بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ استوانه ای INA شفلر SL 183060 C3


دسته بندی محصول : گیربکس های عمودی Flender

زیر دسته بندی محصول : INA Scehaffler


توضیحات :

محصولSL183060-TB-C3 شرکت INA، یک بیرینگ استوانه ای تک ردیفه و کامل است. این نوع بلبرینگ دارای یک حلقه بیرونی و داخلی توپر و تعداد غلتک‌های استوانه‌ای بالایی است. این غلتک ها بین دنده های حلقه ها هدایت می شوند. از آنجایی که قفسه وجود ندارد، می توان از حداکثر تعداد رول استفاده کرد. در نتیجه، این بیرینگ ها می توانند بارهای شعاعی بسیار بالایی را تحمل کنند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

رولبرینگ استوانه ای INA شفلرSL183060 C3  

رولبرینگ های استوانه ای تک ردیفه با قفسه در موارد زیر مناسب هستند:

آرایش بیرینگ ها تحت بارهای شعاعی بسیار بالایی قرار داشته باشند.

نه تنها نیروهای شعاعی زیاد، بلکه بارهای محوری از یک یا هر دو جهت نیز باید توسط بیرینگ تحمل شوند (عملکرد بیرینگ نیمه مکان یاب یا مکان یاب).

چیدمان بیرینگ باید استحکام بسیار بالایی داشته باشد.

جابجایی های محوری شفت نسبت به محفظه باید بدون محدودیت در بیرینگ جبران شود (در مورد بیرینگ هایی با عملکرد بیرینگ نیمه مکان یاب یا مکان یاب).

بارهای شعاعی بالا و سرعت‌های بسیار بالا اتفاق می‌افتد، اما ظرفیت تحمل بار شعاعی بسیار بالا در رولبرینگ‌های استوانه‌ای کامل لازم نیست.

بیرینگ ها باید قابل جدا شدن باشند (برای نصب راحت تر، یک حلقه بیرینگ را می توان جدا کرد).

محصولSL183060-TB-C3  شرکت INA، یک بیرینگ استوانه ای تک ردیفه و کامل است. این نوع بلبرینگ دارای یک حلقه بیرونی و داخلی توپر و تعداد غلتک‌های استوانه‌ای بالایی است. این غلتک ها بین دنده های حلقه ها هدایت می شوند. از آنجایی که قفسه وجود ندارد، می توان از حداکثر تعداد رول استفاده کرد. در نتیجه، این بیرینگ ها می توانند بارهای شعاعی بسیار بالایی را تحمل کنند. با این حال، حداکثر سرعت قابل تحمل کمتر از رولبرینگ های استوانه ای با قفسه است. رولبرینگ های استوانه ای تک ردیفه کامل نیز می توانند نیروهای محوری را در یک جهت پشتیبانی کنند. آنها به عنوان بیرینگ های پشتیبانی استفاده می شوند. بیرینگ های نگهدارنده امکان جابجایی محوری محور را نسبت به محفظه در یک جهت می دهند. شفت به صورت محوری در جهت دیگر قرار دارد.

 بازرگانی تامین یکتا ساتراپ وارد کننده بلبرینگ های تخصصی در صنایع

محصولات مشابه

رولبرینگ استوانه ای کامل تک ردیفه سری RSL 18...

رولبرینگ استوانه ای کامل تک ردیفه سری RSL 18...

رولبرینگ های استوانه‌‌ای گیربکس سیاره ای چرخ سری RSL 18... (مانند بیرینگ‌هایRSL182206-A-XL و RSL 182206) دارای حداکثر تعداد غلتک هستند. به همین دلیل رولبرینگ های استوانه ای بسیار سفت و سخت هستند و ظرفیت تحمل بارگذاری بالایی دارند. رولبرینگ های استوانه ای با یک حلقه داخلی و خارجی با غلتک های استوانه ای شکل در مابین ساخته شده که توسط حلقه ها هدایت می شوند.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ استوانه ای کامل INA SL گیربکس فلندر

رولبرینگ استوانه ای کامل INA SL گیربکس فلندر

بیرینگ ‌های گیربکس از شفت‌ها و چرخ‌دنده‌های پینیون، میانی و خروجی در موتورهای دنده، کاهنده‌های مارپیچی، مارپیچی هم محور، مارپیچی اریب، کاهش دهنده کرمی تکی و دوگانه و گیربکس‌های ستاره ای (سیاره ای) پشتیبانی می‌کنند. رولبرینگ های با دقت بالا شامل رولبرینگ های استوانه ای کامل SL، رولبرینگ های کروی، رولبرینگ های استوانه ای هدایت شونده قفسه N، NU، NU NUP، رولبرینگ های مخروطی، بلبرینگ های شیار عمیق، و بلبرینگ های توپی تماس زاویه ای هستند.

مشاهده بیشتر