بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051ریل و واگن های MR برند SCHNEEBERGER


دسته بندی محصول : ریل و واگن

زیر دسته بندی محصول : SCHNEEBERGER


توضیحات :

لینیر گایدهای سری MR برند SCHNEEBERGER ریل و واگن های غلتکی برای صنعت ماشین ابزار. استحکام بالا، ظرفیت تحمل بار دینامیکی و ایستایی عالی، روان بودن فوق العاده در حال کار و آب بندی کامل واگن از ویژگی های اصلی ریل و واگن MONORAIL هستند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

لینیر گایدهای سری MR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های غلتکی برای صنعت ماشین ابزار

ریل و واگن های بسیار دقیق پروفیلی MONORAIL در سراسر جهان در بسیاری از کاربرد های ماشین ابزاری استفاده می شوند. یک محصول پیشرفته می تواند نیازها را در مقیاس های مختلف پوشش می‌دهد.

 

مونوریل MR

استحکام بالا، ظرفیت تحمل بار دینامیکی و ایستایی عالی، روان بودن فوق العاده در حال کار و آب بندی کامل واگن از ویژگی های اصلی ریل و واگن MONORAIL هستند. این ویژگی ها منجر به نرخ ماشینکاری بالاتر و در عین حال افزایش دقت هندسی و کیفیت سطحی قطعات ماشینکاری شده می شود. MONORAIL بسیار سفت و سخت SCHNEEBERGER رفتار ارتعاشی بهبود یافته، دامنه ارتعاشات کوچکتر و در نتیجه افزایش عمر ابزار را ارائه می دهد.

SCHNEEBERGER به طور سیستماتیک تجربه چندین ساله خود را در طراحی، تولید و استفاده از ریل های ضد اصطکاک نوع غلتکی در توسعه MONORAIL به کار برده است. در نتیجه سری MR یک ریل و واگن کم اصطکاک مقرون به صرفه است که با چالش ارائه شده توسط طراحی ماشین مدرن قابلیت رقابت دارد.

 

ریل و واگن پروفیلی جدید سری «4S»

MONORAIL MR 4S - نسل بعدی واگن ها

4 دلیل برای برتری سری جدید ریل و واگن های MR 4S برند SCHNEEBERGER: یک سیستم روانکاری بهینه، سهولت در نگهداری، مقاوم در برابر ضربه و دافع کثیفی

  • قابلیت سرویس - سازگاری، تعویض وایپر های انتهایی
  • تامین روان کننده – کانال های روانکاری تحت فشار محکم
  • مقاومت در برابر ضربه - بدنه برای استحکام بالاتر بهینه شده است
  • استحکام - صفحات جلویی سفت و محکم

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی ریل و واگن های MR 4S MONORAIL، واگن های مقاوم در برابر ضربه هستند. به عنوان مثال، صفحه جلو از فولاد زنگ نزن ساخته شده است. این صفحه جلویی پلاستیکی را می پوشاند تا محافظت بیشتری در برابر آسیب و آلودگی ایجاد کند. هر دو صفحه با استفاده از همان چهار پیچ به بدنه واگن بسته می شوند. این امر پایداری را بهبود می بخشد و ویژگی کار و لغزش مداوم را تضمین می کند. برای بهبود بیشتر قابلیت اطمینان در زیر بارهای سنگین، حتی بدنه‌های واگن با تنش شدید برای مقابله با تنش خستگی قطعات بریده شده (براده ها) که ممکن است وجود داشته باشند، بهینه‌سازی شده‌اند.

سری MONORAIL MR در سایزهای 25، 35، 45، 55 و 65 و حداکثر طول آن 6000 میلی متر (هر ریل تکی) می باشد. سایز ششم، MR 100 بسیار قوی است و برای بارهای 150 تنی و بیشتر مناسب است. حداکثر طول تک قطعه 3000 میلی متر است. با اتصال تعدادی از بخش‌های ریل به یکدیگر، به راحتی می‌توان به مسافت‌های جابجایی بیشتری دست یافت.

تمام اندازه های MONORAIL MR از نظر طراحی مشابه هستند. بدنه واگن ها و ریل ها از فولاد سخت شده مرغوب ساخته شده است. غلتک های با شکل خاص به عنوان اجزای غلتشی استفاده می شوند که به سختی شدید و ظرفیت تحمل بار دینامیکی و استاتیکی بالا کمک می کنتد. در نسخه استاندارد، واگن ها می توانند تا 50 متر بر ثانیه در طول استفاده معمولی شتاب بگیرند و برای سرعت های حداکثر 3 متر بر ثانیه طراحی شده اند. هر اندازه در کلاس‌های دقت مختلفی موجود است - از G3 (استاندارد)، G2 و G1 تا کلاس با دقت بالا یا همان G0. طیف گسترده ای از لوازم جانبی و گزینه ها موجود است.

مثال از کد فنی ریل و واگن های غلتکی سری MR برند SCHNEEBERGER:

MRW 25-A )-G2-V3(مثال کامل با پریلود و کلاس دقتی

MRW 25-B

MRW 25-C

MRW 35-B-G2-V3

MR W 35-B-G1-V3-R1

MRW 45-B

MRW 55-B

MRW 55-A

MRW 65-P

MRW 100-B

MRW 100-A

و ...

نکته: شرکت باتیس توانایی گسترده ای در تامین اقلام با برند SCHNEEBERGER آلمان داشته و کد فنی های بسیاری از این اقلام موجودی انبار می باشد. لازم به ذکر است که کد فنی های این سری از اقلام محدود به موارد فوق نشده و گستردگی محصولات این برند بسیار زیاد است.

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره فنی برای طراحی تجهیزات خود یا استعلام قیمت و موجودی با ما در ارتباط باشید.

 

محصولات مشابه

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BMWR/BMSR برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های ساچمه کروی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی برای صنایع غذایی، کاربردهای های اتاق تمیز و موارد دیگر مناسب هستند. سیستم های مونوریلی BM WR/SR بیرینگ های خطی ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر خوردگی هستند.

مشاهده بیشتر
ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

ریل و واگن های BM برند SCHNEEBERGER

لینیر گایدهای ساچمه کروی BM قطعات قابل اعتمادی برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی هستند. ریل و واگن های بسیار دقیق MONORAIL پروفیلی در سراسر جهان در بسیاری از کاربردهای ماشین ابزار استفاده می شود. لینیر گایدهایBM برند SCHNEEBERGER آلمان دارای خواص دینامیکی عالی و مزایای تجاری بسیاری است.

مشاهده بیشتر