بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051گریس LGEV 2


دسته بندی محصول : متالورژی استخراجی

زیر دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

گریس SKF LGEV 2 یک گریس بر پایه روغن معدنی است که از صابون لیتیوم-کلسیم استفاده می کند. این گریس دارای محتوای بالای دی سولفید مولیبدن و گرافیت، همراه با یک روغن با ویسکوزیته بسیار بالا است. این محصول، محافظت فوق‌العاده را تحت سخت‌ترین شرایط شامل بارهای زیاد، چرخش آهسته و ارتعاشات شدید فراهم می‌کند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

گریس با ویسکوزیته بسیار بالا با روان کننده های جامد

SKF LGEV 2 یک گریس بر پایه روغن معدنی است که از صابون لیتیوم-کلسیم استفاده می کند. این گریس دارای محتوای بالای دی سولفید مولیبدن و گرافیت، همراه با یک روغن با ویسکوزیته بسیار بالا است. این محصول، محافظت فوق‌العاده را تحت سخت‌ترین شرایط شامل بارهای زیاد، چرخش آهسته و ارتعاشات شدید فراهم می‌کند.

ویژگی ها و مزایا

بسیار مناسب برای روانکاری رولبرینگ های کروی با اندازه های بزرگ که تحت بارهای زیاد و چرخش آهسته قرار دارند، وضعیتی که احتمال وقوع ریز لغزش وجود دارد. همچنین از نظر مکانیکی بسیار پایدار است که مقاومت خوبی در برابر آب و محافظت در برابر خوردگی دارد.

کاربردهای رایج

  • بیرینگ‌های مفصلی روی کوره‌های دوار
  • غلتک های پشتیبان و تراست بر روی کوره‌ها و خشک‌کن‌های دوار
  • بیل مکانیکی چرخ سطلی
  • بیرینگ حلقه چرخان
  • آسیاب غلتکی فشار قوی
  • سنگ شکن ها

محصولات مشابه

پمپ روانکاری برقی P205 SKF

پمپ روانکاری برقی P205 SKF

پمپ فشار بالا و چند خطی می تواند روان کننده را مستقیماً به نقاط روانکاری برساند یا می تواند به عنوان یک پمپ روانکاری متمرکز در سیستم های پیشرونده با اندازه بزرگ استفاده شود. درایو پمپ و طراحی شفت خارج از مرکز، چرخ دنده حلزونی با راندمان بالا، حداقل تعداد قطعات و موتور چند برد چندین مزیت را به همراه دارد.

مشاهده بیشتر
هیتر القایی SKF سری TIH L

هیتر القایی SKF سری TIH L

اگر حرارت دهی نامتوازن باشد یا گرمای بیش از حد اتفاق بیفتد، بیرینگ ممکن است از نظر متالورژیکی و ابعادی تغییر کند و احتمالاً عمر مفید بیرینگ را کوتاه کند. هیتر القایی SKF سری TIH L می تواند کمک کننده باشد. این واحد اثبات شده گرمای قابل اعتماد و کارآمدی را با توجه به سطوح از پیش تعیین شده و کنترل شده با زمان ارائه می دهد.

مشاهده بیشتر
محفظه و آب بندهای SKND نوع SKF

محفظه و آب بندهای SKND نوع SKF

انتخاب بیرینگ کنورتور مناسب، ظرفیت بارگیری را بهبود می بخشد: برای کاربردهای کنورتور، محفظه کنورتور SKF که در ترکیب با سیستم بیرینگ خود تنظیم SKF استفاده می شود، ظرفیت حمل بالاتری را ارائه می دهد. آب بندهای مواد NBR با یک حلقه محافظ فولادی در محفظه بلوک پلامر (یاتاقان بالشی) یکپارچه شده است که بیشتر ناهماهنگی و حرکت محوری را تطبیق می دهد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های شعاعی ساده‌ی کروی SKF صنایع فولاد

بیرینگ های شعاعی ساده‌ی کروی SKF صنایع فولاد

عملکرد قابل اعتماد در شرایط آلوده: چه در طراحی نوع قیچی و چه نوع بالابر، بیرینگ های ساده کروی جزء مهمی در همه بازوهای اتصال و نقاط محوری گردونه پاتیل هستند. آنها باید وزن پاتیل بارگیری شده با فولاد مذاب را در محیطی به شدت آلوده تحمل کنند. این بیرینگ ها معمولاً در حین کار قابل دسترسی نیستند و بنابراین باید برای مدت زمان بسیار طولانی بسیار قابل اعتماد باشند.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ‌های کروی خود تنظیم SKF Explorer

رولبرینگ‌های کروی خود تنظیم SKF Explorer

اکثر رولبرینگ‌های کروی SKF Explorer و بیرینگ های CARB به مشخصات کلاس عملکردی جدید SKF Explorer ارتقا یافته‌اند که ترکیبی از فولاد با کیفیت بالا و فرآیند عملیات حرارتی بهبود یافته را شامل شده اند.

مشاهده بیشتر
بیرینگ خود تنظیم SKF

بیرینگ خود تنظیم SKF

برای ایجاد آزادی کامل محوری، بیرینگ غیر مکان‌یاب باید بتواند با شفت بدون ایجاد بارهای محوری ناخواسته حرکت کند. رولبرینگ حلقوی CARB این آزادی محوری واقعی را ارائه می دهد.

مشاهده بیشتر