بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler


دسته بندی محصول : بال اسکرو

زیر دسته بندی محصول : INA Ball Screw


توضیحات :

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد. طیف گسترده ای از بلبرینگ های تماس زاویه ای محوری INA و FAG موجود هستند. با این طیف محصول، می توان محصولاتی را برای تمام نیازهای فنی و اقتصادی که بر روی آرایش بیرینگ بال اسکروها قرار داده شده است، یافت.

طرح های تک ردیفی و چند ردیفی

بلبرینگ های تماس زاویه ای محوری به صورت محصولات آماده مناسب تک، دو یا سه ردیفه موجود می باشند. آنها خود نگهدار هستند و شامل حلقه های بیرونی با دیواره ضخیم و از نظر هندسی پایدار، مجموعه های ساچمه و قفسه و حلقه های داخلی یک تکه یا دو تکه هستند. در چندین سری، حلقه بیرونی دارای سوراخ هایی برای نصب فلنج ساده به ساختار بیرونی است. حلقه های یاتاقان به گونه ای با یکدیگر منطبق می شوند که زمانی که حلقه ها با استفاده از یک مهره قفلی دقیق در جای خود قرار می گیرند، پیش بارگذاری (پریلود) مشخصی حاصل می شود.

ظرفیت بار محوری و شعاعی

با توجه به زاویه تماس 60 درجه، بیرینگ ها می توانند نیروهای محوری بالا و همچنین نیروهای شعاعی را پشتیبانی کنند.

آرایش زاویه تماس در آرایش X و O

در چیدمان بلبرینگ های تماس زاویه ای چند ردیفه، بین آرایش O، X و پشت سر هم در رابطه با آرایش زوایای تماس فرق وجود دارد. ترتیب زوایای تماس تأثیر اساسی در موقعیت گیری بیرینگ (مهره بال اسکرو) دارد.

ویژگی های آرایش O عبارتند از:

■ انعطاف ناپذیری در برابر انحراف بالا

■ سرعت چرخش بحرانی بالاتر ناشی از اسپیندل به دلیل انعطاف ناپذیری در برابر انحراف بالا

■ طول عمر بیشتر تحت بارهای شعاعی اضافی

ویژگی های آرایش X عبارتند از:

■ انعطاف ناپذیری در برابر انحراف کم

■ سرعت چرخش بحرانی اسپیندل رزوه ای کمتر است

■ طول عمر مفید کمتری تحت بارهای شعاعی اضافی

با افزایش دقت و کیفیت ریل، در مقایسه با بیرینگ های استاندارد، کاهش قابل توجهی در شرایط تنش موجود بر روی ساچمه ها و جداره تحت بار یکسان وجود دارد. کیفیت بهبود یافته باعث کاهش اصطکاک در بیرینگ و دمای پایین آن می شود. مقاومت در حال اجرا کمتر است، فشار کمتری بر روان کننده و عمر کاری گریس وارد می شود و در صورت لزوم، فواصل لازم برای روغن کاری مجدد افزایش می یابد. در نتیجه انرژی اصطکاک کمتر، افزایش همزمان بازده انرژی آرایش بیرینگ وجود دارد.


پیچ حلقه بیرونی نصب شده بر روی ساختار مجاور مسطح که از قبل توسط (1) مهره قفل کننده AM پریلود شده است.


سری کد فنی تصویر بالا:

  • ZKLF…-2RS
  • ..-2Z
  • ..-2RS-PE

سری کد فنی تصویر پایین:

  • ZKLF…-2RS
  • ZKLF…-2Z
  • ZKLF…-2RS-PE

نمونه کد فنی بال اسکروهای ساچمه کروی INA:

ZKLF1255-2RS

ZKLF1762-2RS

ZKLF1762-2Z

ZKLF1560-2Z

ZKLF2575-2Z

ZKLF50115-2Z

ZKLF90190-2Z

ZKLF1762-2RS-PE

ZKLF40100-2RS-PE

ZKLN4075-2Z

ZKLN50110-2RS

ZKLN80130-2Z

ZKLN1545-2RS-PE

ZKLN3062-2RS-PE

BSB1747-SU

BSB3062-SU

BSB2562-SU

7603020-TVP

7603020-2RS-TVP

KLFA0850-2RS

ZKLFA0640-2Z

ZKLFA1050-2Z

DKLFA40140-2RS

و ...

نکته: شرکت باتیس توانایی گسترده ای در تامین اقلام با برند INA - FAG داشته و کد فنی های بسیاری از این اقلام موجودی انبار می باشد. لازم به ذکر است که کد فنی های این سری از اقلام محدود به موارد فوق نشده و گستردگی محصولات این برند بسیار زیاد است.

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره فنی برای طراحی تجهیزات خود یا استعلام قیمت و موجودی با ما در ارتباط باشید.

محصولات مشابه

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

مشاهده بیشتر