بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ سوزنی ماشین کاری شده INA


دسته بندی محصول : ریخته گری پیوسته

زیر دسته بندی محصول : INA Schaeffler


توضیحات :

به لطف بهبود کیفیت سطح، میزان تحمل بارگذاری رولبرینگ سوزنی X-life بسیار افزایش یافته است. میزان تحمل بارگذاری دینامیکی را می توان 13 درصد در مقایسه با رولبرینگ های سوزنی قبلی افزایش داد. به طور قابل توجهی بهبود میزان تحمل بارگذاری، منجر به بیرینگ های با کارایی بالاتر با طول عمر بیشتر، کاهش مقدار مصرف روان کننده، کاهش اصطکاک و دمای بلبرینگ کمتر می شود.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

به لطف بهبود کیفیت سطح، میزان تحمل بارگذاری رولبرینگ سوزنی  X-life بسیار افزایش یافته است. میزان تحمل بارگذاری دینامیکی را می توان 13 درصد در مقایسه با رولبرینگ های سوزنی قبلی افزایش داد. به طور قابل توجهی بهبود میزان تحمل بارگذاری، منجر به بیرینگ های با کارایی بالاتر با طول عمر بیشتر، کاهش مقدار مصرف روان کننده، کاهش اصطکاک و دمای بلبرینگ کمتر می شود. مزایای ناشی از همه این پیشرفت ها شامل کارایی بیشتر برای کاربردهای مختلف و نسبت قیمت به عملکرد بسیار بهتر است.

رولبرینگ سوزنی با تیغه تقویت کننده (دنده)

رولربرینگ های سوزنی، بیرینگ های تک یا دو ردیفه ای هستند که شامل حلقه های بیرونی ماشینکاری شده با دنده ها، مجموعه های غلتکی سوزنی و قفسه و حلقه های داخلی قابل جابجایی هستند. بیرینگ ها در طرح های باز و آب بند موجود هستند.

رولبرینگ سوزنی بدون تیغه تقویت کننده (دنده)

رولربرینگ های سوزنی واحدهای تک یا دو ردیفه ای هستند که شامل حلقه های بیرونی ماشینکاری شده بدون دنده، مجموعه غلتک سوزنی و قفسه و حلقه های داخلی قابل جابجایی هستند. اما بلبرینگ هایی خود نگهدار نیستند. این بدان معنی است که حلقه بیرونی، غلتک سوزنی و مجموعه قفسه و حلقه داخلی می توانند مستقل از یکدیگر نصب شوند.

غلتک سوزنی / بلبرینگ محوری

غلتک های سوزنی ترکیبی مانند غلتک سوزنی / بلبرینگ محوری واحدهایی هستند که شامل غلتک های سوزنی شعاعی با یک جزء غلتشی هستند که قادر به تحمل بارهای محوری هستند.

غلتک سوزنی/رولبرینگ استوانه ای محوری

غلتک های سوزنی/استوانه ای محوری شامل یک حلقه بیرونی با مسیرهای شعاعی و محوری، دو واشر مکان یاب شفت، یک حلقه داخلی، یک غلتک سوزنی شعاعی و مجموعه قفسه و دو مجموعه غلتک و قفسه استوانه ای محوری هستند. بلبرینگ ها در نسخه هایی برای نصب پیچی و برای نصب غیر پیچی موجود هستند.

اطلاعات بیشتر

محصولات مشابه

رولبرینگ سوزنی مقاوم با کیفیت X-life

رولبرینگ سوزنی مقاوم با کیفیت X-life

سری FAG TORB بیرینگ‌های حلقوی نورد بر اساس استاندارد با کیفیت X-life Schaeffler ساخته شده اند. رولبرینگ های غلتکی تک ردیفی شامل غلتک‌های بلند و کمی کروی هستند که FAG TORB را قادر می‌سازد تا قابلیت‌های تنظیم زاویه‌ای یک غلتک کروی را با خاصیت تحمل جابجایی محوری یک غلتک استوانه‌ای یا سوزنی ترکیب کند.

مشاهده بیشتر