بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بیرینگ های TDO تیمکن پمپ گل


دسته بندی محصول : TIMKEN Bearings


توضیحات :

رولبرینگ های مخروطی انتخاب خوبی برای موقعیت اصلی هستند و به طور گسترده در انواع تجهیزات چرخشی، حفاری و بالابر میدان نفتی استفاده می شوند. نصب این رولبرینگ‌ها ساده است و در شرایط سخت عملکرد خوبی دارند. یک انتخاب متداول بیرینگ، آرایش دو ردیفه بیرونی (TDO) (با فاصله‌دهنده مخروطی) است. مجموعه‌ بیرینگ هایTDO معمولاً با یک فاصله‌دهنده همسان انتخاب می‌شوند که نیازی به سنگ‌زنی یا تنظیم دستی توسط مشتری نباشد.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

پمپ های گل صنایع نفت و گاز

پمپ های گلی که برای عملیات حفاری نفت و گاز استفاده می شوند، نام خود را از سیالی (گل) گرفته که آن گل از طریق لوله مته برای تخلیه بریده های مته حفاری از سوراخ و همچنین خنک کردن و روغنکاری مته، پمپ می شود. اینها عموماً پمپ های رفت و برگشتی با سرعت کم و جابجایی بالا هستند و می توانند تک یا دو اثره باشند که امروزه اکثریت آنها تک اثره هستند. پمپ‌های گل همچنین می‌توانند شامل یک تا پنج سیلندر باشند که آرایش تریپلکس رایج‌ترین آنهاست. به طور معمول، پمپ ها برای اهداف حمل و نقل به صورت لغزنده نصب می شوند، که اکثر آنها در طراحی افقی هستند و دارای انتهای سیال و قدرت هستند که برای اهداف تعمیر و نگهداری جداگانه هستند.

چهار موقعیت یاتاقان کلیدی

استفاده از رولبرینگ های ضد اصطکاکی در سرتاسر انتهای محرکه پمپ های گل می تواند به ارتقای عملکرد بهینه و طول عمر کمک کند. پمپ‌های گل معمولاً برای راه‌اندازی تحت بار کامل مورد نیاز بوده و این کار را برای واحدهایی که در اطراف بیرینگ‌های نوع غلافی (بوشینگ‌ها) طراحی شده‌اند که اغلب در هر دو موقعیت میله‌های اتصال پمپ‌های فرک استفاده می‌شوند، بسیار سخت می‌کند. بیرینگ‌های پمپ گل به سختی در محل تعمیر می شوند. بنابراین، بیرینگ‌ها باید شرایط سخت را تحمل کنند تا نیاز به تعمیر و نگهداری و خرابی گران قیمت را به حداقل برسانند.

رولبرینگ های رایج مورد استفاده در چهار موقعیت اصلی کاربرد پمپ گل:

  • بیرینگ‌های اصلی (پشتیبانی میل لنگ)
  • بیرینگ‌های پینیون (ورودی)
  • بیرینگ‌های مختلف المرکز (میله اتصال، انتهای بزرگ)
  • بیرینگ‌های پین ضربدری یا مچ دستی (میله اتصال، انتهای کوچک)

Timken دارای محصولات بیرینگ گسترده برای هر موقعیت کاربرد است تا نیازهای اندازه و عملکرد متفاوت را برآورده کند. بیرینگ های پینیون و میل لنگ بیرینگ های شعاعی هستند و نوع مورد استفاده بسته به مدل پمپ متفاوت است. این بیرینگ‌ها می توانند رولبرینگ مخروطی یک یا دو ردیفه، رولبرینگ کروی یا رولبرینگ استوانه ای باشند.

بیرینگ های اصلی (پشتیبانی از میل لنگ)

بیرینگ های اصلی میل لنگ تحمل باری برابر با 80 تا 85 درصد بارگذاری میله داشته و عمر هدف 20000 تا 40000 ساعت L10 اندازه گیری شده است.

رولبرینگ های مخروطی انتخاب خوبی برای موقعیت اصلی هستند و به طور گسترده در انواع تجهیزات چرخشی، حفاری و بالابر میدان نفتی استفاده می شوند. نصب این رولبرینگ‌ها ساده است و در شرایط سخت عملکرد خوبی دارند. یک انتخاب متداول بیرینگ، آرایش دو ردیفه بیرونی (TDO) (با فاصله‌دهنده مخروطی) است. مجموعه‌ بیرینگ هایTDO  معمولاً با یک فاصله‌دهنده همسان انتخاب می‌شوند که نیازی به سنگ‌زنی یا تنظیم دستی توسط مشتری نباشد.

محصولات مشابه

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری F

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری F

این دسته از گیربکس های صنعتی برای انتقال نیرو بین دو شفت موازی استفاده می‌شوند. این گیربکس‌ها با استفاده از دنده‌های مارپیچی یا هلیکال ساخته می‌شوند که باعث افزایش کارایی، کاهش نویز و ارتعاش، و افزایش دوام می‌شوند. گیربکس‌های شفت موازی سری F از دنده‌های مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند. این دنده‌ها به صورت زاویه‌دار برش خورده‌اند و درگیر شدن آنها باعث توزیع یکنواخت نیرو و کاهش اصطکاک می‌شود.

مشاهده بیشتر
گیربکس شفت موازی (Parallel) سری H

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری H

این توع گیربکس صنعتی برای انتقال نیرو بین دو محور موازی به کار می‌روند. این گیربکس‌ها از دنده‌های مارپیچی یا هلیکال استفاده می‌کنند که باعث افزایش کارایی و کاهش نویز و ارتعاش می‌شود. گیربکس‌های شفت موازی سری H از دنده‌های مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند. دنده‌های مارپیچی به صورت زاویه‌دار برش خورده‌اند و درگیر شدن آنها باعث توزیع یکنواخت نیرو و کاهش اصطکاک می‌شود.

مشاهده بیشتر
گیربکس Helical Bevel سری B و K

گیربکس Helical Bevel سری B و K

گیربکس Helical Bevel (هلیکال بِوِل) نوعی از گیربکس‌های صنعتی است که از چرخ‌دنده‌های هلیکال (حلزونی) و چرخ‌دنده‌های مخروطی (بول) استفاده می‌کند تا انتقال نیرو را با کارایی بالا و کاهش صدای کمتر انجام دهد. این گیربکس‌ها به دلیل ترکیب دو نوع چرخ‌دنده، می‌توانند نیرو را به زاویه‌های مختلف (عموماً ۹۰ درجه) منتقل کنند و در عین حال بازدهی و دقت بالایی داشته باشند.

مشاهده بیشتر
گیربکس های Bucket Elevator برند TORK DRIVE

گیربکس های Bucket Elevator برند TORK DRIVE

گیربکس‌های Bucket Elevator (بالابر سطلی) بخشی از سیستم‌های انتقال مواد هستند که برای جابجایی عمودی مواد فله‌ای مانند غلات، شن، کود، مواد معدنی و دیگر مواد استفاده می‌شوند. این گیربکس‌ها طراحی شده‌اند تا انتقال پیوسته و موثر مواد را از پایین به بالا فراهم کنند.

مشاهده بیشتر
گیربکس های صنعتی سرعت بالای سری TDGS

گیربکس های صنعتی سرعت بالای سری TDGS

گیربکس سرعت بالای سری TDGS برند TORK Drive به طور گسترده در توربین های بخار، توربین های گاز، ژنراتور، فن جریان، کمپرسور، پمپ ها، اکسیژن سازها، ماشین متعادل کننده و همچنین گیربکس سرعت بالا برای افزایش (کاهش) برای صنایع نظامی و غیرنظامی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده بیشتر
گیربکس مخروطی مارپیچ (bevel) سری T

گیربکس مخروطی مارپیچ (bevel) سری T

گیربکس‌های Bevel یا همان گیربکس‌های مخروطی مارپیچی سری T یکی از انواع گیربکس‌های صنعتی هستند که برای انتقال نیرو بین محورهای متقاطع به کار می‌روند. این گیربکس‌ها از دنده‌های مخروطی مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند.

مشاهده بیشتر
گیربکس خورشیدی (سیاره ای) سری P

گیربکس خورشیدی (سیاره ای) سری P

واحدهای گیربکس سیاره ای (خورشیدی) سری P برند TORK که بدنه از چدن ساخته شده که خواص استحکام و ضد لرزشی آن را بهبود می بخشد. حالت ورودی: ورودی هم محور، ورودی دنده مارپیچی (هلیکال)، ورودی چرخ دنده اریب (بِوِل)-مارپیچ (هلیکال).حالت خروجی: مار پیچ هزارخار داخلی، شفت توخالی با دیسک انقباضی، اسپلاین هزارخار خارجی، شفت تو پر با کلید تخت.

مشاهده بیشتر
بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه (عایق الکتریکی) دارای یک پوشش عایق الکتریکی بر روی سطوح خارجی حلقه داخلی یا بیرونی یاتاقان هستند. این امر باعث می شود جریان های الکتریکی سرگردان از طریق یاتاقان ها عبور نکنند، آنها را در برابر آسیب فرسایش الکتریکی محافظت می کند و به جلوگیری از تخریب روان کننده ناشی از تخلیه جریان الکتریکی کمک می کند.

مشاهده بیشتر
بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر