بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051بلبرینگ های چرخان SKF


دسته بندی محصول : فولادسازی

زیر دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

بیرینگ های چرخان SKF که برای مقاومت در برابر بارهای کج شونده مهندسی شده‌اند، به آسیاب‌ها و کارخانجات کمک می‌کنند تا قابلیت اطمینان کلی را برای فرآیندهای ریخته‌گری مداوم افزایش دهند. همراه با کاهش نیاز به تعمیر و نگهداری گردونه پاتیل، بیرینگ ها به افزایش عمر مفید گردونه پاتیل کمک می کنند.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بلبرینگ‌های چرخان SKF که برای مقاومت در برابر بارهای کج شونده مهندسی شده‌اند، به آسیاب‌ها و کارخانجات کمک می‌کنند تا قابلیت اطمینان کلی را برای فرآیندهای ریخته‌گری مداوم افزایش دهند. همراه با کاهش نیاز به تعمیر و نگهداری گردونه پاتیل، بیرینگ ها به افزایش عمر مفید گردونه پاتیل کمک می کنند.

محصول جمع و جور و اقتصادی که می تواند جایگزین سیستم چند- بیرینگی شود

بیرینگ های چرخان بیرینگ‌هایی با اندازه بزرگ هستند که به طور خاص برای سازگاری با حرکات نوسانی طراحی شده‌اند. آنها از یک حلقه داخلی و یک حلقه بیرونی تشکیل شده اند که یکی از آنها معمولاً دارای یک چرخ دنده است. جدارههای بیرینگ، همراه با اجزای غلتشی (و قفسه ها یا جداکننده ها)، به گونه ای طراحی شده اند که بارها را به صورت مجزا یا ترکیبی و در هر جهتی در خود جای دهند.

آب بندهای لاستیکی مصنوعی یکپارچه به طور موثری از بیرینگ در برابر نفوذ مواد خارجی محافظت کرده و همچنین از بیرون زدگی گریس جلوگیری می کنند. در مقایسه با چیدمان محوری سنتی، بیرینگ‌ های چرخان دارای مزایای طراحی و عملکردی زیادی هستند.

مجموعه بسیار فشرده تر بوده و مرکز توخالی آن امکان نصب مکانیسم های محرکه و عبور دستگاه های مختلف کنترلی را فراهم می کند. روبناهای (سوپراستراکچر) قسمت دوار به راحتی قابل دسترسی هستند. اختلاف ارتفاع کم بین حلقه چرخ دنده دار و حلقه ی بدون چرخ دنده باعث کاهش پیش آویز پینیون (چرخ دنده جناحی) محرک می شود.

محصولات مشابه

آب بندهای هیدرولیکی

آب بندهای هیدرولیکی

آب بندهای هیدرولیکی به صورت هیدرولیک در سیلندرها برای آب بندی دهانه های بین اجزای مختلف در سیلندر هیدرولیک استفاده می شوند. آب بندها قالب گیری یا ماشین کاری می شوند و با استفاده از نرم افزارهای شبیه سازی پیچیده با دقت طراحی می شوند. محصولات هم آب بندی دینامیکی و هم استاتیکی را پشتیبانی می کنند. این محدوده شامل آب بندی های پیستون، میله، بافر و جاروب و همچنین حلقه های راهنما و حلقه های O است.

مشاهده بیشتر
بیرینگ های شعاعی ساده‌ی کروی

بیرینگ های شعاعی ساده‌ی کروی

چه برای طراحی نوع قیچی و چه نوع بالابر، بیرینگ های ساده کروی جزء مهمی در همه بازوهای اتصال و نقاط محوری گردونه پاتیل هستند. آنها باید وزن پاتیل بارگیری شده با فولاد مذاب را در محیطی به شدت آلوده تحمل کنند. آنها معمولاً در حین کار قابل دسترسی نیستند و بنابراین باید برای مدت زمان بسیار طولانی بسیار قابل اعتماد باشند.

مشاهده بیشتر