بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ های مخروطی چند ردیفه در استندهای نورد گرم


دسته بندی محصول : شکل دهی و نورد

زیر دسته بندی محصول : INA Schaeffler


توضیحات :

نورد گرم بالاتر از دمای تبلور مجدد یک محصول انجام می شود. بسته به محصول، بین غلتک های صفحه، نوار داغ، مقاطع، میله و سیم تفاوت هایی وجود دارد. تنظیم زاویه ای گوه‌ها در کارخانه های نورد امکان استفاده از رولبرینگ های های مخروطی چهار ردیفه و رولبرینگ های استوانه ای چند ردیفه را به عنوان بیرینگ های شعاعی فراهم می کند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

INA Schaeffler

Schaeffler گروه متخصص خاص خود را برای تجهیز کارخانه های تولید و شکل دهی فولاد و فلزات غیر آهنی دارد. متخصصان ما بیش از پنج دهه است که با تولید کنندگان و اپراتورهای کارخانه ها همکاری می کنند و بنابراین به خوبی در فرآیندها و موقعیت های باربری مسلط هستند. صدها کارخانه فولاد از کیفیت محصولات سفارشی ما بهره می‌برند که کارآمد و ایمن هستند و با حفظ قابلیت اطمینان فوق‌العاده، به سرعت تولید فزاینده‌ای دست می‌یابند.

نورد گرم

برای تولید آهسته طراحی شده است

نورد گرم بالاتر از دمای تبلور مجدد یک محصول انجام می شود. بسته به محصول، بین غلتک های صفحه، نوار داغ، مقاطع، میله و سیم تفاوت هایی وجود دارد. تنظیم زاویه ای گوه‌ها در کارخانه های نورد امکان استفاده از رولبرینگ های های مخروطی چهار ردیفه و رولبرینگ های استوانه ای چند ردیفه را به عنوان بیرینگ های شعاعی فراهم می کند. طراحی بیرینگ های شعاعی به کاربرد بستگی دارد: بیرینگ های تماس زاویه‌ای برای غلتک‌های با چرخش سریع تحت بار محوری کم، رولبرینگ ‌های مخروطی دو ردیفه و رولبرینگ های کروی محوری برای مکان‌های کهی تحمل کننده تحت بارهای محوری بالا قرار دارند.

محصولات مشابه

آب بندهای شفت شعاعی SKF

آب بندهای شفت شعاعی SKF

برای اکثر ماشین‌آلات، حتی نشت کمی روغن می تواند یک مشکل بزرگ باشد. روان کننده های تهاجمی فزاینده امروزی با تهدید عملکرد آب بند، خطر نشتی را افزایش می دهند. آب بند شفت شعاعی SKF می تواند کمک کند.

مشاهده بیشتر
بیرینگ اسپیندل FAG فوق العاده دقیق

بیرینگ اسپیندل FAG فوق العاده دقیق

بیرینگ های اسپیندل FAG، بیرینگ ‌های تماسی زاویه‌ای تک ردیفی بسیار دقیق با حلقه‌های بیرونی و داخلی سالید، مجموعه‌های توپ و قفسه‌ها هستند که مناسب برای کاربرد سرعت بالا بوده و ابعاد آنها استاندارد شده است. با توجه به تلورانس بسیار باریک خود، بیرینگ های اسپیندل به طور خاص برای کاربردهایی که شامل بالاترین نیازها برای هدایت با دقت هستند، مانند ترتیبات بیرینگ برای اسپیندل های اصلی در ماشین ابزار، مناسب هستند.

مشاهده بیشتر
بلبرینگ های تماس زاویه ای FAG

بلبرینگ های تماس زاویه ای FAG

بلبرینگ‌های تماس زاویه‌ای تک ردیفه واحدهای خود نگهدار با حلقه‌های داخلی و خارجی ثابت و مجموعه‌های توپ و قفس با قفسه‌های پلی آمید، ورق فلزی یا برنجی هستند. جداره های رینگ داخلی و خارجی در امتداد محور بیرینگ از یکدیگر جدا می شوند. بیرینگ ها در طرح های باز و آب بند موجود هستند. امکانات تنظیم زاویه ای آنها بسیار محدود است.

مشاهده بیشتر
رولبرینگ های استوانه ای FAG

رولبرینگ های استوانه ای FAG

در فرآیند نورد سرد، نوار سرد به طور کلی بدون حرارت قبلی شکل می گیرد. در مقایسه با فرآیند نورد گرم، دقت ابعادی و کیفیت سطح بالاتر همراه با ضخامت ورق کوچکتر حاصل می شود. رولبرینگ‌های استوانه‌ای چهار ردیفه FAG در نسخه F12 نیاز به دقت بالا را حتی در کارخانه‌های نورد پرسرعت آلومینیوم برآورده می‌کنند.

مشاهده بیشتر