بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ های کروی سری TL


دسته بندی محصول : کاغذ و پرینت

زیر دسته بندی محصول : NSK Bearings


توضیحات :

مقاومت بالایی در برابر شکستگی حلقه داخلی ارائه می دهد که برای ماشین آلات کاغذسازی که در شرایط دمای بالا کار می کنند ایده آل است. سری یاتاقان های TL مقاوم و با عمر طولانی به افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها کمک می کند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

سری غلتک های کروی TL (طول و عمر طولانی) NSK به طور خاص برای رول های خشک کن در ماشین آلات کاغذ سازی که در شرایط دمایی بسیار بالا کار می کنند طراحی شده اند. پایداری ابعادی بیشتر، مقاومت بیشتر در برابر تنش حلقه و ترکیب شیمیایی نوآورانه فولاد به کاهش زمان خرابی و هزینه های نگهداری کمک می کند.

  • امکانات:
  • با پذیرش گرید فولادی اختصاصی NSK (مواد بیرینگ مشخصات جدید) و یک درمان نیتروکربور کننده ویژه، مقاومت در برابر شکستگی حلقه داخلی به طور چشمگیری بهبود یافته است.
  • سختی سطح راه آهن برای عملکرد طولانی تر افزایش یافته است.
  • پایداری ابعادی تحت شرایط عملیاتی دمای بالا (200 ℃).

محصولات مشابه

بلبرینگ حلقه سه گانه

بلبرینگ حلقه سه گانه

بلبرینگ های حلقه سه گانه نوعی بلبرینگ المنت نورد هستند که از سه حلقه مجزا تشکیل شده است: یک حلقه داخلی، یک حلقه بیرونی و یک حلقه سوم که بین حلقه های داخلی و خارجی قرار دارد. حلقه‌های داخلی و خارجی معمولاً با راهروهایی برای عناصر نورد جامد هستند، در حالی که حلقه سوم یک حلقه شکاف است که برای حرکت محوری بلبرینگ طراحی شده است. یبلبرینگ های حلقه سه گانه اغلب در ماشین آلات و تجهیزات بزرگی که بارهای شعاعی و محوری بالا باید تحمل شوند استفاده می شود. آنها می توانند بارهای سنگین را تحمل کنند و پایداری خوبی را فراهم کنند و در عین حال امکان ایجاد مقداری ناهماهنگی را نیز فراهم کنند. این بلبرینگ ها معمولا در صنایعی مانند معدن، چوب ، ساخت و ساز و تولید برق استفاده می شوند.

مشاهده بیشتر
بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفی

بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفی

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفی رایج ترین نوع بلبرینگ نورد هستند. شیارهای راهرو در حلقه های داخلی و خارجی یک مقطع قوس دایره ای با شعاع کمی بزرگتر از توپ های نورد تشکیل می دهند.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ های تراست استوانه‌ای فقط می‌توانند بار محوری را دریافت کنند، اما از کاربردهای بار بالا پشتیبانی می‌کنند و استحکام محوری بالایی را ارائه می‌دهند. قفسه ها معمولاً از برنج ماشینکاری شده ساخته می شوند.

مشاهده بیشتر
بلوک های بالشی

بلوک های بالشی

بلوک های بالشی (بلوک های پلامر) رایج ترین نوع واحد بلبرینگ هستند. واحدهای کامل دارای یک بلبرینگ هستند که در یک محفظه ساده و سفت و سخت نصب شده است. آنها به طور گسترده در طیف وسیعی از تجهیزات انتقال و ماشین آلات عمومی استفاده می شوند.

مشاهده بیشتر