بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER


دسته بندی محصول : ریل و واگن

زیر دسته بندی محصول : SCHNEEBERGER


توضیحات :

لینیر گایدهای ساچمه کروی BM قطعات قابل اعتمادی برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی هستند. ریل و واگن های بسیار دقیق MONORAIL پروفیلی در سراسر جهان در بسیاری از کاربردهای ماشین ابزار استفاده می شود. لینیر گایدهایBM برند SCHNEEBERGER آلمان دارای خواص دینامیکی عالی و مزایای تجاری بسیاری است.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

لینیر گایدهای سری BM برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای ساچمه کروی BM قطعات قابل اعتمادی برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی هستند. ریل و واگن های بسیار دقیق MONORAIL پروفیلی در سراسر جهان در بسیاری از کاربردهای ماشین ابزار استفاده می شود.

ریل و واگن های سری BM

لینیر گایدهایBM  برند SCHNEEBERGER آلمان دارای خواص دینامیکی عالی و مزایای تجاری بسیاری است. این دستگاه که با تعداد اجزای کم طراحی هوشمندانه‌ای شده است، به دلیل تعداد کم در جداره های ساچمه، ویژگی‌های لغزشی عالی را فراهم می‌کند که منجر به لغزشی بسیار آرام، شوک و اصطکاک کم و همچنین سرعت‌های بالای جابجایی می‌شود. استفاده از بخش ریلی ذوزنقه ای منجر به یک ریل بسیار سفت و سخت همراه با کاهش قابل توجهی در زمان سرویس می شود؛ زیرا وایپر های اضافی را می توان بدون جدا کردن واگن ها تعویض کرد. آب بندی کامل واگن حداکثر قابلیت اطمینان همراه با عمر طولانی را تضمین می کند. این سری ریل و واگن قوی و مقرون به صرفه، طیف محصولات SCCHNEEBERGER را برای کاربردهای صنعتی با تقاضاهای بالا در مورد سرعت، قابلیت اطمینان و ویژگی‌های عملکردی ثابت، تکمیل می‌کند.

سری فولاد زنگ نزن

لینیر گایدهای ساچمه کروی ساخته شده از فولاد زنگ نزن BM WR/SR از برند SCHNEEBERGER ریل و واگن های فولادی زنگ نزن برای کاربردهایی طراحی شده اند که پوشش های ضد خوردگی رایج کافی نیستند. این در صورتی است که از لینیر گایدهای در محیطی مناسب برای خوردگی و در فرآیندهایی استفاده شود که کنده شدن ذرات از پوشش های ضد خوردگی مورد پذیرش نیست.

مثال از کد فنی ریل و واگن های ساچمه کروی سریBM  برند SCHNEEBERGER:

BMW 15-A

BMW 15-A

BMW15-C-G3-V1  (کد فنی کامل به همراه کلاس دقتی و پریلود)

BMW 15-D

BMW 15-F

BMW 35-J

BMW 30-A

BMW 25-L

BMW45-B-G3-V1 (کد فنی کامل به همراه کلاس دقتی و پریلود)

BMW45-B-G2-V2

BMW 45-G-V2

BMW-15-C-G3-V2-R1-CN-S99

و ...

نکته: شرکت باتیس توانایی گسترده ای در تامین اقلام با برند SCHNEEBERGER آلمان داشته و کد فنی های بسیاری از این اقلام موجودی انبار می باشد. لازم به ذکر است که کد فنی های این سری از اقلام محدود به موارد فوق نشده و گستردگی محصولات این برند بسیار زیاد است.

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره فنی برای طراحی تجهیزات خود یا استعلام قیمت، خرید بیرینگ و استعلام موجودی با ما در ارتباط باشید.

محصولات مشابه

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های MR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های MR برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای سری MR برند SCHNEEBERGER ریل و واگن های غلتکی برای صنعت ماشین ابزار. استحکام بالا، ظرفیت تحمل بار دینامیکی و ایستایی عالی، روان بودن فوق العاده در حال کار و آب بندی کامل واگن از ویژگی های اصلی ریل و واگن MONORAIL هستند.

مشاهده بیشتر