بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ کروی SKF برای ماشین‌های ریخته‌گری پیوسته


دسته بندی محصول : ریخته گری پیوسته

زیر دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

این بیرینگ ها ظرفیت تحمل بار استاتیک و مقاومت در برابر سایش بالایی دارند. دماهای شدید، بارگذاری‌های بسیار بالا و گرد و غبار ساینده تنها برخی از چالش هایی هستند که خطوط ریخته گری پیوسته با آن مواجه هستند. توقف های مکرر و پرهزینهی خط برای تعمیر و نگهداری اجتناب ناپذیر است؛ زیرا آب، پودر قالب و رسوب وارد محفظه های بیرینگ می شوند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

غلطک های راهنما و غلتک های جداکننده

افزایش در دسترس بودن تجهیزات در شرایط خورنده

با حضور گرما، بخار و آب اسیدی که از قالب می‌آید، شرایط عملیاتی تجهیزات ریخته‌گری تختال را در معرض خطر دائمی خرابی و از کارافتادگی برنامه‌ریزی نشده‌ی خط و ایجاد ضرر می کند. سرعت های آهسته و بارهای زیاد روی خطوط غلتک نیز چالش هایی را برای بیرینگ ها ایجاد می کند. در این شرایط سخت، بیرینگ ها در غلتک های پایه و خطوط غلتک باید تا حد امکان سخت و قابل اعتماد باشند.

به طور معمول، سیستم‌های روان‌کاری متمرکز با نگه داشتن تزریق گریس به بیرینگ به طور مداوم، با آلودگی بیش از حد مبارزه می‌کنند. اما این نیاز به مقدار زیادی گریس و تعمیر و نگهداری مداوم دارد. علاوه بر این، ترکیب گریس، پودر قالب و سایر آلاینده‌هایی که روی محفظه بیرینگ های جمع می‌شوند، می‌توانند باعث عیوب سطحی تختال، مسدود کردن خطوط غلتک و مشکلات کیفی شوند. هزینه های قابل توجه تعویض بیرینگ، خوابیدن خط ناگهانی، بیرون زدگی گریس، روانکار و سیستم های تمیز کننده آب، همگی به کاهش سودآوری منجر می شوند.

SKF طیف وسیعی از بیرینگ های آب بند تخصصی و معمولی را ارائه می دهد که می تواند عمر مفید بیرینگ را به میزان قابل توجهی افزایش، نیازهای تعمیر و نگهداری را کاهش و ضریب اطمینان و در دسترس بودن دستگاه را بهبود بخشد.

این بیرینگ ها ظرفیت تحمل بار استاتیک و مقاومت در برابر سایش بالایی دارند. دماهای شدید، بارگذاری‌های بسیار بالا و گرد و غبار ساینده تنها برخی از چالش هایی هستند که خطوط ریخته گری پیوسته با آن مواجه هستند. توقف های مکرر و پرهزینه‌ی خط برای تعمیر و نگهداری اجتناب ناپذیر است؛ زیرا آب، پودر قالب و رسوب وارد محفظه های بیرینگ می شوند. SKF از سال ها تجربه در صنعت فولاد بهره برده تا رولبرینگ های کروی مخصوص کاربرد SKF را برای ریخته گری های پیوسته توسعه دهد. بیرینگ ها برای ارائه عملکرد عالی، مقاومت در برابر سایش و سودآوری در شرایط عملیاتی شدید به طور خاص برای کاربردهای ریخته گری مداوم طراحی شده اند.

این نوع بیرینگ ها دارای مزیت هایی هستند، از جمله:

  • ظرفیت حمل بار استاتیکی بالا
  • مقاومت خوب در برابر سایش
  • مقاومت بالا در برابر ترک
  • بهینه بودن شرایط روانکاری
  • کاملاً قابل تعویض با رولبرینگ های کروی استاندارد

محصولات مشابه

سیستم روغن کاری بیرینگ میز غلتک

سیستم روغن کاری بیرینگ میز غلتک

مقادیر دقیقاً اندازه‌گیری شده‌ی گریس یا روغن با استفاده از توزیع‌کننده‌های دو خطی، نقاط ملزم روان‌کاری را به صورت جداگانه تغذیه می کند. عملکرد آنها بر اساس دو خط اصلی است که به طور متناوب تحت فشار قرار می گیرند. طراحی قوی و عملکرد قابل اعتماد به کاهش زمان خرابی میز غلتک و افزایش در دسترس بودن کمک می کند.

مشاهده بیشتر
محفظه های SNL/SAF شرکت SKF

محفظه های SNL/SAF شرکت SKF

مطمئن ترین محصولات امروزی برای بیرینگ های نصبی و ثابت است. محفظه‌های SNL/SAF شرکت SKF مطابق با استانداردهای کیفی جهانی تولید می‌شوند تا از عمر طولانی‌تر، سهولت نصب، کاهش نیازهای تعمیر و نگهداری و فواصل طولانی‌تر روغن‌کاری بهره ببرند.

مشاهده بیشتر
سیستم های روانکاری دو خطه

سیستم های روانکاری دو خطه

سیستم‌های دو خطی می توانند مقدار دقیق و اندازه‌گیری شده‌ی روان‌کننده را تا 2000 نقطه روان‌کاری در فواصل طولانی تا 120 متر (131 yd) و بیشتر توزیع کنند. حتی اگر یک جفت خروجی در داخل یک دستگاه اندازه گیری مسدود شود، سیستم های دو خطی روغن کاری کافی را برای بقیه نقاط روغن کاری سیستم فراهم می کنند. حجم روان کننده را می توان به صورت جداگانه برای هر جفت خروجی اندازه گیری کرد و می توان آن را به صورت بصری یا الکتریکی کنترل کرد.

مشاهده بیشتر
روانکار LGHB 2

روانکار LGHB 2

SKF LGHB 2 یک گریس بر پایه روغن معدنی با ویسکوزیته بالا است که از قوام دهنده کمپلکس سولفونات کلسیم استفاده می کند. فرموله شده برای تحمل دماهای بالا و بارگذاری‌های شدید، برای طیف گسترده ای از کاربردها، به ویژه کارخانجات سیمان، معدن و فلزات مناسب است. همچنین خواص پمپ شدن بسیار خوبی دارد.

مشاهده بیشتر
آب بند (کاسه نمد) ماشینکاری شده

آب بند (کاسه نمد) ماشینکاری شده

SKF محصولات آب‌بندی ماشین‌کاری شده را برای کاربردهای توان سیالی، جابجایی سیال و انتقال نیرو از جمله آب بندهای ویژه با قطر بزرگ با محدوده قطر تقریباً نامحدود ارائه می‌دهد.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ‌های کروی خود تنظیم SKF Explorer ریخته گری پیوسته

رولبرینگ‌های کروی خود تنظیم SKF Explorer ریخته گری پیوسته

اکثر رولبرینگ‌های کروی SKF Explorer و بیرینگ های CARB به مشخصات کلاس عملکردی جدید SKF Explorer ارتقا یافته‌اند که ترکیبی از فولاد با کیفیت بالا و فرآیند عملیات حرارتی بهبود یافته را نشان می‌دهد. نتیجه: تعادل برتر بین سختی و چقرمگی که عمر مفید را تا دو برابر SKF Explorer اصلی ایجاد می کند.

مشاهده بیشتر