بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051Creep Free Bearings Series


دسته بندی محصول : NSK Bearings


توضیحات :

سری بلبرینگ ‌های بدون خزش نوعی بلبرینگ هستند که برای به حداقل رساندن یا از بین بردن وقوع خزش، که تغییر شکل یا حرکت تدریجی یک ماده تحت تنش ثابت است، طراحی شده‌اند. خزش می‌تواند در کاربردهایی که به موقعیت‌یابی و تراز دقیق نیاز است، مشکلاتی ایجاد کند. سری بلبرینگ‌های بدون خزش معمولاً از مواد با مقاومت بالا با عملیات حرارتی ویژه و پوشش‌های سطحی برای مقاومت در برابر سایش و کاهش اصطکاک استفاده می‌کنند. آنها همچنین دارای طرح های تخصصی هستند که بارها را به طور یکنواخت در سطح بلبرینگ توزیع می کند تا غلظت تنش را کاهش دهد.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

سری بلبرینگ ‌های بدون خزش نوعی بلبرینگ هستند که برای به حداقل رساندن یا از بین بردن وقوع خزش، که تغییر شکل یا حرکت تدریجی یک ماده تحت تنش ثابت است، طراحی شده‌اند. خزش می‌تواند در کاربردهایی که به موقعیت‌یابی و تراز دقیق نیاز است، مشکلاتی ایجاد کند.

سری بلبرینگ‌های بدون خزش معمولاً از مواد با مقاومت بالا با عملیات حرارتی ویژه و پوشش‌های سطحی برای مقاومت در برابر سایش و کاهش اصطکاک استفاده می‌کنند. آنها همچنین دارای طرح های تخصصی هستند که بارها را به طور یکنواخت در سطح بلبرینگ توزیع می کند تا غلظت تنش را کاهش دهد.

این بلبرینگ ها معمولاً در کاربردهایی مانند ماشین ابزار، رباتیک و تجهیزات تولید نیمه هادی که دقت و دقت بسیار مهم است، استفاده می شود. آنها در مقایسه با بلبرینگ های معمولی بهره وری بهبود یافته، کاهش زمان خرابی و عمر طولانی تر را ارائه می دهند.

بلبرینگ‌های بدون خزش NSK مونتاژ آسان و امکان استفاده مجدد از محفظه‌ها را ارائه می‌دهند. O-ring های کششی که در حلقه بیرونی بلبرینگ نصب شده اند، جلوگیری از خزش تحت بارهای چرخشی را بهبود می بخشند. آنها برای طیف گسترده ای از تجهیزات، به ویژه موتورهای الکتریکی ضروری هستند 

صنایع

مشخصات محصول

 • موتورهای الکتریکی
 • سازگار با روغن استر
 • اندازه بلبرینگ استاندارد
 • برای استفاده با بدنه شل
 • حلقه های O لاستیک نیتریل
 • پمپ ها و کمپرسورهای صنعتی
 • دمای کارکرد 30- تا 120 درجه سانتی گراد

فواید

 • کاهش هزینه ها
 • مونتاژ آسان و تعویض بلبرینگ
 • پیشگیری از خزش بهبود یافته
 • محفظه قابل استفاده مجدد - بدون نیاز به کار مجدد در تعویض

محصولات مشابه

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری F

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری F

این دسته از گیربکس های صنعتی برای انتقال نیرو بین دو شفت موازی استفاده می‌شوند. این گیربکس‌ها با استفاده از دنده‌های مارپیچی یا هلیکال ساخته می‌شوند که باعث افزایش کارایی، کاهش نویز و ارتعاش، و افزایش دوام می‌شوند. گیربکس‌های شفت موازی سری F از دنده‌های مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند. این دنده‌ها به صورت زاویه‌دار برش خورده‌اند و درگیر شدن آنها باعث توزیع یکنواخت نیرو و کاهش اصطکاک می‌شود.

مشاهده بیشتر
گیربکس شفت موازی (Parallel) سری H

گیربکس شفت موازی (Parallel) سری H

این توع گیربکس صنعتی برای انتقال نیرو بین دو محور موازی به کار می‌روند. این گیربکس‌ها از دنده‌های مارپیچی یا هلیکال استفاده می‌کنند که باعث افزایش کارایی و کاهش نویز و ارتعاش می‌شود. گیربکس‌های شفت موازی سری H از دنده‌های مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند. دنده‌های مارپیچی به صورت زاویه‌دار برش خورده‌اند و درگیر شدن آنها باعث توزیع یکنواخت نیرو و کاهش اصطکاک می‌شود.

مشاهده بیشتر
گیربکس Helical Bevel سری B و K

گیربکس Helical Bevel سری B و K

گیربکس Helical Bevel (هلیکال بِوِل) نوعی از گیربکس‌های صنعتی است که از چرخ‌دنده‌های هلیکال (حلزونی) و چرخ‌دنده‌های مخروطی (بول) استفاده می‌کند تا انتقال نیرو را با کارایی بالا و کاهش صدای کمتر انجام دهد. این گیربکس‌ها به دلیل ترکیب دو نوع چرخ‌دنده، می‌توانند نیرو را به زاویه‌های مختلف (عموماً ۹۰ درجه) منتقل کنند و در عین حال بازدهی و دقت بالایی داشته باشند.

مشاهده بیشتر
گیربکس های Bucket Elevator برند TORK DRIVE

گیربکس های Bucket Elevator برند TORK DRIVE

گیربکس‌های Bucket Elevator (بالابر سطلی) بخشی از سیستم‌های انتقال مواد هستند که برای جابجایی عمودی مواد فله‌ای مانند غلات، شن، کود، مواد معدنی و دیگر مواد استفاده می‌شوند. این گیربکس‌ها طراحی شده‌اند تا انتقال پیوسته و موثر مواد را از پایین به بالا فراهم کنند.

مشاهده بیشتر
گیربکس های صنعتی سرعت بالای سری TDGS

گیربکس های صنعتی سرعت بالای سری TDGS

گیربکس سرعت بالای سری TDGS برند TORK Drive به طور گسترده در توربین های بخار، توربین های گاز، ژنراتور، فن جریان، کمپرسور، پمپ ها، اکسیژن سازها، ماشین متعادل کننده و همچنین گیربکس سرعت بالا برای افزایش (کاهش) برای صنایع نظامی و غیرنظامی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده بیشتر
گیربکس مخروطی مارپیچ (bevel) سری T

گیربکس مخروطی مارپیچ (bevel) سری T

گیربکس‌های Bevel یا همان گیربکس‌های مخروطی مارپیچی سری T یکی از انواع گیربکس‌های صنعتی هستند که برای انتقال نیرو بین محورهای متقاطع به کار می‌روند. این گیربکس‌ها از دنده‌های مخروطی مارپیچی برای انتقال نیرو استفاده می‌کنند.

مشاهده بیشتر
گیربکس خورشیدی (سیاره ای) سری P

گیربکس خورشیدی (سیاره ای) سری P

واحدهای گیربکس سیاره ای (خورشیدی) سری P برند TORK که بدنه از چدن ساخته شده که خواص استحکام و ضد لرزشی آن را بهبود می بخشد. حالت ورودی: ورودی هم محور، ورودی دنده مارپیچی (هلیکال)، ورودی چرخ دنده اریب (بِوِل)-مارپیچ (هلیکال).حالت خروجی: مار پیچ هزارخار داخلی، شفت توخالی با دیسک انقباضی، اسپلاین هزارخار خارجی، شفت تو پر با کلید تخت.

مشاهده بیشتر
بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های عایق الکتریکی SKF سری VL0241

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه (عایق الکتریکی) دارای یک پوشش عایق الکتریکی بر روی سطوح خارجی حلقه داخلی یا بیرونی یاتاقان هستند. این امر باعث می شود جریان های الکتریکی سرگردان از طریق یاتاقان ها عبور نکنند، آنها را در برابر آسیب فرسایش الکتریکی محافظت می کند و به جلوگیری از تخریب روان کننده ناشی از تخلیه جریان الکتریکی کمک می کند.

مشاهده بیشتر
بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر