بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بیرینگ های TDO تیمکن پمپ گل


دسته بندی محصول : TIMKEN Bearings


توضیحات :

رولبرینگ های مخروطی انتخاب خوبی برای موقعیت اصلی هستند و به طور گسترده در انواع تجهیزات چرخشی، حفاری و بالابر میدان نفتی استفاده می شوند. نصب این رولبرینگ‌ها ساده است و در شرایط سخت عملکرد خوبی دارند. یک انتخاب متداول بیرینگ، آرایش دو ردیفه بیرونی (TDO) (با فاصله‌دهنده مخروطی) است. مجموعه‌ بیرینگ هایTDO معمولاً با یک فاصله‌دهنده همسان انتخاب می‌شوند که نیازی به سنگ‌زنی یا تنظیم دستی توسط مشتری نباشد.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

پمپ های گل صنایع نفت و گاز

پمپ های گلی که برای عملیات حفاری نفت و گاز استفاده می شوند، نام خود را از سیالی (گل) گرفته که آن گل از طریق لوله مته برای تخلیه بریده های مته حفاری از سوراخ و همچنین خنک کردن و روغنکاری مته، پمپ می شود. اینها عموماً پمپ های رفت و برگشتی با سرعت کم و جابجایی بالا هستند و می توانند تک یا دو اثره باشند که امروزه اکثریت آنها تک اثره هستند. پمپ‌های گل همچنین می‌توانند شامل یک تا پنج سیلندر باشند که آرایش تریپلکس رایج‌ترین آنهاست. به طور معمول، پمپ ها برای اهداف حمل و نقل به صورت لغزنده نصب می شوند، که اکثر آنها در طراحی افقی هستند و دارای انتهای سیال و قدرت هستند که برای اهداف تعمیر و نگهداری جداگانه هستند.

چهار موقعیت یاتاقان کلیدی

استفاده از رولبرینگ های ضد اصطکاکی در سرتاسر انتهای محرکه پمپ های گل می تواند به ارتقای عملکرد بهینه و طول عمر کمک کند. پمپ‌های گل معمولاً برای راه‌اندازی تحت بار کامل مورد نیاز بوده و این کار را برای واحدهایی که در اطراف بیرینگ‌های نوع غلافی (بوشینگ‌ها) طراحی شده‌اند که اغلب در هر دو موقعیت میله‌های اتصال پمپ‌های فرک استفاده می‌شوند، بسیار سخت می‌کند. بیرینگ‌های پمپ گل به سختی در محل تعمیر می شوند. بنابراین، بیرینگ‌ها باید شرایط سخت را تحمل کنند تا نیاز به تعمیر و نگهداری و خرابی گران قیمت را به حداقل برسانند.

رولبرینگ های رایج مورد استفاده در چهار موقعیت اصلی کاربرد پمپ گل:

  • بیرینگ‌های اصلی (پشتیبانی میل لنگ)
  • بیرینگ‌های پینیون (ورودی)
  • بیرینگ‌های مختلف المرکز (میله اتصال، انتهای بزرگ)
  • بیرینگ‌های پین ضربدری یا مچ دستی (میله اتصال، انتهای کوچک)

Timken دارای محصولات بیرینگ گسترده برای هر موقعیت کاربرد است تا نیازهای اندازه و عملکرد متفاوت را برآورده کند. بیرینگ های پینیون و میل لنگ بیرینگ های شعاعی هستند و نوع مورد استفاده بسته به مدل پمپ متفاوت است. این بیرینگ‌ها می توانند رولبرینگ مخروطی یک یا دو ردیفه، رولبرینگ کروی یا رولبرینگ استوانه ای باشند.

بیرینگ های اصلی (پشتیبانی از میل لنگ)

بیرینگ های اصلی میل لنگ تحمل باری برابر با 80 تا 85 درصد بارگذاری میله داشته و عمر هدف 20000 تا 40000 ساعت L10 اندازه گیری شده است.

رولبرینگ های مخروطی انتخاب خوبی برای موقعیت اصلی هستند و به طور گسترده در انواع تجهیزات چرخشی، حفاری و بالابر میدان نفتی استفاده می شوند. نصب این رولبرینگ‌ها ساده است و در شرایط سخت عملکرد خوبی دارند. یک انتخاب متداول بیرینگ، آرایش دو ردیفه بیرونی (TDO) (با فاصله‌دهنده مخروطی) است. مجموعه‌ بیرینگ هایTDO  معمولاً با یک فاصله‌دهنده همسان انتخاب می‌شوند که نیازی به سنگ‌زنی یا تنظیم دستی توسط مشتری نباشد.

محصولات مشابه

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر
مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33  برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

کوپر و فولاد - ترکیبی قدرتمند: بیرینگ کوپر و صنعت فولاد یک رابطه کاری عالی و طولانی مدت دارند. شرکت های بسیار بزرگ همگی مشتریان هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. هر جا که صنعت فولاد با حساسیت بالا وجود داشته باشد، رولبرینگ های کوپر را خواهید یافت.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای ساچمه کروی BM قطعات قابل اعتمادی برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی هستند. ریل و واگن های بسیار دقیق MONORAIL پروفیلی در سراسر جهان در بسیاری از کاربردهای ماشین ابزار استفاده می شود. لینیر گایدهایBM برند SCHNEEBERGER آلمان دارای خواص دینامیکی عالی و مزایای تجاری بسیاری است.

مشاهده بیشتر