بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ کروی E1 نوع X-life


دسته بندی محصول : سنگ شکن ها

زیر دسته بندی محصول : FAG Bearings


توضیحات :

برای تکیه گاه های بیرینگ اصلی سنگ شکن های فکی، استفاده از رولربرینگ های کروی E1 شرکت FAG با کیفیت X-life را توصیه می کنیم. این بیرینگ ها به طور ویژه برای تحمل سنگین ترین بارها ساخته شده و در هر جایی که نیاز به تنظیم زاویه ای باشد، استفاده می شود. آنها حتی در سخت ترین شرایط محیطی نیز با اطمینان عمل می کنند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

رولبرینگ کروی E1 نوع X-life

چالش

بیرینگ های سنگین در ماشین های سنگ شکن یک ضرورت هستند. تنظیم و جبران زاویه ای نیز برای جبران ناهماهنگی در محل قرارگیری بیرینگ و کج شدن ناشی از انحراف شفت مورد نیاز است.

برای تکیه گاه های بیرینگ اصلی سنگ شکن های فکی، استفاده از رولربرینگ های کروی  E1 شرکت FAG  با کیفیت X-life را توصیه می کنیم. این بیرینگ ها به طور ویژه برای تحمل سنگین ترین بارها ساخته شده و در هر جایی که نیاز به تنظیم زاویه ای باشد، استفاده می شود. آنها حتی در سخت ترین شرایط محیطی نیز با اطمینان عمل می کنند.

مزایای کیفیت X-life در مقابل بلبرینگ استاندارد چیست؟

  • تا 70 درصد عمر کاری طولانی‌تر تحت شرایط بارگذاری یکسان یا عمر کاری مشابه تحت بارهای بسیار بالاتر.
  • ایمنی استاتیکی بالا
  • حداقل تنش مورد تحمل توسط روانکار به دلیل اصطکاک کمتر و دمای کار پایین بلبرینگ.

برای مشتریان، این به معنای بهره وری بالای تجهیزات و کاهش هزینه های عملیاتی است. علاوه بر این، توانایی کوچک کردن تجهیزات بیرینگ مقرون به صرفه تری را فراهم می کند.

 

محصولات مشابه

رولبرینگ کروی FAG 231/560

رولبرینگ کروی FAG 231/560

رولربرینگ‌های کروی 231/560 FAG دارای دو ردیف غلتک، یک جداره حلقوی بیرونی کروی معمولی و دو جداره حلقوی داخلی هستند که با زاویه نسبت به محور بیرینگ متمایل هستند. نقطه مرکزی کره در راهروی حلقه بیرونی در محور بیرینگ قرار دارد. بنابراین، بیرینگ‌ها خود تراز هستند و نسبت به ناهماهنگی شفت نسبت به محفظه حساس نیستند که می تواند به عنوان مثال در اثر انحراف شفت ایجاد شود. رولبرینگ های کروی برای تحمل بارهای شعاعی سنگین و همچنین بارهای محوری سنگین در هر دو جهت طراحی شده اند.

مشاهده بیشتر