بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler


دسته بندی محصول : بال اسکرو

زیر دسته بندی محصول : INA Ball Screw


توضیحات :

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA Schaeffler

این رولبرینگ های دقیق، مهره بال اسکرو استوانه‌ای دو جهته با یک جزء بیرینگ شعاعی هستند. بلبرینگ ها با و بدون سوراخ های ثابت در حلقه بیرونی موجود هستند. بیرینگ های دارای سوراخ مستقیماً روی بدنه مهره نصب می شوند. سطح تماس بزرگ و گام کوچک سوراخ ها امکان اتصال به بدنه مهره را فراهم می کند که بسیار سفت و سخت هستند. بنابراین نیازی به پوشش بیرینگ نیست. اگر تکیه گاه محوری برای واشر مکان یابی شفت کافی نباشد یا نیاز به آب بند باشد، بلبرینگ هایی با واشر مکان یابی شفت پلکانی که از یک طرف کشیده شده اند، مناسب هستند. انواع مهره بال اسکرو در این سری از برند INA Schaeffler:

  • ZARF
  • ..-L
  • ZARN
  • ..-L

ظرفیت تحمل بار شعاعی و محوری علاوه بر نیروهای شعاعی، بیرینگ ها می توانند نیروهای محوری را از هر دو جهت و ممان مورب پشتیبانی کنند.

ظرفیت تحمل بار شعاعی و محوری

علاوه بر نیروهای شعاعی، بیرینگ ها می توانند نیروهای محوری را از هر دو جهت و ممان مورب نیز پشتیبانی کنند.

پریلود و کلیرنس داخلی

حلقه بیرونی، حلقه داخلی و قفسه های محوری با یکدیگر مطابقت دارند؛ به طوری که رولبرینگ پس از بارگذاری از قبل با استفاده از یک مهره قفل کننده دقیق INA، بدون فاصله محوری باشد. فاصله شعاعی داخلی مطابق با گروه 2 مطابق با  ISO 5753-1 (DIN 620-4) است.

بیرینگ برای نصب شدن روی پیچ

رولبرینگ های سوزنی/استوانه ای محوری ZARF(L) دارای سوراخ هایی در حلقه بیرونی هستند. اینها برای نصب روی پیچ مستقیماً بر روی بنده مهره یا در یک سوراخ مکان یابی شعاعی استفاده می شوند. بیرینگ ها با استفاده از مهره قفل کننده AM یا ZM(A) در مقابل شانه شفت قرار می گیرند.

پریلود توسط  locknut(مهره قفل کننده)

بال اسکرو ساچمه سوزنی یا استوانه ای باید در حین نصب با استفاده از مهره قفل کننده دقیق به صورت محوری پریلود شود. استفاده از گشتاور مهره قفل کننده برای تنظیم پریلود ممکن است منجر به پراکندگی زیاد پریلود شود. بنابراین، برای کاربردهایی که میزان عمر یا گشتاور اصطکاکی یک عامل حیاتی است، تنظیم باید فقط با استفاده از گشتاور اصطکاکی بیرینگ انجام شود یا حاشیه نوسان احتمالی پریلود باید در محاسبه میزان عمر لحاظ شود. اگر مهره بال اسکرو از طریق حلقه های داخلی بیرینگ با استفاده از مهره قفل کننده دقیق توصیه شده پریلود شود، باید گشتاورهای سفت شدن داده شده در جداول ابعاد را رعایت کرد یا پریلود باید با استفاده از گشتاور اصطکاکی بیرینگ ارائه شده در جداول ابعاد کاتالوگ و استاندارد تنظیم شود. گشتاورهای سفت کردن داده شده برای هر اندازه بیرینگ فقط برای مهره های قفل کننده دقیق ذکر شده معتبر است.

نمونه کد فنی بال اسکروهای (مهره) ساچمه سوزنی یا استوانه ای INA:

ZARF1560-TV

ZARF1560-L-TV

ZARF3080-TV

ZARF45105-L-TV

ZARF90210-TV

ZARN1545-TV

ZARN3062-L-TV

ZARN2052-TV

ZARN75155-TV

ZARN75155-L-TV

ZARN90180-TV

ZARN90180-L-TV

نکته: شرکت باتیس توانایی گسترده ای در تامین اقلام با برند INA - FAG داشته و کد فنی های بسیاری از این اقلام موجودی انبار می باشد. لازم به ذکر است که کد فنی های این سری از اقلام محدود به موارد فوق نشده و گستردگی محصولات این برند بسیار زیاد است.

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره فنی برای طراحی تجهیزات خود یا استعلام قیمت و موجودی با ما در ارتباط باشید.

محصولات مشابه

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

مهره های قفل کننده دقیق بال اسکرو های INA

به طور کلی بسته به کاربرد، دو نوع مهره قفل کننده بال اسکرو از برند INA Schaeffler وجود دارد: 1- برای قفل کردن در راستای محوری -2- برای قفل کردن در راستای شعاعی مهره های قفل کننده دقیق در جاهایی استفاده می شود که نیروهای محوری بالا باید پشتیبانی شوند و دقت و صلبیت محوری بالا مورد نیاز است.

مشاهده بیشتر
بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

بال اسکروهای ساچمه کروی برند INA Schaeffler

چیدمان بیرینگ بال اسکروها تحت شرایطی قرار دارند که اغلب نمی‌توان آن‌ها را با طراحی ساخت بلبرینگ‌های معمولی به‌طور بهینه برآورده کرد. برای طراحی بلبرینگ هایی که دقت بالا، ظرفیت تحمل بار بالا، استحکام بالا، اصطکاک کم، نصب آسان و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری یا تعمیر و نگهداری کم دارند و برای شرایط عملکرد بسیار فعال اسپیندل های رزوه ای مناسب هستند، وجود دارد.

مشاهده بیشتر