بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ مخروطی دو ردیفه در آرایش X


دسته بندی محصول : غلتک آسیاب سیمان و مواد

زیر دسته بندی محصول : FAG Bearings


توضیحات :

برای چندین دهه، Schaeffler از نزدیک با تمام تولید کنندگان و مصرف کنندگان واحدهای آسیاب های عمودی همکاری می کند. این بدان معنی است که INA Schaeffler تجربه گسترده ای در طراحی چیدمان بیرینگ برای غلتک های آسیاب، میل اسبک و جداکننده ها دارد.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

واحد رولبرینگ مخروطی دو ردیفه در آرایش X

برای چندین دهه، Schaeffler از نزدیک با تمام تولید کنندگان و مصرف کنندگان واحدهای آسیاب های عمودی همکاری می کند. این بدان معنی است که INA Schaeffler تجربه گسترده ای در طراحی چیدمان بیرینگ برای غلتک های آسیاب، میل اسبک  و جداکننده ها دارد.

چالش

در داخل آسیاب های عمودی، بیرینگ ها در درجه اول تحت بارگذاری‌ زیاد و دینامیکی قرار می گیرند. الزامات معمولی عبارتند از:

  • ظرفیت تحمل بار شعاعی و محوری
  • جبران طول شفت تحت بار
  • ظرفیت تحمل بار بسیار بالا در طراحی فشرده
  • نرخ عمر طولانی مشخص شده توسط سازنده

رولبرینگ های مخروطی

یکی از متداول‌ترین محصولات برای غلتک های آسیاب، رولبرینگ استوانه‌ای است که به‌عنوان یک بیرینگ غیرمستقیم به همراه یک غلتک کروی یا یک واحد رولبرینگ مخروطی استفاده می‌شود. این اجازه می دهد تا نیروهای تماسی، کج و محوری که بر روی غلتک سنگ زنی وارد می شوند، به طور بهینه تطبیق داده شوند و آرایش بیرینگ می تواند بارهای دینامیکی بالا را تحمل کند. به این ترتیب، رولبرینگ های مخروطی در ترتیبات X یا O به طور فزاینده ای محبوب می شوند.

رولبرینگ های مخروطی بزرگ FAG دارای ظرفیت تحمل بار شعاعی و محوری و همچنین محدوده سرعت وسیع هستند. آنها به طور قابل اعتماد نیروها را گرفته و هدایت شفت را به صورت دقیق، سفت و سخت تضمین می کنند. این بلبرینگ ها قابل تنظیم و جداسازی هستند که نصب آن ها را تسهیل می سازد.

طیف محصولات FAG همچنین شامل بسیاری از محصولات سفارشی شده است که مهندسان در ارتباط با مشتریان توسعه و پیاده سازی کرده اند.

 

محصولات مشابه

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33  برند SKF

رولبرینگ سری 24092ECAK30/W33 برند SKF

رولبرینگ های کروی سری 24092ECAK30/W33 برند SKF رولبرینگ های کروی با طراحی باز هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی توپر بوده که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG

لارج رولبرینگ سری 239/900-MB برند FAG رولبرینگ هایی کروی هستند. این نوع رولبرینگ ها دارای یک حلقه داخلی تو پر است که روی دو ردیف غلتک متقارن در یک حلقه بیرونی تو پر سوار می شود. حلقه بیرونی یک جداره مقعر و کروی دارد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ کروی FAG 231/560

رولبرینگ کروی FAG 231/560

رولربرینگ‌های کروی 231/560 FAG دارای دو ردیف غلتک، یک جداره حلقوی بیرونی کروی معمولی و دو جداره حلقوی داخلی هستند که با زاویه نسبت به محور بیرینگ متمایل هستند. نقطه مرکزی کره در راهروی حلقه بیرونی در محور بیرینگ قرار دارد. بنابراین، بیرینگ‌ها خود تراز هستند و نسبت به ناهماهنگی شفت نسبت به محفظه حساس نیستند که می تواند به عنوان مثال در اثر انحراف شفت ایجاد شود.

مشاهده بیشتر