بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051رولبرینگ مخروطی SKF


دسته بندی محصول : ریلی

زیر دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

رولبرینگ مخروطی (TBU) آماده نصب محصولات با فاصله محوری از پیش تعریف شده هستند. آنها به تامین کنندگان بوژی و وسایل نقلیه و همچنین اپراتورهای راه آهن مزیت یک واحد آب بند شده و پیش روغن کاری شده را ارائه می دهند که به راحتی نصب می شود.

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

بلبرینگ های ریلی مسافری برای فواصل سرویس طولانی مدت

رولبرینگ مخروطی  (TBU) آماده نصب محصولات با فاصله محوری از پیش تعریف شده هستند. آنها به تامین کنندگان بوژی و وسایل نقلیه و همچنین اپراتورهای راه آهن مزیت یک واحد آب بند شده و پیش روغن کاری شده را ارائه می دهند که به راحتی نصب می شود.

طراحی TBU همچنین گزینه های زیادی را با توجه به اندازه های خاص و ویژگی های فنی مانند پرکننده گریس، سیستم های آب بندی و موارد دیگر ارائه می دهد. این طرح ها حتی برای انواع خودروهای خاص طراحی شده اند. این شامل برای قطارهای پرسرعت و بسیار سریع، لوکوموتیوهایی با سرعت تا 120 کیلومتر در ساعت، و همچنین برای واگن های باری آمریکایی، چینی و روسی است. برخی از طرح‌های TBU همچنین می‌توانند در وسایل نقلیه حمل‌ونقل انبوه مانند واگن‌های مترو، وسایل نقلیه راه‌آهن سبک و واگن‌های تراموا با سرعت 120 کیلومتر در ساعت استفاده شوند.

ما همچنین TBUهایی را توسعه داده‌ایم که اولین بلبرینگ‌های ریلی مسافری در جهان هستند که می‌توانند تا 1.7 میلیون کیلومتر فواصل خدمات را انجام دهند. این به شما امکان می‌دهد که بیرینگ ‌های جعبه محور و تعمیر و نگهداری چرخ‌ها را تراز کنید و بهره‌وری قابل‌توجهی را ارائه دهید.

به لطف طراحی بهینه و عملیات حرارتی Xbite، استحکام و عملکرد کلی بیرینگ ها به طور قابل توجهی بهبود یافته است. به نوبه خود، منجر به مقاومت در برابر سایش بالاتر، انتشار کندتر ترک و حالت شکست ایمن تر می شود.

برای جلوگیری از خوردگی و سرعت سایش، یک اسپیسر پلیمری از پلیمر تقویت‌شده روی اجزای بیرینگ بسته می‌شود. در نتیجه، بهبود عمر گریس به این معنی است که فواصل نگهداری طولانی تری را می توان برنامه ریزی کرد.

TBU ها در اندازه های متریک و اینچی موجود هستند و می توانند بر اساس نیاز مشتری سفارشی شوند.

  • ویژگی های TBU 1.7 MKm:
  • عملیات حرارتی Xbite برای حلقه ها ثبت شده است
  • اسپیسر مرکزی آب بند شده
  • هندسه تماس راهرو/غلتک بهینه شده
  • بهینه شده سطح راهرو

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

محصولات مشابه

بلبرینگ های ساده کروی خود روان کار AMPEP

بلبرینگ های ساده کروی خود روان کار AMPEP

تنش‌های دینامیکی کروی آمپ در بوژی‌های راه‌آهن نیازمند راه‌حل‌های بلبرینگ برتر برای جلوگیری از خرابی‌های پرهزینه و نیاز به تعمیر و نگهداری است. بیرینگ های ساده کروی خود روان‌شونده SKF AMPEP برای کاربردهایی که فشار باربری بالا و تعمیر و نگهداری دشوار یا حتی غیرممکن است، عالی هستند.

مشاهده بیشتر
 بلبرینگ موتور کششی SKF

بلبرینگ موتور کششی SKF

سیستم‌های هیبریدی TMBUDrive برای کاربردهای راه‌آهن مانند گیربکس‌ها و موتورهای کششی باید قدرتمند ، قابل اعتماد و مقرون‌به‌صرفه با نیازهای تعمیر و نگهداری کم باشند.

مشاهده بیشتر
بیرینگ مخروطی فشرده SKF

بیرینگ مخروطی فشرده SKF

CTBU سنسور شده در صنعت راه آهن، قابلیت اطمینان برای سودآوری حیاتی است. رولبرینگ مخروطی فشرده SKF (CTBU) محصولات قوی هستند که به کاهش هزینه های چرخه عمر و افزایش فواصل نگهداری کمک می کنند.

مشاهده بیشتر