بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ کروی تراست گیربکس FAG 29448 محوری


دسته بندی محصول : گیربکس های عمودی Flender

زیر دسته بندی محصول : FAG Bearings


توضیحات :

رولبرینگ های تراست کروی امکان چرخش با اصطکاک کم را فراهم می‌کند و امکان تحمل ناهماهنگی زاویه‌ای را فراهم می‌کند. بلبرینگ برای تحمل بارهای شعاعی و بارهای محوری سنگین در یک جهت طراحی شده است. معمولاً این بیرینگ ها از یک محور چرخشی در سوراخ واشر شفت پشتیبانی می‌کنند که می تواند نسبت به واشر محفظه ناهماهنگ باشد. این دسته از بیرینگ ها در گیربکس های عمودی یا فلندر بسیار پرکاربرد و حیاتی هستند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

رولبرینگ کروی تراست گیربکس FAG 29448

رولبرینگ کروی FAG برای سیستم هایی طراحی شده که در بارهای سخت به درجه بالایی از استحکام نیاز دارند. این نوع بیرینگ ها از یک حلقه بیرونی کروی، یک جداره داخلی و مجموعه های قفسه تشکیل شده اند. حلقه بیرونی کروی برای تحمل بارهای شعاعی و محوری طراحی شده است، در حالی که حلقه داخلی و مجموعه قفسه، غلتک ها را در جای خود نگه می دارد. با این حال، این بدان معنا نیست که بلبرینگ فقط برای کاربردهای محدود قابل استفاده است. این بیرینگ با کمک قطعات اضافی مانند فلنج ها، محفظه ها یا آب بندها می تواند حتی لرزش های شدید و نوسانات بارگذاری را تحمل کند. همچنین امکان استفاده از این بیرینگ با دستگاه ضد اصطکاک برای کاهش تلفات انرژی وجود دارد. فرآیند انتخاب دقیق تضمین می کند که فقط محصولات با کیفیت بالا به مشتریان عرضه می شود. رولبرینگ کروی FAG تحت یک فرآیند توسعه گسترده قرار گرفته است که به وسیله آن ما به طور مداوم در تلاش برای بهبود کیفیت محصول هستیم. این بدان معنی است که هر بیرینگ در طرح ها، مواد و پوشش های مختلف برای مطابقت با نیازهای خاص موجود است. رولبرینگ های کروی FAG برای حمل بارهای بالا که ناشی از انحراف زیاد شفت است، طراحی شده اند. آنها به طور گسترده ای در ماشین های ابزار، ماشین های بسته بندی و دستگاه هایی برای تحمل بارهای سنگین استفاده می شوند. رولبرینگ های کروی FAG برای تحمل بارهای زیاد و جبران ناهماهنگی محور طراحی شده اند. این بیرینگ ها به دلیل دوام و مقاومت در برابر سایش حتی در شرایط سخت شناخته شده اند. رولبرینگ های کروی FAG را می توان در کاربردها و صنایع مختلفی از جمله کشاورزی، خودروسازی، ساخت و ساز، ماشین آلات صنعتی و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد. به دلیل تطبیق پذیری، رولبرینگ های کروی FAG را می توان در کاربردهایی مانند میل لنگ موتور، گیربکس، تسمه نقاله و بسیاری موارد دیگر یافت.

بیرینگ گیربکس

بیرینگ ‌های گیربکس از شفت‌ها و چرخ‌دنده‌های پینیون، میانی و خروجی در موتورهای دنده، کاهنده‌های مارپیچی، مارپیچی هم محور، مارپیچی اریب، کاهش دهنده کرمی تکی و دوگانه و گیربکس‌های ستاره ای (سیاره ای) پشتیبانی می‌کنند. رولبرینگ های  با دقت بالا شامل رولبرینگ های استوانه ای کامل SL، رولبرینگ های کروی، رولبرینگ های استوانه ای هدایت شونده قفسه N، NU، NU NUP، رولبرینگ های مخروطی، بلبرینگ های شیار عمیق، و بلبرینگ های توپی تماس زاویه ای هستند.

بیرینگ‌ های تراست

رولبرینگ های تراست کروی امکان چرخش با اصطکاک کم را فراهم می‌کند و امکان تحمل ناهماهنگی زاویه‌ای را فراهم می‌کند. بلبرینگ برای تحمل بارهای شعاعی و بارهای محوری سنگین در یک جهت طراحی شده است. معمولاً این بیرینگ ها از یک محور چرخشی در سوراخ واشر شفت پشتیبانی می‌کنند که می تواند نسبت به واشر محفظه ناهماهنگ باشد. این دسته از بیرینگ ها در گیربکس های عمودی یا فلندر بسیار پرکاربرد و حیاتی هستند. برخی موارد شامل کدهای فنی و مشخصات زیر هستند:

FAG 29448-E1-XL Axial spherical roller thrust bearing

FAG 29444-E1-XL Axial spherical roller thrust bearing

FAG 29420-E1-XL-N1 Axial spherical roller thrust bearing

FAG Spherical Roller Thrust Bearing 29448E (Inside Dia - 240mm, Outside Dia - 440mm)

FAG 22236-E1-XL-K-C4 Spherical Roller Bearing

Etc.

 بازرگانی تامین یکتا ساتراپ وارد کننده بلبرینگ های تخصصی در صنایع

محصولات مشابه

رولبرینگ های  استوانه ای FAG سری NU، NJ  و NUP

رولبرینگ های استوانه ای FAG سری NU، NJ و NUP

رولبرینگ های استوانه ای تک ردیفه با قفسه بارهای شعاعی بالایی را تحمل می کنند و برای سرعت های چرخشی بالا مناسب هستند. رولبرینگ های استوانه ای NJ بیرینگ های بلوک بالشی هستند که می توانند نیروهای شعاعی بالایی را تحمل کنند و همچنین نیروهای محوری را در یک جهت جذب کرده و بنابراین می توانند شفت ها را در جهت محوری در آن جهت هدایت کنند. این بیرینگ ها دارای دو دنده در حلقه بیرونی و یک دنده در حلقه داخلی هستند.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ کروی FAG سری 22 گیربکس

رولبرینگ کروی FAG سری 22 گیربکس

یک رولبرینگ کروی است. این نوع بیرینگ دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر اجرا می شود. حلقه بیرونی یک جداره ی مقعر و کروی دارد. این طراحی هرگونه خطای تراز و انحراف شفت را جبران می کند. رولبرینگ های کروی می توانند بارهای شعاعی بالا را تحمل کنند.

مشاهده بیشتر