بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ کروی FAG سری 22 گیربکس


دسته بندی محصول : گیربکس های عمودی Flender

زیر دسته بندی محصول : FAG Bearings


توضیحات :

یک رولبرینگ کروی است. این نوع بیرینگ دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر اجرا می شود. حلقه بیرونی یک جداره ی مقعر و کروی دارد. این طراحی هرگونه خطای تراز و انحراف شفت را جبران می کند. رولبرینگ های کروی می توانند بارهای شعاعی بالا را تحمل کنند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

رولبرینگ کروی FAG سری 222 و 223 گیرباکس

بیرینگ گیربکس

بیرینگ ‌های گیربکس از شفت‌ها و چرخ‌دنده‌های پینیون، میانی و خروجی در موتورهای دنده، کاهنده‌های مارپیچی، مارپیچی هم محور، مارپیچی اریب، کاهش دهنده کرمی تکی و دوگانه و گیربکس‌های ستاره ای (سیاره ای) پشتیبانی می‌کنند. رولبرینگ های  با دقت بالا شامل رولبرینگ های استوانه ای کامل SL، رولبرینگ های کروی، رولبرینگ های استوانه ای هدایت شونده قفسه N، NU، NU NUP، رولبرینگ های مخروطی، بلبرینگ های شیار عمیق، و بلبرینگ های توپی تماس زاویه ای هستند.

بیرینگ FAG مدل 222S-400

بیرینگ FAG مدل 222 S-400 یک رولبرینگ کروی است. این نوع بیرینگ دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر اجرا می شود. حلقه بیرونی یک جداره ی مقعر و کروی دارد. این طراحی هرگونه خطای تراز و انحراف شفت را جبران می کند. رولبرینگ های کروی می توانند بارهای شعاعی بالا را تحمل کنند. علاوه بر این، آنها می توانند نیروهای محوری را در هر دو جهت جای دهند. این بیرینگ ها در آسانسور، ماشین آلات نساجی، ماشین آلات پردازش مواد غذایی، جرثقیل ها و غیره استفاده می شود.

مثال هایی از این نوع بیرینگ ها:

FAG 22238-BEA-XL-K-MB1-C3 Spherical Roller Bearing

FAG 22222-E1-XL-K-C4 Spherical Roller Bearing

FAG 22220-E1A-XL-K-M-C3 Spherical Roller Bearing

FAG 22236-E1A-XL-M-C4 Spherical Roller Bearing

FAG 22236-E1A-XL-K-M Spherical Roller Bearing

FAG 22222-E1-XL-K-C3 Spherical Roller Bearing

FAG 22222-E1A-XL-K-M-C3 Spherical Roller Bearing

Etc.

 بازرگانی تامین یکتا ساتراپ وارد کننده بلبرینگ های تخصصیدر صنایع

محصولات مشابه

رولبرینگ های  استوانه ای FAG سری NU، NJ  و NUP

رولبرینگ های استوانه ای FAG سری NU، NJ و NUP

رولبرینگ های استوانه ای تک ردیفه با قفسه بارهای شعاعی بالایی را تحمل می کنند و برای سرعت های چرخشی بالا مناسب هستند. رولبرینگ های استوانه ای NJ بیرینگ های بلوک بالشی هستند که می توانند نیروهای شعاعی بالایی را تحمل کنند و همچنین نیروهای محوری را در یک جهت جذب کرده و بنابراین می توانند شفت ها را در جهت محوری در آن جهت هدایت کنند. این بیرینگ ها دارای دو دنده در حلقه بیرونی و یک دنده در حلقه داخلی هستند.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ کروی تراست گیربکس FAG 29448 محوری

رولبرینگ کروی تراست گیربکس FAG 29448 محوری

رولبرینگ های تراست کروی امکان چرخش با اصطکاک کم را فراهم می‌کند و امکان تحمل ناهماهنگی زاویه‌ای را فراهم می‌کند. بلبرینگ برای تحمل بارهای شعاعی و بارهای محوری سنگین در یک جهت طراحی شده است. معمولاً این بیرینگ ها از یک محور چرخشی در سوراخ واشر شفت پشتیبانی می‌کنند که می تواند نسبت به واشر محفظه ناهماهنگ باشد. این دسته از بیرینگ ها در گیربکس های عمودی یا فلندر بسیار پرکاربرد و حیاتی هستند.

مشاهده بیشتر