بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ حلقوی CARB


دسته بندی محصول : شکل دهی و نورد

زیر دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

رولبرینگ حلقوی CARB با توانایی خود تراز شدن، ظرفیت حمل بار بالا و توانایی جابجایی محوری بدون محدودیت مشخص می شوند. آنها برای تحمل بارهای شعاعی طراحی شده اند. یک بیرینگ CARB در ترکیب با یک غلتک کروی برای تحمل بارهای محوری، یک آرایش بیرینگ بسیار کارآمد را برای از بین بردن تأثیر انقباض یا ازدیاد طول شفت به دلیل نوسانات دمایی تشکیل می دهد.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

خطوط محرکه (دیفرانسیل)

عملکرد بهینه دیفرانسیل در فرآیندهای کار سنگین

موتورها، گیربکس ها و کوپلینگ ها در خطوط محرکه در کارخانه های نورد و فولاد، نیرو را برای فرآیندهای سنگین، در محیط هایی که اغلب کثیف، گرم و خطرناک هستند، تامین می کنند. خطوط محرکه همچنین در معرض معکوس چرخیدن ناگهانی در چرخش و ترمز، نوسانات گشتاوری زیادی در بازه های زمانی کوتاه و گشتاور ثابت در محدوده سرعت وسیع قرار می گیرند. پیک های گشتاوری بسیار بالا نیز ممکن است رخ دهند که اغلب از ظرفیت تحمل دیفرانسیل فراتر می رود. همه اینها تأثیر قابل توجهی بر عملکرد دیفرانسیل دارد. خرابی ماشین یک تهدید دائمی است و می تواند منجر به کاهش بازده، افزایش محصول اسقاط شده و از آنجایی که تعمیر خط پیشرانه می تواند دشوار و وقت گیر باشد، هزینه های تعمیر و نگهداری بالاتر را به دنبال داشته باشد. با این حال، کارهایی وجود دارد که می توانید برای مدیریت همه این شرایط سخت عملیاتی انجام دهید.

رولبرینگ حلقوی CARB

رولبیرینگ های حلقوی CARB با توانایی خود تراز شدن، ظرفیت حمل بار بالا و توانایی جابجایی محوری بدون محدودیت مشخص می شوند. آنها برای تحمل بارهای شعاعی طراحی شده اند. یک بیرینگ CARB در ترکیب با یک غلتک کروی برای تحمل بارهای محوری، یک آرایش بیرینگ بسیار کارآمد را برای از بین بردن تأثیر انقباض یا ازدیاد طول شفت به دلیل نوسانات دمایی تشکیل می دهد.

تمام رولبرینگ های حلقوی CARB مطابق با مشخصات SKF Explorer ساخته شده و موارد زیر را ساپورت می کنند:

  • ظرفیت تحمل بار شعاعی بسیار بالا
  • جنس مواد بیرینگ بسیار مقاوم در برابر سایش
  • دقت عملکرد بسیار بالا
  • اصطکاک کم

ارتقاء کلاس عملکردی SKF Explorer

تمام رولبرینگ های حلقوی CARB به مشخصات کلاس عملکردی جدید SKF Explorer ارتقا یافته اند که ترکیبی از فولاد با کیفیت بالا و فرآیند عملیات حرارتی بهبود یافته است. نتیجه: تعادل برتر بین سختی و چقرمگی، که عمر مفیدی را تا دو برابر SKF Explorer اصلی ایجاد می کند. مزایای استفاده عبارتند از:

  • افزایش مدت زمان سرویس
  • ضریب اطمینان بهبود یافته
  • مقاومت در برابر آلودگی
  • سطوح بالاتر بهره وری
  • کاهش سطح سر و صدا و ارتعاش
  • مقاومت در برابر سایش عالی

 

کاتالوگ و داده های فنی

محصولات مشابه

غلاف Speedi شرکت SKF

غلاف Speedi شرکت SKF

با گذشت زمان، آلاینده ها و شرایط می توانند باعث به دام افتادن ذرات در داخل یک لبه آب بند شوند. سپس ذرات شیارهای سایشی روی شفت ایجاد می کنند که در نهایت منجر به خرابی آب بند و آسیب شدید شفت می شود. تعمیرات پرهزینه، زمان بر و اغلب بی اثر هستند. با غلاف Speedi شرکت SKF، می توان این مشکلات را حل کرد.

مشاهده بیشتر
بیرینگ چهار ردیفه SKF Explorer 4rTRB

بیرینگ چهار ردیفه SKF Explorer 4rTRB

انواع رولبرینگ های مخروطی چهار ردیفه SKF Explorer از نظر ابعاد خارجی و ظرفیت حمل بار یکسان هستند و ظرفیت جدیدی برای قابلیت تعویض و آزادی طراحی ابداع کرده اند. طراحی جمع و جور آب بند جدید SKF باعث می شود که غلتک ها بزرگتر باشند و در نتیجه درجه بندی بارگذاری پایه دینامیکی C را برای بیرینگ های آب بند افزایش می دهد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ استوانه ای چند ردیفه SKF

رولبرینگ استوانه ای چند ردیفه SKF

در کارخانه‌های نورد، از بیرینگ های استوانه ای چند ردیفه برای تحمل بارهای شعاعی در آرایش غلتک کار و رولبرینگ پشتیبان استفاده می شود. رولبرینگ های استوانه ای چند ردیفه SKF به ویژه برای سرعت های نورد بالا و سنگین ترین نیروهای نورد مناسب هستند. بیرینگ‌های با تلورانس استاندارد را می‌توان جفت کرد یا از بیرینگ‌های دقیق مخصوص برای تحمل بار مساوی، به‌ویژه برای غلتک‌های کار در کارخانه‌های نورد نواری نازک و فویل استفاده کرد.

مشاهده بیشتر