بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بیرینگ های شعاعی ساده‌ی کروی SKF صنایع فولاد


دسته بندی محصول : متالورژی استخراجی

زیر دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

عملکرد قابل اعتماد در شرایط آلوده: چه در طراحی نوع قیچی و چه نوع بالابر، بیرینگ های ساده کروی جزء مهمی در همه بازوهای اتصال و نقاط محوری گردونه پاتیل هستند. آنها باید وزن پاتیل بارگیری شده با فولاد مذاب را در محیطی به شدت آلوده تحمل کنند. این بیرینگ ها معمولاً در حین کار قابل دسترسی نیستند و بنابراین باید برای مدت زمان بسیار طولانی بسیار قابل اعتماد باشند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بیرینگ های شعاعی ساده‌ی کروی

عملکرد قابل اعتماد در شرایط آلوده

چه در طراحی نوع قیچی و چه نوع بالابر، بیرینگ های ساده کروی جزء مهمی در همه بازوهای اتصال و نقاط محوری گردونه پاتیل هستند. آنها باید وزن پاتیل بارگیری شده با فولاد مذاب را در محیطی به شدت آلوده تحمل کنند. این بیرینگ ها معمولاً در حین کار قابل دسترسی نیستند و بنابراین باید برای مدت زمان بسیار طولانی بسیار قابل اعتماد باشند.

بیرینگ های تقریباً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری ساده‌ی کروی SKF راه حل ایده‌آلی برای این کاربرد است. ترکیبی از فولاد و کامپوزیت PTFE عملکرد قابل اعتمادی را در شرایط سختی که گردونه های پاتیل کار می کنند، ارائه می دهد. این بیرینگ ها دارای یک لایه سایشی ضخیم هستند که همچنین رفتار میرایی عالی را ارائه داده و در برابر آلودگی مقاوم است. همچنین تغییر شکل ها را کاهش داده و از ازکار افتادگی خط به دلیل مشکلات نگهداری جلوگیری می کند.

علیرغم کارکرد در محدوده دمایی وسیع، سیستم تعلیق کنورتور باید مخزن کنورتور را در یک موقعیت تعیین شده ثابت نگه دارد. به دلیل تغییر دما، انبساط حرارتی باعث ایجاد تنش های القایی در قطعات فولادی می شود که در نهایت منجر به تغییر شکل حلقه مفصل و مخزن می شود. اتصال مخزن با حلقه مفصل با استفاده از بیرینگ های شعاعی ساده کروی SKF برای به حداقل رساندن چنین تغییر شکل هایی کمک می کند. بیرینگ های شعاعی ساده کروی SKF از نوع "فولاد روی فولاد" تحت عملیات حرارتی قرار می گیرند و تا دمای 300 درجه سانتی گراد کار می کنند.

بیرینگ ها که در شش جزء تعلیق برای مقاومت در برابر اثرات فرآیندهای گرمایش و سرمایش گنجانده شده اند، دارای فاصله شعاعی C3 (Clearance) هستند. سطوح بیرونی بیرینگ ها فسفاته منگنز هستند، در حالی که جداره ها با لایه‌ای از روان‌کننده‌های جامد پوشیده شده‌اندو بیرینگ‌های شعاعی کروی SKF را به یک بیرینگ تقریباً بدون نیاز به سرویس و تعمیر تبدیل می‌کنند.

محصولات مشابه

پمپ روانکاری برقی P205 SKF

پمپ روانکاری برقی P205 SKF

پمپ فشار بالا و چند خطی می تواند روان کننده را مستقیماً به نقاط روانکاری برساند یا می تواند به عنوان یک پمپ روانکاری متمرکز در سیستم های پیشرونده با اندازه بزرگ استفاده شود. درایو پمپ و طراحی شفت خارج از مرکز، چرخ دنده حلزونی با راندمان بالا، حداقل تعداد قطعات و موتور چند برد چندین مزیت را به همراه دارد.

مشاهده بیشتر
گریس LGEV 2

گریس LGEV 2

گریس SKF LGEV 2 یک گریس بر پایه روغن معدنی است که از صابون لیتیوم-کلسیم استفاده می کند. این گریس دارای محتوای بالای دی سولفید مولیبدن و گرافیت، همراه با یک روغن با ویسکوزیته بسیار بالا است. این محصول، محافظت فوق‌العاده را تحت سخت‌ترین شرایط شامل بارهای زیاد، چرخش آهسته و ارتعاشات شدید فراهم می‌کند.

مشاهده بیشتر
هیتر القایی SKF سری TIH L

هیتر القایی SKF سری TIH L

اگر حرارت دهی نامتوازن باشد یا گرمای بیش از حد اتفاق بیفتد، بیرینگ ممکن است از نظر متالورژیکی و ابعادی تغییر کند و احتمالاً عمر مفید بیرینگ را کوتاه کند. هیتر القایی SKF سری TIH L می تواند کمک کننده باشد. این واحد اثبات شده گرمای قابل اعتماد و کارآمدی را با توجه به سطوح از پیش تعیین شده و کنترل شده با زمان ارائه می دهد.

مشاهده بیشتر
محفظه و آب بندهای SKND نوع SKF

محفظه و آب بندهای SKND نوع SKF

انتخاب بیرینگ کنورتور مناسب، ظرفیت بارگیری را بهبود می بخشد: برای کاربردهای کنورتور، محفظه کنورتور SKF که در ترکیب با سیستم بیرینگ خود تنظیم SKF استفاده می شود، ظرفیت حمل بالاتری را ارائه می دهد. آب بندهای مواد NBR با یک حلقه محافظ فولادی در محفظه بلوک پلامر (یاتاقان بالشی) یکپارچه شده است که بیشتر ناهماهنگی و حرکت محوری را تطبیق می دهد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ‌های کروی خود تنظیم SKF Explorer

رولبرینگ‌های کروی خود تنظیم SKF Explorer

اکثر رولبرینگ‌های کروی SKF Explorer و بیرینگ های CARB به مشخصات کلاس عملکردی جدید SKF Explorer ارتقا یافته‌اند که ترکیبی از فولاد با کیفیت بالا و فرآیند عملیات حرارتی بهبود یافته را شامل شده اند.

مشاهده بیشتر
بیرینگ خود تنظیم SKF

بیرینگ خود تنظیم SKF

برای ایجاد آزادی کامل محوری، بیرینگ غیر مکان‌یاب باید بتواند با شفت بدون ایجاد بارهای محوری ناخواسته حرکت کند. رولبرینگ حلقوی CARB این آزادی محوری واقعی را ارائه می دهد.

مشاهده بیشتر