بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA


دسته بندی محصول : بال اسکرو

زیر دسته بندی محصول : INA Ball Screw


توضیحات :

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد:

  • برای قفل کردن در راستای محوری
  • برای قفل کردن در راستای شعاعی

مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

رزوه و وجه محوری مهره قفل کننده در مجاورت بیرینگ غلتکی برای عمل گیرش استفاده می شود. این اجازه می دهد تا دقت خروجی محوری بسیار بالایی به دست آید. مهره های قفل کننده دقیق AM، ZM و ZMA در صورت استفاده صحیح می توانند چندین بار استفاده شوند.

قفل کننده محوری

مهره های قفل کننده دقیق AM با خاصیت قفل کنندگی محوری برای اعمال نیروهای قفل کننده به چندین بخش تقسیم می شوند. هنگامی که پیچ های شش ضلعی گراب سفت می شوند، قطعات ها به طور الاستیک تغییر شکل می دهند. در نتیجه، پهلوهای رزوه قطعات بر روی پهلوهای رزوه شفت فشرده می‌شوند و نیروی اصطکاک بالایی ایجاد می‌کنند که از شل شدن مهره جلوگیری می‌کند. خروجی محوری مهره تحت تأثیر این روش قفل کنندگی قرار نمی گیرد.

به طور مثال برای سری ZKLF..-2RS، مهره قفل کننده کد فنی معادل AM می باشد:

مثال از کد فنی مهره های قفل کننده بال اسکرو از برند INA:

AM15

AM35/58

AM50

AM45

AM80

AM100

AM130

ZM20

ZMA25/58

ZMA35/58

ZM40

ZM150

LOCKNUT-SOCKET-KM10

LOCKNUT-SOCKET-KM9

LOCKNUT-SOCKET-KM17

و ...

نکته: شرکت باتیس توانایی گسترده ای در تامین اقلام با برند INA - FAG داشته و کد فنی های بسیاری از این اقلام موجودی انبار می باشد. لازم به ذکر است که کد فنی های این سری از اقلام محدود به موارد فوق نشده و گستردگی محصولات این برند بسیار زیاد است.

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره فنی برای طراحی تجهیزات خود یا استعلام قیمت و موجودی با ما در ارتباط باشید.

محصولات مشابه

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر