بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051واگن های سیستم‌های گاید مسیر غلتکی LF برند INA Schaeffler


دسته بندی محصول : ریل و واگن

زیر دسته بندی محصول : INA Schaeffler


توضیحات :

سیستم های هدایت مسیر غلتکی INA آلمان شامل یک یا چند واگن ساخته شده از آلومینیوم، غلتک های مسیر پروفیل و یک گاید مستقیم یا منحنی است. واگن ها به صورت واگن های توخالی، واگن های باز، واگن های فشرده و واگن برای سیستم های هدایت خمیده، بیضی و دایره ای شکل موجود هستند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

واگن های سیستم‌های گاید مسیر غلتکی LF برند INA Schaeffler

سیستم‌های گاید مسیر غلتکی مسیر LF، به دلیل ساختار سبک‌شان، برای کاربرد در سیستم‌های جابجایی که در آن‌ها صدای کم، سرعت‌های بالا و مسافت‌های طولانی جابجایی همراه با مقاومت کم و یکنواخت جابجایی مورد نیاز است، بسیار مناسب هستند.

به منظور پوشش طیف وسیعی از الزامات با استفاده از اجزای استاندارد، سیستم های گاید (هدایت) بر اساس یک مفهوم مدولار ساختار یافته اند. اجزای سیستم، یعنی واگن، گایدهای کامپوزیتی یا ترکیبی، غلتک های مسیر و طیف دقیقی از لوازم جانبی را می توان برای دستیابی به طرح هایی که دقیقاً با کاربرد مطابقت دارند، سر هم کرد.

 

واگن INA برای سیستم هدایت یا گاید غلتکی

سیستم های هدایت غلتکی مسیر شامل یک یا چند واگن ساخته شده از آلومینیوم، غلتک های مسیر پروفیل و یک گاید مستقیم یا منحنی است. واگن ها به صورت واگن های توخالی، واگن های باز، واگن های فشرده و واگن برای سیستم های هدایت خمیده، بیضی و دایره ای شکل موجود هستند.

واگن های LF به شکل زیر عرضه می شوند:

  • واگن های مقرون به صرفه و سبک وزن.
  • واگن های باز مقاوم برای سیستم های گاید با کارایی بالا با ساختاری ساده.
  • واگن های بسته و فشرده که سیستم های هدایت مجبورند در محیط های آلوده کار کنند
  • واگن های بلبرینگ غیر مکان یاب برای کاربردهای بیرینگ مکان یاب و غیر مکان یاب با دو سیستم گاید در یک آرایش موازی
  • واگن های بوژی برای مسیرهای منحنی یا سیستم های هدایت بیضی شکل و دایره ی بسته.

غلتک های گاید مسیر پروفیلی بدون شکاف های پرکننده برای هدایت واگن ها و تحمل نیروها استفاده می شوند. این بلبرینگ‌های تماس زاویه‌ای دو ردیفه دارای یک حلقه بیرونی با روکش پروفیل قوسی گوتیک هستند، از هر دو طرف آب‌بندی شده‌ و به صورت مادام‌العمر روغن کاری شده اند. آنها می توانند بارهای محوری را از هر دو طرف و نیروهای شعاعی بالا را به دلیل حلقه بیرونی دیواره ضخیم تحمل کنند.

عمر عملیاتی عمری است که در واقع معادل عمر یک بلبرینگ است. ممکن است به طور قابل توجهی با عمر تئوری محاسبه شده متفاوت باشد. این ممکن است به دلیل فرسودگی یا خستگی در نتیجه موارد زیر باشد:

■ انحراف در داده های عملیاتی

■ فاصله عملیاتی ناکافی یا بیش از حد (غلتک مسیر، گاید)

■ آلودگی

■ روانکاری ناکافی

■ دمای کار خیلی بالا یا خیلی پایین

■ حرکت رفت و برگشتی با طول حرکت بسیار کوچک که می تواند منجر به نرم شدن کاذب شود

■ بار ارتعاشی بالا که منجر به نرم شدگی کاذب می شود

■ بارهای ضربه ای بسیار زیاد (اضافه بار استاتیک)

■ آسیب قبلی در هنگام نصب.

با توجه به شرایط مختلف نصب و کار، نمی توان عمر عملیاتی را از قبل به طور دقیق محاسبه کرد. مطمئن ترین راه برای رسیدن به یک تخمین نزدیک، مقایسه با کاربرد های مشابه است.

نحوه سفارش دادن

اجزای سیستم های گاید مسیر غلتکی (مانند واگن، ریل) باید جداگانه سفارش داده شوند. واگن ها باید به عنوان یک واحد در نظر گرفته شوند، از جمله غلتک های مسیر و پیچ و مهره. واگن ها و ریل ها در هر ترکیبی قابل استفاده هستند و می توان آنها را مستقل از یکدیگر سفارش داد.

واگن                  LFL

سایز                   52-E

بدون کلیرنس        SF    

مقاوم در برابر خوردگی RB

 

مثال از کد فنی واگن های گایدهای غلتکی INA Schaeffler سری LF به همراه متعلقات و از انواع مختلف:

LFL52-E-SF

LFCL25

LFCL86 (LFR5301-10-2Zمثلا کد فنی غلتک مسیر: )

LFKL52-E-SF

LFKL32-SF

LFKL52-SF

LFLL32-SF

LFLL52-SF

LFDL52-B

LFDL52-SF

LFDL52-B-SF L

و ...

نکته: شرکت باتیس توانایی گسترده ای در تامین اقلام با برند INA Schaeffler آلمان داشته و کد فنی های بسیاری از این اقلام موجودی انبار می باشد. لازم به ذکر است که کد فنی های این سری از اقلام محدود به موارد فوق نشده و گستردگی محصولات این برند بسیار زیاد است.

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره فنی برای طراحی تجهیزات خود یا استعلام قیمت و موجودی با ما در ارتباط باشید.

محصولات مشابه

رولبرینگ های خطی RUE (لینیرگاید های با ساچمه استوانه ای) INA Schaeffler

رولبرینگ های خطی RUE (لینیرگاید های با ساچمه استوانه ای) INA Schaeffler

رولبرینگ های خطی (ریل و واگن) RUE، به دلیل داشتن ساچمه‌های استوانه‌ای و سیستم‌های گاید مونوریلی INA، دارای بالاترین ظرفیت تحمل بار و استحکام هستند. آنها شامل حداقل یک واگن با یک سیستم غلتکی کامل، یک ریل، قطعه های پلاستیکی انتهایی یکپارچه در وجوه انتهایی واگن، نوارهای آب بندی در سمت بالا و زیر واگن و قطعات بسته کننده برای بستن سوراخ های ثابت در ریل هستند.

مشاهده بیشتر
لینیر گایدهای KUVS برند INA Schaeffler

لینیر گایدهای KUVS برند INA Schaeffler

این سیستم های هدایت خطی شامل واحدهای بلبرینگ چرخشی خطی کامل KUVS..-B و ریل های TKVD است. آنها دارای کلیرنس قابل تنظیم بوده و برای محور م مسیرهای طولانی و نامحدود مناسب هستند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن شش ردیفه KUSE برند INA Schaeffler

ریل و واگن شش ردیفه KUSE برند INA Schaeffler

بلبرینگ‌های چرخشی خطی و مجموعه‌های لینیر گاید KUSE برند INA، مجموعه‌های کامل و پری لود شده هستند که در کاربردهایی با ضربات طولانی بدون محدودیت، بارهای بسیار بالا و استحکام بسیار بالا استفاده می‌شوند.

مشاهده بیشتر
ریل های سیستم های ریل و واگن غلتکی INA Schaeffler از نوع LFS

ریل های سیستم های ریل و واگن غلتکی INA Schaeffler از نوع LFS

ریل های سیستم های ریل و واگن غلتکی INA Schaeffler از نوع LFS از جنس آلومینیوم و با شفت‌های با جداره داخل انحنا از فولاد بلبرینگ ساخته شده‌اند. ریل ها در طرح های مختلف و متعددی موجود هستند، به عنوان مثال ریل پروفیلی تو پر، ریل پروفیلی توخالی، ریل مسطح، ریل با شکاف و غیره. انتخاب آنها بر اساس هدف مورد نظر سیستم هدایت (گاید) مسیر غلتکی است.

مشاهده بیشتر
غلتک های گاید مسیر برای سیستم های گاید خطی غلتکی INA Schaeffler

غلتک های گاید مسیر برای سیستم های گاید خطی غلتکی INA Schaeffler

غلتک‌های گاید مسیر LFR بلبرینگ‌های تماس زاویه‌ای دو ردیفه هستند که شامل یک کنس بیرونی با نمای قوس گوتیک (گنبدی)، یک کنس داخلی و دو مجموعه ساچمه و قفسه پلاستیکی است. کنس داخلی و کنس بیرونی از فولاد بلبرینگ 100Cr6 ساخته شده است. کنس بیرونی به طور خاص دو نقطه تماس را در ناحیه تماس با جداره ایجاد می کند. زاویه تماس حداکثر 30 درجه است. بلبرینگ ها می توانند نیروهای محوری را از هر دو جهت و همچنین نیروهای شعاعی را تحمل کنند.

مشاهده بیشتر
شفت های تو خالی و تو پر INA برای بلبرینگ های خطی

شفت های تو خالی و تو پر INA برای بلبرینگ های خطی

شفت‌های تو پر و توخالی INA Schaeffler شفت‌هایی با دقت بالا هستند که از فولاد کوئنچ تمپر شده با کیفیت بلبرینگ داری غلتک ساخته شده‌اند و به صورت متری عرضه می‌شوند. شفت های توخالی به ویژه برای طرح های با جرم کم مناسب هستند. برای مکان یابی، می توان شفت های تو پر را با سوراخ های رزوه ای شعاعی و محوری تهیه کرد یا می توان با توافق، کاملاً مطابق با نقشه مشتری تولید کرد.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن برند INA Schaeffler مدل RUE-F

ریل و واگن برند INA Schaeffler مدل RUE-F

مجموعه‌های ریل و واگن RUE-F و مجموعه‌های رولبرینگ خطی و ریل RUE-E کاملا قابل تعویض هستند. بلبرینگ های چرخشی خطی و مجموعه های ریل سری RUE-F در اندازه های 35 تا 65 موجود هستند. سایزهای 25 و 100 در سری RUE-E موجود هستند.

مشاهده بیشتر
بلبرینگ خطی به همراه شفت INA از سری KH، KN، KS

بلبرینگ خطی به همراه شفت INA از سری KH، KN، KS

سیستم های گاید شفت، ریل های خطی یا طولی با واگن بلبرینگ یا رولبرینگ های ساده برای مناطق مختلف استفاده و مورد کاربرد هستند. بلبرینگ های خطی در محل با تحمل بار سبک، محل تحت فشار و دستگاه های ماشینکاری در دسترس هستند. مسیرهای حرکت ممکن است به شکل شفت های تو پر، شفت های توخالی یا محورهای تکیه گاه و واحدهای پشتیبانی ریلی باشند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن چهار ردیفه KUVE INA SCHAEFFLER

ریل و واگن چهار ردیفه KUVE INA SCHAEFFLER

با یک سیستم اندازه‌گیری الکترونیکی مغناطیسی یکپارچه، واحدهای آماده‌سازی هستند. حداکثر سرعت حرکت واگن 5 متر بر ثانیه و حداکثر طول اندازه گیری 90 متر است. جزء مکانیکی سیستم هدایت مونوریل مطابق با مونتاژ بلبرینگ خطی و راهنما KUVE است. این واحدها می توانند نیروها را از تمام جهات و ممان ها در تمام محورها پشتیبانی کنند، از قبل بارگیری شده و دارای دقت، صلبیت و ظرفیت حمل بار بالا هستند. ترکیبی از این بلبرینگ های خطی اثبات شده و مجموعه های راهنما با سیستم اندازه گیری الکترونیکی مغناطیسی راه حلی بسیار فشرده و مقرون به صرفه را برای کاربردهایی که به فواصل حرکت دقیقی نیاز دارند ارائه می دهد.

مشاهده بیشتر