بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051ریل و واگن برند INA Schaeffler مدل RUE-F


دسته بندی محصول : ریل و واگن

زیر دسته بندی محصول : INA Schaeffler


توضیحات :

مجموعه‌های ریل و واگن RUE-F و مجموعه‌های رولبرینگ خطی و ریل RUE-E کاملا قابل تعویض هستند. بلبرینگ های چرخشی خطی و مجموعه های ریل سری RUE-F در اندازه های 35 تا 65 موجود هستند. سایزهای 25 و 100 در سری RUE-E موجود هستند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

لینیر گاید ها (ریل و واگن) برند INA Schaeffler مدل RUE-F

مجموعه‌های ریل و واگن RUE-F و مجموعه‌های رولبرینگ خطی و ریل RUE-E  کاملا قابل تعویض هستند. بلبرینگ های چرخشی خطی و مجموعه های ریل سری RUE-F در اندازه های 35 تا 65 موجود هستند. سایزهای 25 و 100 در سری RUE-E موجود هستند، مثلا:

Size      Linear recirculating roller bearing and guideway assembly

25        RUE25-E

35        RUE35-F

45        RUE45-F

55        RUE55-F

65        RUE65-F

100      RUE100-E

واگن‌ها دارای صفحات زینی هستند که از فولاد سخت شده ساخته شده‌اند و جداره‌های نگهدارنده غلتک ها دقیق هستند. غلتک های استوانه ای در کانال های محصور با اجزای برگشت دهنده پلاستیکی می چرخند.

برای روانکاری مجموعه بلبرینگ خطی و ریل RUE-F، روغن و گریس مناسب هستند. کانکتور روانکاری استاندارد S25 برای گریس در تحویل گنجانده شده است. به صورت اختیاری، سایر اتصالات روانکاری موجود است که باید به کاتالوگ PF 1 شرکت INA Schaeffler مراجعه کنید. اگر هنگام سفارش کانکتور روغنکاری متفاوتی انتخاب کنید، به جای کانکتور روانکاری استاندارد، این کانکتور درج می شود. روانکاری توسط لوازم جانبی مانند شیرهای اندازه گیری مقدار روانکار (SMDS)، واحدهای روانکاری طولانی مدت (سری KIT 400) و واحد اندازه گیری کمیت روان کننده (سری KIT 500) بهینه شده است. کانکتورهای روانکاری را می توان به صورت پیچی در قطعه انتهایی در سمت راست، چپ یا انتهایی نصب کرد. سوراخ‌های روغن‌کاری در قسمت‌های انتهایی و کناره‌ها با استفاده از پیچ‌های گراب بسته می‌شوند. قبل از اینکه کانکتور روغن کاری به داخل پیچ شود، پیچ گراب مربوطه باید برداشته شود.

قطعات انتهایی واگن ها در دو طرف با صفحات انتهایی غیر تماسی و مقاوم در برابر خوردگی نصب شده اند که روان کننده را در سیستم نگه می دارند و از واگن در برابر نفوذ آلودگی از خارج محافظت می کنند. نوارهای آب بندی استاندارد و یک نوار آب بندی پایینی اضافی با کاسه نمد لابیرنتی، آب بندی قابل اعتماد را تضمین می کند و از سیستم اجزای غلتکی در برابر آلودگی، حتی در شرایط محیطی سخت محافظت می کند.

نمونه سفارش، تعیین سفارش

واحد، ریل با الگوی سوراخ نامتقارن:

رولبرینگ خطی یا ریل و واگن - مونتاژ کامل:     RUE-F

سایز:                                                             45

واگن:                                                             نوع L

تعداد واگن در هر مجموعه:                           W2

پیش بارگذاری (پری لود):                             V3

کلاس دقت:                                                     G2

طول ریل:                                                1540 میلی متر (aL: 20 میلی متر- aR : 50 میلی متر)

روش بستن:                                              نوار پوششی ADE

مثال از کد فنی

RUE35-F (RWU35-Fواگن: )

RUE35-F-L (RWU35-F-L واگن: )

RUE45-F-L

RUE55-F

RUE65-F-L

RUE65-F

RUE55-F-HL

RUE45-F-HL

RUE45-F-H (RWU45-F-Hواگن: )

RUE65-F-SL (RWU65-F-SLواگن: )

و ...

مثال از کد فنی ریل ها:

TSX35-E

TSX35-E-U

TSX45-E-KA+ST

TSX45-E-U

TSX65-E-ADE

و ...

نکته: شرکت باتیس توانایی گسترده ای در تامین اقلام با برند INA Schaeffler آلمان داشته و کد فنی های بسیاری از این اقلام موجودی انبار می باشد. 

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره فنی برای طراحی تجهیزات خود یا استعلام قیمت و موجودی با ما در ارتباط باشید.

محصولات مشابه

رولبرینگ های خطی RUE (لینیرگاید های با ساچمه استوانه ای) INA Schaeffler

رولبرینگ های خطی RUE (لینیرگاید های با ساچمه استوانه ای) INA Schaeffler

رولبرینگ های خطی (ریل و واگن) RUE، به دلیل داشتن ساچمه‌های استوانه‌ای و سیستم‌های گاید مونوریلی INA، دارای بالاترین ظرفیت تحمل بار و استحکام هستند. آنها شامل حداقل یک واگن با یک سیستم غلتکی کامل، یک ریل، قطعه های پلاستیکی انتهایی یکپارچه در وجوه انتهایی واگن، نوارهای آب بندی در سمت بالا و زیر واگن و قطعات بسته کننده برای بستن سوراخ های ثابت در ریل هستند.

مشاهده بیشتر
لینیر گایدهای KUVS برند INA Schaeffler

لینیر گایدهای KUVS برند INA Schaeffler

این سیستم های هدایت خطی شامل واحدهای بلبرینگ چرخشی خطی کامل KUVS..-B و ریل های TKVD است. آنها دارای کلیرنس قابل تنظیم بوده و برای محور م مسیرهای طولانی و نامحدود مناسب هستند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن شش ردیفه KUSE برند INA Schaeffler

ریل و واگن شش ردیفه KUSE برند INA Schaeffler

بلبرینگ‌های چرخشی خطی و مجموعه‌های لینیر گاید KUSE برند INA، مجموعه‌های کامل و پری لود شده هستند که در کاربردهایی با ضربات طولانی بدون محدودیت، بارهای بسیار بالا و استحکام بسیار بالا استفاده می‌شوند.

مشاهده بیشتر
ریل های سیستم های ریل و واگن غلتکی INA Schaeffler از نوع LFS

ریل های سیستم های ریل و واگن غلتکی INA Schaeffler از نوع LFS

ریل های سیستم های ریل و واگن غلتکی INA Schaeffler از نوع LFS از جنس آلومینیوم و با شفت‌های با جداره داخل انحنا از فولاد بلبرینگ ساخته شده‌اند. ریل ها در طرح های مختلف و متعددی موجود هستند، به عنوان مثال ریل پروفیلی تو پر، ریل پروفیلی توخالی، ریل مسطح، ریل با شکاف و غیره. انتخاب آنها بر اساس هدف مورد نظر سیستم هدایت (گاید) مسیر غلتکی است.

مشاهده بیشتر
غلتک های گاید مسیر برای سیستم های گاید خطی غلتکی INA Schaeffler

غلتک های گاید مسیر برای سیستم های گاید خطی غلتکی INA Schaeffler

غلتک‌های گاید مسیر LFR بلبرینگ‌های تماس زاویه‌ای دو ردیفه هستند که شامل یک کنس بیرونی با نمای قوس گوتیک (گنبدی)، یک کنس داخلی و دو مجموعه ساچمه و قفسه پلاستیکی است. کنس داخلی و کنس بیرونی از فولاد بلبرینگ 100Cr6 ساخته شده است. کنس بیرونی به طور خاص دو نقطه تماس را در ناحیه تماس با جداره ایجاد می کند. زاویه تماس حداکثر 30 درجه است. بلبرینگ ها می توانند نیروهای محوری را از هر دو جهت و همچنین نیروهای شعاعی را تحمل کنند.

مشاهده بیشتر
واگن های سیستم‌های گاید مسیر غلتکی LF برند INA Schaeffler

واگن های سیستم‌های گاید مسیر غلتکی LF برند INA Schaeffler

سیستم های هدایت مسیر غلتکی INA آلمان شامل یک یا چند واگن ساخته شده از آلومینیوم، غلتک های مسیر پروفیل و یک گاید مستقیم یا منحنی است. واگن ها به صورت واگن های توخالی، واگن های باز، واگن های فشرده و واگن برای سیستم های هدایت خمیده، بیضی و دایره ای شکل موجود هستند.

مشاهده بیشتر
شفت های تو خالی و تو پر INA برای بلبرینگ های خطی

شفت های تو خالی و تو پر INA برای بلبرینگ های خطی

شفت‌های تو پر و توخالی INA Schaeffler شفت‌هایی با دقت بالا هستند که از فولاد کوئنچ تمپر شده با کیفیت بلبرینگ داری غلتک ساخته شده‌اند و به صورت متری عرضه می‌شوند. شفت های توخالی به ویژه برای طرح های با جرم کم مناسب هستند. برای مکان یابی، می توان شفت های تو پر را با سوراخ های رزوه ای شعاعی و محوری تهیه کرد یا می توان با توافق، کاملاً مطابق با نقشه مشتری تولید کرد.

مشاهده بیشتر
بلبرینگ خطی به همراه شفت INA از سری KH، KN، KS

بلبرینگ خطی به همراه شفت INA از سری KH، KN، KS

سیستم های گاید شفت، ریل های خطی یا طولی با واگن بلبرینگ یا رولبرینگ های ساده برای مناطق مختلف استفاده و مورد کاربرد هستند. بلبرینگ های خطی در محل با تحمل بار سبک، محل تحت فشار و دستگاه های ماشینکاری در دسترس هستند. مسیرهای حرکت ممکن است به شکل شفت های تو پر، شفت های توخالی یا محورهای تکیه گاه و واحدهای پشتیبانی ریلی باشند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن چهار ردیفه KUVE INA SCHAEFFLER

ریل و واگن چهار ردیفه KUVE INA SCHAEFFLER

با یک سیستم اندازه‌گیری الکترونیکی مغناطیسی یکپارچه، واحدهای آماده‌سازی هستند. حداکثر سرعت حرکت واگن 5 متر بر ثانیه و حداکثر طول اندازه گیری 90 متر است. جزء مکانیکی سیستم هدایت مونوریل مطابق با مونتاژ بلبرینگ خطی و راهنما KUVE است. این واحدها می توانند نیروها را از تمام جهات و ممان ها در تمام محورها پشتیبانی کنند، از قبل بارگیری شده و دارای دقت، صلبیت و ظرفیت حمل بار بالا هستند. ترکیبی از این بلبرینگ های خطی اثبات شده و مجموعه های راهنما با سیستم اندازه گیری الکترونیکی مغناطیسی راه حلی بسیار فشرده و مقرون به صرفه را برای کاربردهایی که به فواصل حرکت دقیقی نیاز دارند ارائه می دهد.

مشاهده بیشتر