بازرگانی تامین یکتای ساتراپ

واتس آپ

شماره تماس 02188751051محفظه های بلوک اسپلیت پلامر SNL


دسته بندی محصول : کاغذ و پرینت

زیر دسته بندی محصول : SKF Bearings


توضیحات :

محفظه‌های بلوک پلامر (بالشی) SNL در سری‌های 30، 31 و 32 مقاوم و مناسب برای شرایط کاری سخت هستند. آن‌ها بیرینگ ‌های تعبیه‌شده را قادر می‌سازند تا با کاهش نیازهای تعمیر و نگهداری، به حداکثر عمر مفید برسند

گارانتی اصالت و ضمانت تحویل

اشتراک گذاری این محصول با دیگران

مشاوره برای این محصول

محفظه‌های بلوک پلامر (بالشی) SNL در سری‌های 30، 31 و 32 مقاوم و مناسب برای شرایط کاری سخت هستند. آن‌ها بیرینگ ‌های تعبیه‌شده را قادر می‌سازند تا با کاهش نیازهای تعمیر و نگهداری، به حداکثر عمر مفید برسند. انواع مختلف محفظه و طرح های مهر و موم موجود است که استفاده از محفظه های متناسب را عملاً غیر ضروری می کند و امکان ایجاد ترتیبات بلبرینگ مقرون به صرفه را فراهم می کند.

محفظه های سری SNL 30 برای استفاده با بیرینگ های خود تراز با حلقه داخلی کشیده طراحی شده اند، در حالی که محفظه های سری SNL 31 برای استفاده با بیرینگ های کروی روی غلاف های آداپتور طراحی شده اند. محفظه های سری SNL 32 برای استفاده با بیرینگ های حلقوی CARB® روی غلاف های آداپتور طراحی شده اند.

محصولات مشابه

رولبریبنگ حلقوی CARB

رولبریبنگ حلقوی CARB

رولبرینگ های حلقوی CARB منحصربه‌فرد هستند: علاوه بر سازگاری با ناهماهنگی بدون افزایش سطح تنش، حرکت محوری بدون اصطکاک را در بیرینگ در موقعیت غیرمستقیم در ترتیبات بیرینگ های خود تراز ارائه می‌دهند. آنها می توانند سطوح بار بالاتری را در خود جای دهند و عمر مفید قابل توجهی را ارائه دهند.

مشاهده بیشتر