بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051Creep Free Bearings Series


دسته بندی محصول : NSK Bearings


توضیحات :

سری بلبرینگ ‌های بدون خزش نوعی بلبرینگ هستند که برای به حداقل رساندن یا از بین بردن وقوع خزش، که تغییر شکل یا حرکت تدریجی یک ماده تحت تنش ثابت است، طراحی شده‌اند. خزش می‌تواند در کاربردهایی که به موقعیت‌یابی و تراز دقیق نیاز است، مشکلاتی ایجاد کند. سری بلبرینگ‌های بدون خزش معمولاً از مواد با مقاومت بالا با عملیات حرارتی ویژه و پوشش‌های سطحی برای مقاومت در برابر سایش و کاهش اصطکاک استفاده می‌کنند. آنها همچنین دارای طرح های تخصصی هستند که بارها را به طور یکنواخت در سطح بلبرینگ توزیع می کند تا غلظت تنش را کاهش دهد.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

سری بلبرینگ ‌های بدون خزش نوعی بلبرینگ هستند که برای به حداقل رساندن یا از بین بردن وقوع خزش، که تغییر شکل یا حرکت تدریجی یک ماده تحت تنش ثابت است، طراحی شده‌اند. خزش می‌تواند در کاربردهایی که به موقعیت‌یابی و تراز دقیق نیاز است، مشکلاتی ایجاد کند.

سری بلبرینگ‌های بدون خزش معمولاً از مواد با مقاومت بالا با عملیات حرارتی ویژه و پوشش‌های سطحی برای مقاومت در برابر سایش و کاهش اصطکاک استفاده می‌کنند. آنها همچنین دارای طرح های تخصصی هستند که بارها را به طور یکنواخت در سطح بلبرینگ توزیع می کند تا غلظت تنش را کاهش دهد.

این بلبرینگ ها معمولاً در کاربردهایی مانند ماشین ابزار، رباتیک و تجهیزات تولید نیمه هادی که دقت و دقت بسیار مهم است، استفاده می شود. آنها در مقایسه با بلبرینگ های معمولی بهره وری بهبود یافته، کاهش زمان خرابی و عمر طولانی تر را ارائه می دهند.

بلبرینگ‌های بدون خزش NSK مونتاژ آسان و امکان استفاده مجدد از محفظه‌ها را ارائه می‌دهند. O-ring های کششی که در حلقه بیرونی بلبرینگ نصب شده اند، جلوگیری از خزش تحت بارهای چرخشی را بهبود می بخشند. آنها برای طیف گسترده ای از تجهیزات، به ویژه موتورهای الکتریکی ضروری هستند 

صنایع

مشخصات محصول

 • موتورهای الکتریکی
 • سازگار با روغن استر
 • اندازه بلبرینگ استاندارد
 • برای استفاده با بدنه شل
 • حلقه های O لاستیک نیتریل
 • پمپ ها و کمپرسورهای صنعتی
 • دمای کارکرد 30- تا 120 درجه سانتی گراد

فواید

 • کاهش هزینه ها
 • مونتاژ آسان و تعویض بلبرینگ
 • پیشگیری از خزش بهبود یافته
 • محفظه قابل استفاده مجدد - بدون نیاز به کار مجدد در تعویض

محصولات مشابه

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش های خطی فلنج دار THK

بوش خطی و شفت LM قابل تعویض هستند و امکان استفاده در هر ترکیبی را فراهم می کنند. بوش خطی یک گاید خطی دارای ساچمه در ترکیب با یک شفت چرخشی استفاده می شود. این محصول حرکات خطی را با حداقل مقاومت اصطکاکی برای ارائه حرکت ساده و دقیق فراهم می کند

مشاهده بیشتر
بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش های خطی بدون فلنج THK

بوش خطی یک محصول حرکت خطی است که در ترکیب با یک محور LM استوانه ای استفاده می شود. بلبرینگ های ساچمه ای در ناحیه بارگذاری با محور LM تماس دارند. این امکان حرکت مستقیم با حداقل مقاومت در برابر اصطکاک و در نتیجه حرکت صاف را فراهم می کند.

مشاهده بیشتر
مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

بیرینگ های کوپر (SKF COOPER) صنعت فولاد

کوپر و فولاد - ترکیبی قدرتمند: بیرینگ کوپر و صنعت فولاد یک رابطه کاری عالی و طولانی مدت دارند. شرکت های بسیار بزرگ همگی مشتریان هستند و بسیاری دیگر نیز وجود دارند. هر جا که صنعت فولاد با حساسیت بالا وجود داشته باشد، رولبرینگ های کوپر را خواهید یافت.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای ساچمه کروی BM قطعات قابل اعتمادی برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی هستند. ریل و واگن های بسیار دقیق MONORAIL پروفیلی در سراسر جهان در بسیاری از کاربردهای ماشین ابزار استفاده می شود. لینیر گایدهایBM برند SCHNEEBERGER آلمان دارای خواص دینامیکی عالی و مزایای تجاری بسیاری است.

مشاهده بیشتر