بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ استوانه ای NU5234 ECM


دسته بندی محصول : موتورهای MV

زیر دسته بندی محصول : FAG Bearings


توضیحات :

رولبرینگ های استوانه ای در طیف گسترده ای از طرح، سری، انواع و اندازه ها موجود هستند. تفاوت های اصلی در طراحی عبارتند از تعداد ردیف های غلتک و فلنج های حلقه داخلی/خارجی و همچنین طراحی قفسه و مواد.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

رولبرینگ های استوانه ای در طیف گسترده ای از طرح، سری، انواع و اندازه ها موجود هستند. تفاوت های اصلی در طراحی عبارتند از تعداد ردیف های غلتک و فلنج های حلقه داخلی/خارجی و همچنین طراحی قفسه و مواد.

بیرینگ های غلتکی استوانه ای نیز دارای طراحی های مختلفی به شرح زیر هستند

  • رولبرینگ استوانه ای تک ردیفه
  • رولربرینگ های استوانه ای دو ردیفه
  • رولبرینگ استوانه ای با ظرفیت بالا
  • رولبرینگ استوانه ای کامل مکمل تک ردیفه
  • رولبرینگ استوانه ای کامل مکمل دو ردیفه

رولبرینگ‌های استوانه‌ای تک ردیفی دارای نوع NU، NJ، NUP، N، RNU و همچنین رولبرینگ‌های استوانه‌ای تک ردیفه، رولبرینگ‌های استوانه‌ای بدون حلقه بیرونی و غیره هستند. در بیرینگ های آب بند، غلتک ها از آلاینده ها، آب و گرد و غبار محافظت می شوند، در حالی که حفظ روان کننده و حذف آلاینده ها را فراهم می کنند. این اصطکاک کمتر و عمر طولانی تری را فراهم می کند. بیرینگ های اسپلیت عمدتاً برای کاربردهایی که دسترسی به آن‌ها دشوار است، مانند میل لنگ که در آن تعمیر و نگهداری یا تعویض را ساده می‌کنند، در نظر گرفته شده‌اند.

انواع مختلف رولبرینگ های استوانه ای نیز طراحی متفاوتی دارند و همچنین دارای انواع قفسه ها مانند قفس برنجی، قفس فولادی پرس شده، قفس نایلونی و غیره.

بیرینگ ها می توانند چالش های کاربردی در بارهای شعاعی سنگین و سرعت های بالا را برطرف کنند. با توجه به جابجایی محوری (به جز بیرینگ های دارای فلنج در هر دو حلقه داخلی و خارجی)، آنها سفتی بالا، اصطکاک کم و عمری طولانی دارند.

رولبرینگ های استوانه ای NU5234 ECM با عمر مفید تا سه برابر بیشتر از استاندارد قبلی EASIER که نسبت به سایر رولبرینگ های استوانه ای معمولی برتری دارند. بهبود عملکرد رولبرینگ‌های استوانه‌ای آسان‌تر در 15 سال گذشته باعث ایجاد امکان کوچک‌سازی شده است، در حالی که همچنان عملکرد مورد نیاز را حفظ کرده است.

مواد

بیرینگ ‌های آسان‌تر دارای فولاد بسیار تمیز و همگن با حداقل تعداد آخال‌ها هستند. این فولاد بهبود یافته بسیار تمیزتر از بالاترین درجه های پوشش داده شده توسط طبقه بندی های فعلی است. کاهش تعداد آخال‌ها، استحکام خستگی در تماس های نورد را افزایش داده و بیرینگ ‌ها را قادر می‌سازد تا مدت طولانی‌تری کار کنند.

عملیات حرارتی

روش‌های جدید عملیات حرارتی مقاومت بیرینگ را در برابر آسیب‌های عملیاتی و دمایی بدون تأثیر بر پایداری ابعادی بهینه می‌کنند.

پروفیل تماس لگاریتمی

این ویژگی مهم رولبرینگ‌های استوانه‌ای EASIER -در سال‌های گذشته - برای غلتک‌های مورد استفاده در بیرینگ های EASIER بهبود یافته است. بنابراین بیرینگ ها حتی نسبت به ناهماهنگی های کوچک حساسیت کمتری دارند و می توانند بارهای سنگین را حمل کنند.

هندسه انتهای غلتک/فلنج

هندسه تماس انتهای غلتک/فلنج بهینه شده رولبرینگ های استوانه ای EASIER در بیرینگ های EASIER نیز وجود دارد. از مزایای حاصله می توان به کاهش اصطکاک، دمای عملیاتی کمتر و سایش کمتر اشاره کرد

سختی مواد

سختی حلقه ها و غلتک های بیرینگ های EASIER برای عملکرد بهینه انتخاب شده است. این باعث می شود حساسیت کمتری نسبت به آلاینده ها داشته و به عمر بسیار طولانی آنها کمک می کند.

پرداخت سطحی

روکش سطحی جداره ها روی حلقه‌ها و غلتک‌ها بیشتر اصلاح شده و شرایط روان‌کاری بهتری را در بیرینگ های EASIER فراهم می‌کند تا بتوانند حتی در شرایط روانکاری ضعیف، طولانی‌تر عمل کنند.

کیفیت ساخت

فرآیندهای تولید ارتقا یافته به بهبود قابل توجهی در کیفیت محصول کمک کرده است. این بدان معنی است که حلقه ها را می توان با افزایش گردی تولید کرد و انحراف از شکل واقعی غلتک ها نیز بسیار کاهش یافته است. نتایج تلرانس های سختگیرانه تر می تواند خیلی واضح نباشد؛ اما بیرینگ ها به طور قابل توجهی ساکت تر و با لرزش کمتری کار می کنند.

طراحی قفسه

طراحی و جنس قفسه می تواند تأثیر قابل توجهی بر توانایی بلبرینگ برای تحمل شرایط عملیاتی خاص داشته باشد. به همین دلیل است که بیرینگ ها با حداکثر چهار قفسه مختلف در دسترس هستند. طراحی قفس‌های مورد استفاده در بیرینگ های EASIER به روانکاری خوب تمام سطوح تماس، حتی در صورت وقفه‌های گاه به گاه در عملیات روانکاری کمک می‌کند.

 بازرگانی تامین یکتا ساتراپ وارد کننده بلبرینگ های تخصصی در صنایع

محصولات مشابه

بلبرینگ شیار عمیق FAG نسل C

بلبرینگ شیار عمیق FAG نسل C

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه، بیرینگ های همه کاره و خود نگهدار با حلقه های بیرونی سالید، حلقه های داخلی و مجموعه های توپ و قفسه هستند. آنها دارای طراحی ساده، عملکردی قوی و نگهداری آسان هستند. همچنین در طرح های باز و آب بند موجود هستند. با توجه به هندسه جداره و استفاده از توپ، بلبرینگ های شیار عمیق می توانند نیروهای محوری را در هر دو جهت و همچنین نیروهای شعاعی را پشتیبانی کنند.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ استوانه ای تک ردیفه NU2205

رولبرینگ استوانه ای تک ردیفه NU2205

رولبرینگ های استوانه ای تک ردیفه با قفسه، بارهای شعاعی بالایی را تحمل کرده و برای سرعت های چرخشی بالا مناسب هستند. در سری NU، حلقه بیرونی دارای دو لبه است، در حالی که حلقه داخلی هیچ لبه ای ندارد. قفسه از تماس غلتک های استوانه ای با یکدیگر در طول فرآیند و چرخش جلوگیری می کند. تلورانس ابعادی و فرمی بیرینگ ها مطابق با کلاس تلورانس PN مطابق DIN 620 است.

مشاهده بیشتر