بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفی


دسته بندی محصول : کاغذ و پرینت

زیر دسته بندی محصول : NSK Bearings


توضیحات :

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفی رایج ترین نوع بلبرینگ نورد هستند. شیارهای راهرو در حلقه های داخلی و خارجی یک مقطع قوس دایره ای با شعاع کمی بزرگتر از توپ های نورد تشکیل می دهند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفی رایج ترین نوع بلبرینگ نورد هستند. شیارهای راهرو در حلقه های داخلی و خارجی یک مقطع قوس دایره ای با شعاع کمی بزرگتر از توپ های نورد تشکیل می دهند.

علاوه بر انواع باز، این بلبرینگ ها می توانند دارای سپر فولادی باشند یا با گریس از قبل روغن کاری شوند که توسط مهر و موم های لاستیکی نصب شده در یک یا هر دو طرف نگهداری می شود. گاهی اوقات از حلقه های اسنپ در قطر بیرونی حلقه بیرونی استفاده می شود.

قفس‌ها عموماً از فولاد فشرده ساخته می‌شوند، اگرچه بلبرینگ ها و بلبرینگ ‌های بزرگ که برای سرعت‌های بالا طراحی شده‌اند ممکن است از قفس‌های برنجی ماشین‌کاری شده استفاده کنند.

  • امکانات
  • پشتیبانی از بارهای شعاعی و محوری
  • DGBB های تک ردیفی بارهای شعاعی و بارهای محوری را در هر دو جهت تحمل می کنند.
  • عملکرد ثابت شده
  • DGBB ها محبوب ترین نوع بلبرینگ هستند و در کاربردهای بی شماری مورد استفاده قرار گرفته اند.
  • برنامه های کاربردی
  • نویز/ارتعاش کم
  • DGBB ها گشتاور اصطکاکی کم و سرعت چرخش بالا را برای کاربردهایی که به نویز/ارتعاش کم نیاز دارند، ایده آل ارائه می دهند.

موتورهای صنعتی، سروموتورها، موتورهای پله‌ای، ماشین‌های الکتریکی، ماشین‌آلات کشاورزی (تراکتور، ماشین‌های اصلاح رشته‌ای)، ماشین‌های نساجی، حامل/انتقال، آسیاب نورد فیلم، کلاچ پودر/ذره، موتور قایق‌های بیرونی و غیره

محصولات مشابه

بلبرینگ حلقه سه گانه

بلبرینگ حلقه سه گانه

بلبرینگ های حلقه سه گانه نوعی بلبرینگ المنت نورد هستند که از سه حلقه مجزا تشکیل شده است: یک حلقه داخلی، یک حلقه بیرونی و یک حلقه سوم که بین حلقه های داخلی و خارجی قرار دارد. حلقه‌های داخلی و خارجی معمولاً با راهروهایی برای عناصر نورد جامد هستند، در حالی که حلقه سوم یک حلقه شکاف است که برای حرکت محوری بلبرینگ طراحی شده است. یبلبرینگ های حلقه سه گانه اغلب در ماشین آلات و تجهیزات بزرگی که بارهای شعاعی و محوری بالا باید تحمل شوند استفاده می شود. آنها می توانند بارهای سنگین را تحمل کنند و پایداری خوبی را فراهم کنند و در عین حال امکان ایجاد مقداری ناهماهنگی را نیز فراهم کنند. این بلبرینگ ها معمولا در صنایعی مانند معدن، چوب ، ساخت و ساز و تولید برق استفاده می شوند.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ های تراست استوانه‌ای فقط می‌توانند بار محوری را دریافت کنند، اما از کاربردهای بار بالا پشتیبانی می‌کنند و استحکام محوری بالایی را ارائه می‌دهند. قفسه ها معمولاً از برنج ماشینکاری شده ساخته می شوند.

مشاهده بیشتر
بلوک های بالشی

بلوک های بالشی

بلوک های بالشی (بلوک های پلامر) رایج ترین نوع واحد بلبرینگ هستند. واحدهای کامل دارای یک بلبرینگ هستند که در یک محفظه ساده و سفت و سخت نصب شده است. آنها به طور گسترده در طیف وسیعی از تجهیزات انتقال و ماشین آلات عمومی استفاده می شوند.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ های کروی سری TL

رولبرینگ های کروی سری TL

مقاومت بالایی در برابر شکستگی حلقه داخلی ارائه می دهد که برای ماشین آلات کاغذسازی که در شرایط دمای بالا کار می کنند ایده آل است. سری یاتاقان های TL مقاوم و با عمر طولانی به افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها کمک می کند.

مشاهده بیشتر