بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051غلتک های Track


دسته بندی محصول : غلتک آسیاب سیمان و مواد

زیر دسته بندی محصول : INA Schaeffler


توضیحات :

Schaeffler صفحات گندله ساز را با حلقه های چرخان مخصوص پشتیبانی کرده و غلتک های مسیر شعاعی و محوری برای درام های گندله سازی مشابه آنچه در کوره های دوار استفاده می شود را تولید می کند. غلتک های پشتیبانی و Track ویژه ای برای چیدمان بیرینگ حامل های گندله سازی یا زینترینگ در فرآیند سخت شدن بعدی توسعه یافته اند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

محصولات مختص کارخانه های گندله سازی و زینتر

INA Schaeffler صفحات گندله ساز را با حلقه های چرخان مخصوص پشتیبانی کرده و غلتک های مسیر شعاعی و محوری برای درام های گندله سازی مشابه آنچه در کوره های دوار استفاده می شود را تولید می کند. غلتک های پشتیبانی و Track ویژه ای برای چیدمان بیرینگ حامل های گندله سازی یا زینترینگ در فرآیند سخت شدن بعدی توسعه یافته اند. در کارخانه‌های کوچک‌تر، غلتک‌های پشتیبان با استفاده از یک بلبرینگ شیار عمیق به‌عنوان بیرینگ مکان‌یاب و یک غلتک استوانه‌ای به‌عنوان بیریگ غیر مکان یاب بر روی محور حامل نصب می‌شوند. برای حامل های گندله سازی بزرگتر، از مجموعه های بیرینگ در آرایش O استفاده می شود که از دو رولبرینگ مخروطی تشکیل شده است. INA Schaeffler حتی یک محصول مبتنی بر غلتک استوانه ای مقرون به صرفه برای غلتک های فشاری مورد استفاده برای منحرف کردن واگن ها دارد.

غلتک‌های بلبرینگ مسیر (Track)، بلبرینگ‌های خود نگهدار، تک یا دو ردیفه با حلقه‌های بیرونی جدار ضخیم هستند. این بیرینگ ها علاوه بر نیروهای شعاعی بالا می توانند نیروهای محوری را در هر دو جهت نیز پشتیبانی کنند.

غلتک های مسیری نوع یوکی واحدهای تک ردیفی یا دو ردیفه هستند که بر روی شفت ها یا داربست ها نصب می شوند. آنها شامل حلقه های بیرونی با دیواره ضخیم با سطح بیرونی پروفیل شده و مجموعه های غلتکی و قفسه سوزنی یا مجموعه اعضای غلتشی کامل هستند.

کاربردهای اثبات شده برای این محصولات شامل مکانیسم های بادامکی، راهنماها، سیستم های انتقالی و سیستم های هدایت خطی است.

راهنما و کاتالوگ ها

محصولات مشابه

گریس های Arcanol

گریس های Arcanol

در چرخ‌های بالابر و پایین‌آوری که برای راندن و هدایت واگن‌ها استفاده می‌شود، از رولبرینگ‌های بزرگ استاندارد کروی با بدنه‌های مخصوص استفاده می شود. انتخاب یک روان کننده می تواند چالش برانگیز باشد، به دلیل وجود نیروها یا دماهای شدید. برای این شرایط، INA Scheaffler محصولات روغن کاری مناسبی را از گریس های Arcanol ارائه می دهد.

مشاهده بیشتر