
گیربکس های Bucket Elevator برند TORK DRIVE

گیربکس های Bucket Elevator برند TORK DRIVE

گیربکس‌های Bucket Elevator (بالابر سطلی) بخشی از سیستم‌های انتقال مواد هستند که برای جابجایی عمودی مواد فله‌ای مانند غلات، شن، کود، مواد معدنی و دیگر مواد استفاده می‌شوند. این گیربکس‌ها طراحی شده‌اند تا انتقال پیوسته و موثر مواد را از پایین به بالا فراهم کنند.

مشاهده بیشتر
گیربکس های صنعتی سرعت بالای سری TDGS

گیربکس های صنعتی سرعت بالای سری TDGS

گیربکس سرعت بالای سری TDGS برند TORK Drive به طور گسترده در توربین های بخار، توربین های گاز، ژنراتور، فن جریان، کمپرسور، پمپ ها، اکسیژن سازها، ماشین متعادل کننده و همچنین گیربکس سرعت بالا برای افزایش (کاهش) برای صنایع نظامی و غیرنظامی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده بیشتر
گیربکس مخروطی مارپیچ (bevel) سری T

گیربکس مخروطی مارپیچ (bevel) سری T

گیربکس‌های Bevel یا همان گیربکس‌های مخروطی مارپیچی سری T یکی از انواع گیربکس‌های صنعتی هستند که برای انتقال نیرو بین محورهای متقاطع به کار می‌روند. این گیربکس‌ها از دنده‌های مخروطی مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند.

مشاهده بیشتر
گیربکس خورشیدی (سیاره ای) سری P

گیربکس خورشیدی (سیاره ای) سری P

واحدهای گیربکس سیاره ای (خورشیدی) سری P برند TORK که بدنه از چدن ساخته شده که خواص استحکام و ضد لرزشی آن را بهبود می بخشد. حالت ورودی: ورودی هم محور، ورودی دنده مارپیچی (هلیکال)، ورودی چرخ دنده اریب (بِوِل)-مارپیچ (هلیکال).حالت خروجی: مار پیچ هزارخار داخلی، شفت توخالی با دیسک انقباضی، اسپلاین هزارخار خارجی، شفت تو پر با کلید تخت.

مشاهده بیشتر
بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه (عایق الکتریکی) دارای یک پوشش عایق الکتریکی بر روی سطوح خارجی حلقه داخلی یا بیرونی یاتاقان هستند. این امر باعث می شود جریان های الکتریکی سرگردان از طریق یاتاقان ها عبور نکنند، آنها را در برابر آسیب فرسایش الکتریکی محافظت می کند و به جلوگیری از تخریب روان کننده ناشی از تخلیه جریان الکتریکی کمک می کند.

مشاهده بیشتر
بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر