بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبیرینگ استوانه ای (CRB)


دسته بندی محصول : NSK Bearings


توضیحات :

رولبرینگ استوانه‌ایCRB)) ساختار ساده‌ای دارند و غلتک‌های استوانه‌ای آن‌ها در تماس خطی با جداره ها هستند. آنها ظرفیت بار بالایی را تحت بارهای عمدتا شعاعی ارائه می دهند. اصطکاک کم بین غلتک ها و دنده های حلقه باعث می شود که این بلبرینگ ها برای چرخش با سرعت بالا مناسب باشند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

غلتک‌های استوانه‌ایCRB)) ساختار ساده‌ای دارند و غلتک‌های استوانه‌ای آن‌ها در تماس خطی با جداره ها هستند. آنها ظرفیت بار بالایی را تحت بارهای عمدتا شعاعی ارائه می دهند. اصطکاک کم بین غلتک ها و دنده های حلقه باعث می شود که این بلبرینگ ها برای چرخش با سرعت بالا مناسب باشند.

بلبرینگ های تک ردیفی به‌عنوان NU، NJ، NUP، N یا NF تعیین می‌شوند، در حالی که بلبرینگ ‌های دو ردیفه به‌عنوان NNU یا NN تعیین می‌شوند، بسته به اینکه از دنده‌های جانبی استفاده شود. همه انواع اجازه می دهد تا حلقه های داخلی و خارجی از هم جدا شوند.

برخی از CRB هایی که به عنوان بلبرینگ های آزاد استفاده می شوند، دنده ای ندارند تا حلقه ها بتوانند به صورت محوری نسبت به یکدیگر حرکت کنند. هنگامی که حلقه داخلی یا خارجی دارای دنده در دو طرف و حلقه دیگر دارای یک دنده در یک طرف باشد، این بلبرینگ ها می توانند مقداری بار محوری را در یک جهت تحمل کنند.

رولبرینگ های استوانه ای دو ردیفه دارای استحکام شعاعی بالایی هستند و عمدتاً برای محورهای اصلی ماشین ابزار دقیق استفاده می شوند. قفسه ها معمولاً از فولاد فشرده یا برنج ماشین‌کاری شده ساخته می‌شوند، اما قفسه های قالب‌گیری شده از رزین پلی آمید برای برخی مدل‌ها استفاده می‌شوند.

رولبرینگ استوانه ای سری (EM-EW-ET)

  • EM قفسه برنجی
  • EW قفسه فولادی
  • ET  قفسه پلی آمید

NSK طیف گسترده ای از CRB ها را متناسب با نیازهای شما ارائه می دهد:

انواع رولبرینگ استوانه ای

  • NU، N، NNU NN:  مناسب برای بیرینگ های آزاد.
  • NJ NF: می تواند بارهای محوری محدود را در یک جهت تحمل کند.
  • NH NUP: مناسب به عنوان بلبرینگ انتهای ثابت. انواع NH از یک CRB نوع NJ با یک یقه رانش L شکل HJ تشکیل شده است.

موارد استفاده:

  • پمپ
  • کمپرسور

محصولات مشابه

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری F

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری F

این دسته از گیربکس های صنعتی برای انتقال نیرو بین دو شفت موازی استفاده می‌شوند. این گیربکس‌ها با استفاده از دنده‌های مارپیچی یا هلیکال ساخته می‌شوند که باعث افزایش کارایی، کاهش نویز و ارتعاش، و افزایش دوام می‌شوند. گیربکس‌های شفت موازی سری F از دنده‌های مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند. این دنده‌ها به صورت زاویه‌دار برش خورده‌اند و درگیر شدن آنها باعث توزیع یکنواخت نیرو و کاهش اصطکاک می‌شود.

مشاهده بیشتر
گیربکس شفت موازی (Parallel) سری H

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری H

این توع گیربکس صنعتی برای انتقال نیرو بین دو محور موازی به کار می‌روند. این گیربکس‌ها از دنده‌های مارپیچی یا هلیکال استفاده می‌کنند که باعث افزایش کارایی و کاهش نویز و ارتعاش می‌شود. گیربکس‌های شفت موازی سری H از دنده‌های مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند. دنده‌های مارپیچی به صورت زاویه‌دار برش خورده‌اند و درگیر شدن آنها باعث توزیع یکنواخت نیرو و کاهش اصطکاک می‌شود.

مشاهده بیشتر
گیربکس Helical Bevel سری B و K

گیربکس Helical Bevel سری B و K

گیربکس Helical Bevel (هلیکال بِوِل) نوعی از گیربکس‌های صنعتی است که از چرخ‌دنده‌های هلیکال (حلزونی) و چرخ‌دنده‌های مخروطی (بول) استفاده می‌کند تا انتقال نیرو را با کارایی بالا و کاهش صدای کمتر انجام دهد. این گیربکس‌ها به دلیل ترکیب دو نوع چرخ‌دنده، می‌توانند نیرو را به زاویه‌های مختلف (عموماً ۹۰ درجه) منتقل کنند و در عین حال بازدهی و دقت بالایی داشته باشند.

مشاهده بیشتر
گیربکس های Bucket Elevator برند TORK DRIVE

گیربکس های Bucket Elevator برند TORK DRIVE

گیربکس‌های Bucket Elevator (بالابر سطلی) بخشی از سیستم‌های انتقال مواد هستند که برای جابجایی عمودی مواد فله‌ای مانند غلات، شن، کود، مواد معدنی و دیگر مواد استفاده می‌شوند. این گیربکس‌ها طراحی شده‌اند تا انتقال پیوسته و موثر مواد را از پایین به بالا فراهم کنند.

مشاهده بیشتر
گیربکس های صنعتی سرعت بالای سری TDGS

گیربکس های صنعتی سرعت بالای سری TDGS

گیربکس سرعت بالای سری TDGS برند TORK Drive به طور گسترده در توربین های بخار، توربین های گاز، ژنراتور، فن جریان، کمپرسور، پمپ ها، اکسیژن سازها، ماشین متعادل کننده و همچنین گیربکس سرعت بالا برای افزایش (کاهش) برای صنایع نظامی و غیرنظامی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده بیشتر
گیربکس مخروطی مارپیچ (bevel) سری T

گیربکس مخروطی مارپیچ (bevel) سری T

گیربکس‌های Bevel یا همان گیربکس‌های مخروطی مارپیچی سری T یکی از انواع گیربکس‌های صنعتی هستند که برای انتقال نیرو بین محورهای متقاطع به کار می‌روند. این گیربکس‌ها از دنده‌های مخروطی مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند.

مشاهده بیشتر
گیربکس خورشیدی (سیاره ای) سری P

گیربکس خورشیدی (سیاره ای) سری P

واحدهای گیربکس سیاره ای (خورشیدی) سری P برند TORK که بدنه از چدن ساخته شده که خواص استحکام و ضد لرزشی آن را بهبود می بخشد. حالت ورودی: ورودی هم محور، ورودی دنده مارپیچی (هلیکال)، ورودی چرخ دنده اریب (بِوِل)-مارپیچ (هلیکال).حالت خروجی: مار پیچ هزارخار داخلی، شفت توخالی با دیسک انقباضی، اسپلاین هزارخار خارجی، شفت تو پر با کلید تخت.

مشاهده بیشتر
بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه (عایق الکتریکی) دارای یک پوشش عایق الکتریکی بر روی سطوح خارجی حلقه داخلی یا بیرونی یاتاقان هستند. این امر باعث می شود جریان های الکتریکی سرگردان از طریق یاتاقان ها عبور نکنند، آنها را در برابر آسیب فرسایش الکتریکی محافظت می کند و به جلوگیری از تخریب روان کننده ناشی از تخلیه جریان الکتریکی کمک می کند.

مشاهده بیشتر
بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر