بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051غلاف Speedi شرکت SKF


دسته بندی محصول : شکل دهی و نورد

زیر دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

با گذشت زمان، آلاینده ها و شرایط می توانند باعث به دام افتادن ذرات در داخل یک لبه آب بند شوند. سپس ذرات شیارهای سایشی روی شفت ایجاد می کنند که در نهایت منجر به خرابی آب بند و آسیب شدید شفت می شود. تعمیرات پرهزینه، زمان بر و اغلب بی اثر هستند. با غلاف Speedi شرکت SKF، می توان این مشکلات را حل کرد.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای بهینه سازی شفت ها یا تعمیر شفت های فرسوده

با گذشت زمان، آلاینده ها و شرایط می توانند باعث به دام افتادن ذرات در داخل یک لبه آب بند شوند. سپس ذرات شیارهای سایشی روی شفت ایجاد می کنند که در نهایت منجر به خرابی آب بند و آسیب شدید شفت می شود. تعمیرات پرهزینه، زمان بر و اغلب بی اثر هستند. با غلاف Speedi شرکت SKF، آنها غیر ضروری هستند.

سطح روکش آب بند بهینه شده

نسل جدید غلاف Speedi شرکت SKF از فولاد زنگ نزن استفاده می‌کند که منجر به یک سطح بهینه‌سازی شده آب‌بندی می‌شود که سایش را هم روی غلاف و هم لبه آب‌بندی را به حداقل می‌رساند. غلاف Speedi شرکت SKF به سرعت و به راحتی بدون ابزار برقی یا گرمایشی سوار می شود. غلاف Speedi شرکت SKF اغلب قادر به ارائه یک روکش با کیفیت بهتر برای لبه آب بند نسبت به محور اصلی است:

  • حذف هزینه های تعویض یا کار مجدد روی شفت ها
  • نیازی به جداسازی شفت یا ماشین کاری نیست
  • آب بند جایگزین با اندازه اصلی
  • سطح آب بندی عالی و مقاوم در برابر سایش
  • نصب آسان و بدون ابزار برقی و گرمایشی

محصولات مشابه

رولبرینگ حلقوی CARB

رولبرینگ حلقوی CARB

رولبرینگ حلقوی CARB با توانایی خود تراز شدن، ظرفیت حمل بار بالا و توانایی جابجایی محوری بدون محدودیت مشخص می شوند. آنها برای تحمل بارهای شعاعی طراحی شده اند. یک بیرینگ CARB در ترکیب با یک غلتک کروی برای تحمل بارهای محوری، یک آرایش بیرینگ بسیار کارآمد را برای از بین بردن تأثیر انقباض یا ازدیاد طول شفت به دلیل نوسانات دمایی تشکیل می دهد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ چهار ردیفه SKF Explorer 4rTRB

بیرینگ چهار ردیفه SKF Explorer 4rTRB

انواع رولبرینگ های مخروطی چهار ردیفه SKF Explorer از نظر ابعاد خارجی و ظرفیت حمل بار یکسان هستند و ظرفیت جدیدی برای قابلیت تعویض و آزادی طراحی ابداع کرده اند. طراحی جمع و جور آب بند جدید SKF باعث می شود که غلتک ها بزرگتر باشند و در نتیجه درجه بندی بارگذاری پایه دینامیکی C را برای بیرینگ های آب بند افزایش می دهد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ استوانه ای چند ردیفه SKF

رولبرینگ استوانه ای چند ردیفه SKF

در کارخانه‌های نورد، از بیرینگ های استوانه ای چند ردیفه برای تحمل بارهای شعاعی در آرایش غلتک کار و رولبرینگ پشتیبان استفاده می شود. رولبرینگ های استوانه ای چند ردیفه SKF به ویژه برای سرعت های نورد بالا و سنگین ترین نیروهای نورد مناسب هستند. بیرینگ‌های با تلورانس استاندارد را می‌توان جفت کرد یا از بیرینگ‌های دقیق مخصوص برای تحمل بار مساوی، به‌ویژه برای غلتک‌های کار در کارخانه‌های نورد نواری نازک و فویل استفاده کرد.

مشاهده بیشتر