بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بیرینگ خود تنظیم SKF


دسته بندی محصول : متالورژی استخراجی

زیر دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

برای ایجاد آزادی کامل محوری، بیرینگ غیر مکان‌یاب باید بتواند با شفت بدون ایجاد بارهای محوری ناخواسته حرکت کند. رولبرینگ حلقوی CARB این آزادی محوری واقعی را ارائه می دهد.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

به جرات می توان گفت که صنایع کمی می توانند با شرایط عملیاتی شدید در کارخانه های فولاد و سایر فلزات مانند درجه حرارت و سرعت بالا، بارهای ضربهای بالا و ثابتُ گرد و غبار ساینده، مواد شیمیایی تهاجمی و رطوبت بالا سازگاری داشته باشند. این شرایط تجهیزات را تخریب کرده که باعث بروز خرابی پیش‌بینی نشده و افزایش هزینه و ریسک تعمیر و نگهداری می شود. مقررات روزافزون زیست محیطی، بهداشتی و ایمنی سختگیرانه در کنار حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان در اولویت اول صنعت قرار داده است.

با این وجود – از آنجایی که این صنعت پرمخاطره، سرمایه بر و پر نوسان است – هنوز نیاز به افزایش بهره وری و سودآوری وجود دارد. توانایی ایستادگی در برابر رقابت شدید جهانی مستلزم انعطاف پذیری و محصولات تخصصی است.

باتیس، می تواند به شما کمک کند تا در این صنعت پیشرو باشید. ما طیف وسیعی از محصولات را برای صنعت فلزات ارائه می کنیم.

سیستم بیرینگ خود تنظیم SKF

در چیدمان‌های بیرینگ های مکان‌یاب و غیر مکان‌یاب (locating and non-locating bearing)، معمولاً از رولبرینگ‌های کروی در هر دو موقعیت استفاده می‌شود. در حالی که این آرایش انحراف شفت را متحمل می شود، آزادی کامل محوری را امکان پذیر نمی کند. برای ایجاد آزادی کامل محوری، بیرینگ غیر مکان‌یاب باید بتواند با شفت بدون ایجاد بارهای محوری ناخواسته حرکت کند. رولبرینگ حلقوی CARB این آزادی محوری واقعی را ارائه می دهد.

مزایای سیستم بیرینگ خود تراز SKF

  • افزایش طول عمر بیرینگ
  • فواصل نگهداری طولانی مدت
  • بهره وری افزایش یافته
  • دمای کار پایین تر
  • سطح ارتعاش و نویز کمتر

محصولات مشابه

پمپ روانکاری برقی P205 SKF

پمپ روانکاری برقی P205 SKF

پمپ فشار بالا و چند خطی می تواند روان کننده را مستقیماً به نقاط روانکاری برساند یا می تواند به عنوان یک پمپ روانکاری متمرکز در سیستم های پیشرونده با اندازه بزرگ استفاده شود. درایو پمپ و طراحی شفت خارج از مرکز، چرخ دنده حلزونی با راندمان بالا، حداقل تعداد قطعات و موتور چند برد چندین مزیت را به همراه دارد.

مشاهده بیشتر
گریس LGEV 2

گریس LGEV 2

گریس SKF LGEV 2 یک گریس بر پایه روغن معدنی است که از صابون لیتیوم-کلسیم استفاده می کند. این گریس دارای محتوای بالای دی سولفید مولیبدن و گرافیت، همراه با یک روغن با ویسکوزیته بسیار بالا است. این محصول، محافظت فوق‌العاده را تحت سخت‌ترین شرایط شامل بارهای زیاد، چرخش آهسته و ارتعاشات شدید فراهم می‌کند.

مشاهده بیشتر
هیتر القایی SKF سری TIH L

هیتر القایی SKF سری TIH L

اگر حرارت دهی نامتوازن باشد یا گرمای بیش از حد اتفاق بیفتد، بیرینگ ممکن است از نظر متالورژیکی و ابعادی تغییر کند و احتمالاً عمر مفید بیرینگ را کوتاه کند. هیتر القایی SKF سری TIH L می تواند کمک کننده باشد. این واحد اثبات شده گرمای قابل اعتماد و کارآمدی را با توجه به سطوح از پیش تعیین شده و کنترل شده با زمان ارائه می دهد.

مشاهده بیشتر
محفظه و آب بندهای SKND نوع SKF

محفظه و آب بندهای SKND نوع SKF

انتخاب بیرینگ کنورتور مناسب، ظرفیت بارگیری را بهبود می بخشد: برای کاربردهای کنورتور، محفظه کنورتور SKF که در ترکیب با سیستم بیرینگ خود تنظیم SKF استفاده می شود، ظرفیت حمل بالاتری را ارائه می دهد. آب بندهای مواد NBR با یک حلقه محافظ فولادی در محفظه بلوک پلامر (یاتاقان بالشی) یکپارچه شده است که بیشتر ناهماهنگی و حرکت محوری را تطبیق می دهد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های شعاعی ساده‌ی کروی SKF صنایع فولاد

بیرینگ های شعاعی ساده‌ی کروی SKF صنایع فولاد

عملکرد قابل اعتماد در شرایط آلوده: چه در طراحی نوع قیچی و چه نوع بالابر، بیرینگ های ساده کروی جزء مهمی در همه بازوهای اتصال و نقاط محوری گردونه پاتیل هستند. آنها باید وزن پاتیل بارگیری شده با فولاد مذاب را در محیطی به شدت آلوده تحمل کنند. این بیرینگ ها معمولاً در حین کار قابل دسترسی نیستند و بنابراین باید برای مدت زمان بسیار طولانی بسیار قابل اعتماد باشند.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ‌های کروی خود تنظیم SKF Explorer

رولبرینگ‌های کروی خود تنظیم SKF Explorer

اکثر رولبرینگ‌های کروی SKF Explorer و بیرینگ های CARB به مشخصات کلاس عملکردی جدید SKF Explorer ارتقا یافته‌اند که ترکیبی از فولاد با کیفیت بالا و فرآیند عملیات حرارتی بهبود یافته را شامل شده اند.

مشاهده بیشتر