بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بیرینگ های کوپر


دسته بندی محصول : سنگ شکن ها

زیر دسته بندی محصول : Cooper Bearings


توضیحات :

بیرینگ های جداشونده از شفت کوپر، نقش کلیدی در موتورها، ژنراتورها و گیربکس‌هایی دارند که کارخانه به آنها وابسته است. اما قبل از هر چیز آنها در بسیاری از این کاربردهای معدن و سیمان بسیار مهم هستند..

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بیرینگ های Cooper

همانطور که شرکت‌های معدنی و سیمان در سراسر جهان ابزارهای پیچیده‌تری برای استخراج و فرآوری توسعه می‌دهند، شرکت کوپر در حال سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه برای توسعه محصولاتی است که مطابق با نیازهای امروز و فردای صنعت معدن و سیمان باشد.

شرایط سخت، محصولات سرسخت: بیرینگ های جداشونده از شفت کوپر، نقش کلیدی در موتورها، ژنراتورها و گیربکس‌هایی دارند که کارخانه به آنها وابسته است. اما قبل از هر چیز آنها در بسیاری از این کاربردهای معدن و سیمان بسیار مهم هستند.

انتقال مواد: انتقال محصولات خام، نیمه خام و تصفیه شده در بسیاری از انواع نوار نقاله ها.

مدیریت انبار و ذخیره: عمر طولانی و سهولت نگهداری بیرینگ های کوپر به این معنی است که آنها برای استفاده در بازیابی استکر ایده آل هستند.

استخراج و حمل: هزاران شفت و گیربکس مورد استفاده برای حمل و نقل مواد از طریق سیستم های معدن و سیمان به بیرینگ های کوپر وابسته هستند.

واحد های غربالگری، سایز بندی و شستشو: بیرینگ های کوپر به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در سخت‌ترین محیط‌ها، از جمله لرزش‌های بی‌وقفه ایجاد شده توسط صفحه‌های ارتعاشی، غربال گردان ها (الک استوانه ای) و شستشودهنده های سنگ معدنمقاومت کنند.

خردایش و آسیاب: کاهش اندازه سنگ ها با هدف رسیدن به ذرات یکنواخت باعث افزایش سایش و پارگی می شود، به همین دلیل است که مهندسان معدن بیشتر و بیشتر به بیرینگ های کوپر در آسیاب های گلوله ای و سنگ شکن ها متکی هستند.

تهویه و حرکت هوا: فن ها و هواکش ها باید برای مدت طولانی با سرعت بالا کار کنند تا از تجمع گازها جلوگیری کنند و دما را ثابت نگه دارند. بیرینگ های کوپر آنها را قادر می سازد تا این وظیفه حیاتی را با حداکثر اطمینان انجام دهند.

محصولات مشابه